کر رشد می کند در میان L. A. شهرستان رهبران مدرسه برای بیشتر بازگشایی حمایت

رهبران مدرسه در لس آنجلس پیوست یک گروه کر در حال رشد برای بیشتر دولت و کمک های فدرال روز شنبه, مارس 21 ادعا که سیستم مبارزه خواهد با خیال راحت به بازگشایی مدارس در این پاییز بدون بودجه کافی است.

تجدید نظر در پاسخ به یک اطلاعیه توسط دولت سرپرست تونی Thurmond که اکثر کالیفرنیا مدارس را بازگشایی در ماه آگوست یا سپتامبر با بهداشت عمومی تغییرات اعم از ماسک صورت را مبهوت پخش و کوچکتر اندازه کلاس اما نیاز فدرال دلار به انجام این کار.

آمد آن روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بینی یک اسلش در دولت پست-coronavirus عمومی آموزش و پرورش بودجه حدود 10% یا 19 میلیارد دلار بیش از دو سال است. اخبار آمار در مدارس با دیرینه مشکلات مالی و افزایش همه گیر مربوط به هزینه های اضطراری مانند فن آوری دستگاه ها و وعده های غذایی.

مدارس نمی تواند انتظار می رود به رعایت گسترده CDC دستورالعمل برای بازگشایی مدارس با پول کمتر گفت: Thurmond در یک کنفرانس تلفنی با مدیران و مدیران پنج شنبه.

“ما درک می کنیم که با اضافه کردن اجتماعی فاصله گرفتن شرایط هزینه های اجتناب ناپذیر است اما باید برای ایمنی دانش آموزان ما. واضح است که ما نیاز به کمک دولت فدرال,” او گفت:.

دستورالعمل بازگشایی مدارس از مرکز کنترل بیماری ها شامل اجرای پوشش صورت برای همه کارکنان و قادر دانشجویان ضد عفونی سطوح چند بار در روز و اجتماعی فاصله در کلاس های درس و در زمین بازی.

آنها نشان می دهد مبهوت, برنامه, تغییر, طرح درس, اضافه کردن موانع فیزیکی در مکان هایی مانند چک در میز یا بین حمام غرق و سرو غذا در کلاس های درس به جای سالن های غذاخوری.

تمام است که به احتمال زیاد به افزایش مدارس’ هزینه های عملیاتی در بالا در حال حاضر صرف اضطراری تدارکات برای فن آوری و توزیع مواد غذایی بیش از دو ماه گذشته.

در لس آنجلس Unified School district جلسه هیئت مدیره روز شنبه معاون سرپرست مگان Reilly هشدار داد که بیماری همه گیر احتیاطی در میان بینی کاهش بودجه خواهد بود از نظر مالی خام.

“این تصور که مدارس می توانند همچنان با خیال راحت در پاییز با کاهش بودجه دولت واقع بینانه نیست,” او گفت:. “ما نمی توانیم در وجدان خوب, خطر, سلامت و ایمنی ما دانش آموزان و کارکنان با بازگشت به کلاس درس در موعد مقرر و بدون بودجه احتیاطی لازم است.”

در بسته های پول در پاسادنا Unified School District, سرپرست برایان مک دونالد موافقت کرد و گفت: دولت سرپرست تونی Thurmond نمایش در بودجه شد “کاملا حق با شماست.”

“من نمی دانم که چگونه ما افزایش هزینه را به مطمئن شوید که ما مدرسه سایت ها و دفاتر مرکزی در حال امن و مطمئن … در بحبوحه کاهش بودجه گفت:” مک دونالد. “ما نمی توانیم بازگشایی با خیال راحت اگر ما نمی دریافت وجوه اضافی و یا اگر ما به پیاده سازی انواع کاهش است که ما با آن روبرو هستیم.”

دیگر رهبران مدرسه مانند پالوس وردس سرپرست منطقه مدرسه الکس Cherniss گفت: دستورالعمل های خود را مانند اجتماعی فاصله داخل یک کلاس به نظر می رسد غیر واقعی است.

“در حالی که بسیاری از این دستورالعمل های پیشنهادی ممکن است عملی در محیط بیمارستان و یا یک کسب و کار تجاری تنظیم کنیم نه باور آنها عملی و یا عملی در محیط مدرسه” او و نه دیگر superintendents کوچکتر از مدارس مانند Hermosa ساحل و بورلی هیلز نوشت: در نامه ای به وزارت امور خارجه روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de