ریز ریز کردن را “Black Lives Matter” نقاشی دیواری می شود ناخواسته لایه درزگیر

The mural, as of today.

نقاشی دیواری به عنوان امروز است. JK

روز یکشنبه اداره پلیس سیاتل نامیده می شد بیش از نگرانی هایی است که دو نفر در تلاش برای محو کردن, سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری روی کاج بین 10 و 11. سیاتل هنرمند و منطقه مرکزی اتاق بازرگانی و رئیس جمهور لارنس Pitre همراه با دیپلم به نام تانیا, داشت استفاده از درزگیر برای نقاشی دیواری. Pitre گفت: من بیش از این گوشی که آن را تلاش برای “حفظ کار” انجام نقاشی دیواری هنرمندان.

اما این گروه از 16 هنرمندانی که نقاشی دیواری در حال حاضر شناخته شده به عنوان ماده رنگی جمعی می گویند که Pitre مهر و موم شده آن را بدون اجازه صریح یا مشاوره به طور بالقوه غیر قابل جبرانی آسیب رساندن کار خود را در روند.

“او هرگز درگیر” هنرمند نقاشی دیواری و سخنگوی جمعی تکیه دولت بخش گفت: از Pitre. “تا آنجا که نقاشی دیواری نگران است او فقط یک عضو جامعه که برای لذت بردن و تجربه آن است. او تا به حال هرگز هر گونه خرید و فروش با ما در مورد این نقاشی دیواری را که بسیار روشن است.”

All that dirt and grime is sealed in there for good!

همه که خاک و دوده است که مهر و موم شده در آن وجود دارد برای خوب! JK

نقاشی دیواری—که تکمیل شد در ژوئن 11—به نظر می رسد در اوایل زندگی از کاپیتول هیل برگزار شد (CHOP) و تبدیل شد به یک جشن محوری برای اعتراض به منطقه. این یکی از معدود آثار هنری است که به نظر می رسید برای جلوگیری از برچسب زدن و ظهور به عنوان یک اثر هنری است که باقی خواهد ماند که در آن پست-ریز ریز کردن.

The mural as it was being completed on June 11.

نقاشی دیواری به عنوان آن در حال تکمیل در ژوئن 11. JK

آن تشکیل شده از یک لایه پایه بتن اتصال عامل است که تضمین رنگ خواهد ماندن در سیمان. در ابتدا پس از اتمام نقاشی دیواری سازمان در نظر گرفته شده و دوباره روز بعد به درستی مهر و موم و مقاوم در برابر هوا, هنر, اما آب و هوای بارانی آنها مانع از انجام این کار. هر چند نقاشی دیواری می تواند محافظت از ترافیک پا موانع در 10 و کاج مانع از وسایل نقلیه سنگین از خراب کردن هنرمندان کار برای هم بودن.

در این هفته از بخش به من گفت این هنرمندان بوده است در ارتباط با سیاتل بخش حمل و نقل (SDOT) در مورد بهترین روش برای حفاظت از نقاشی دیواری و اطمینان از طول عمر آن است. اما این گروه ادعا می کند Pitre اقدامات به طور کامل undid پیشرفت آنها ساخته شده بود در این گفتگوها به طور بالقوه وادار کردن تیم به ازنو کل قطعه.

زمانی که سوسیال دموکراتها در صحنه وارد شدند و به صحبت با Pitre روز یکشنبه SDOT به ظاهر به او متهور به ادامه مهر نقاشی دیواری با تن خاک و عیوب متوجه نیست که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با نقاشی دیواری گروه از هنرمندان است.

در یک ایمیل ظاهرا فرستاده شده به بخش و پست شده توسط هنرمند نقاشی دیواری Aramis O. آهوجا در Instagram روز یکشنبه SDOT مدیر سام زیمبابوه عذرخواهی برای چک کردن در با جمعی گفت: “تمام چیزی که ما گرفتار کردن گارد در صبح روز یکشنبه از آنجایی که ما در مورد آن شنیده هنگامی که آن را در حال حاضر در جریان است.”

بیانیه ای را توسط گروه متعهد به “نگهداری طولانی مدت از این نقاشی دیواری” با اشاره به نصب و راه اندازی آنها از برجستگی های سرعت در اطراف کار و جدید 4-راه جلوگیری از ثبت نام در 10 و کاج برای کمک به رانندگان انتقال به بلوک شرق با سرعت کندتر.

بخش خودش زد تا به صحنه به عنوان به زودی به عنوان او شنیده می شود چه اتفاقی می افتد و مواجه دفاعی Pitre که او گفت: تظاهر جهل در مورد که دقیقا درگیر در این فرآیند با وجود ادعای آنها سخن گفته بود قبلا در مورد شرکت او در نقاشی دیواری.

پس از یک گرم به عقب و جلو بین Pitre تیم و جمعی آنها اجازه داده او را به ادامه مهر نقاشی دیواری با عنوان “هیچ چیز ما می توانید انجام دهید در حال حاضر.”

“بدون شک [مهر] بود یک عمل خرابکاری در برابر کاری که ما قرار داده و گفت:” بری جانسون که نقاشی “E” در “زندگی می کند.” او با اشاره به این که تیم هنرمندان بود “ظرف چند روز” از بازگشت به تصویر کشند خراشیده بخش نقاشی دیواری قبل از این حادثه در روز یکشنبه. “چرا آن را حس می کند برای شما برای رفتن و روشن کت چیزی است که فقط پر از خاک و پر از دوده? این تایر مارکس بیش از آن!”

Pitre, به نوبه خود, داد, fuzzy توضیح که چرا او آن را بر خود برای مختل کردن نقاشی دیواری. او به من گفت که او نگران از دیدن نقاشی های دیواری در اطراف و در میان دیواری حروف. در تلاش برای “حفاظت از منافع از آثار هنری خود را” او تصمیم گرفت به مهر و موم آن را به عنوان آن بود تا گروهی از هنرمندان در واقع درگیر می تواند زمان کافی برای هماهنگی با شهر در مورد حفظ و نگهداری آن.

هر چند Pitre گفت: او نمی پشیمانی گرفتن آن را بر خود به پاک کردن پوشش دیواری, او متوجه شد که باید ابلاغ بهتری در مورد اقدامات خود را. “من شخصا عذر خواهی من اگر جرم کسی اگر آنها احساس من بی احترامی آنها به عنوان هنرمندان” او به من گفت. “من این نبود قصد. قصد من دوباره بود برای حفظ آثار هنری برای این جنبش است.”

بخش و جانسون گفت: جمعی از هنرمندان در جلسه امروز در مورد مسیر رو به جلو با نقاشی دیواری. جانسون گفت: محصول Pitre و کاردانی خود را استفاده می شود به مهر نقاشی دیواری—تامپسون آب مهر و موم—تغییر هر دو متوسط و پیوند قطعه چرخش چه بوده است چند ساعت از لمس یو پی اس به یک مقدار بزرگتر تلاش است که می تواند به طور دائم تغییر قطعه برای خوب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de