ریز ریز کردن سیاتل ساخته شده مانند یک شهر واقعی

Memories of Utopia...

خاطرات مدینه فاضله… چارلز Mudede

در حدود 4:00 p. m. در ژوئن 28, من اینجا هستم, قدم زدن کشش 13th, خیابان بین پیک و کاج. مقصد من است در اطراف گوشه. افکار من به طور کامل از محیط اطراف. من فکر کردن در مورد هانا آرنت. در مورد چگونه او را سرزنش ظهور توتالیتاریسم در آلمان و اتحاد جماهیر شوروی در شکست سوسيال دموکراسی برای تبدیل شدن به جهانی که سرمایه داری. من به عنوان خوانده شده آرنت که صبح امروز به دلیل سیاتل دموکراتیک سوسیالیست آمریکا تظاهرات رخ داده است که در Magnuson پارک روز قبل از. این رویداد climaxed خارج از شهردار جنی Durkan خانه. او وجود ندارد. اما او دروازه مخدوش شد.

که من راه رفتن 13th, من در تلاش برای کشف کردن آنچه در آرنت ایده کار می کند و آنچه را نمی کند. ناگهان چیزی می کشد افکار من از نفس درون من می اندازد و آنها را بر روی خیابان در اطراف من. من متوقف شود. هانا آرنت و دموکراسی اجتماعی حل می شود. این خیابان می گوید: من قبل از اینجا بوده اما نه در اینجا در سیاتل. این یکی دیگر از شهر که من بازدید یا در خواب یا در دنیای واقعی است.

در آن طول می کشد یک یا دو لحظه برای من برای تحقق بخشیدن به آن را در برلین.

من وجود دارد در سال 2014 برای دو هفته و من ماندم در یک هتل در Mitte, هتل, متل یک. صبحانه سرد شد تخم مرغ آب پز و کاهش سرما و سرد گوجه فرنگی. اما این چیزی است که حمل و نقل من به پایتخت آلمان است. آن را به جای همه از نقاشی های دیواری بر روی دیوار کنار من. وجود دارد تقریبا هیچ چیز مانند آن را در بسیاری از سیاتل; اما بسیاری از خیابان ها در برلین تحت پوشش تقریبا به طور کامل با نقاشی های دیواری. قبل از آن تمیز و gentrified شهر نیویورک شد و یک بار بود. همان می رود برای لندن. برلین, اما, هرگز, تمیز, هرگز شد قابل احترام است. آن را زنده نگه داشته چه چیزی باعث می شود یک شهر احساس می کنم مثل یک شهر است. دموکراسی از سطوح آن است.

We be in the city!

چرا این خیابان در سیاتل بسیار شبیه به راه رفتن پایین خیابان در Kreuzberg? به دلیل ریز ریز کردن/CHAZ.

پشتیبانی غریبه

این بخش از 13 خیابان که به طور ناگهانی غرق شده در زمان (6 سال) در 28 ژوئن در حومه مستقل منطقه است که به وجود آمد روز بعد از اداره پلیس سیاتل رها شرق حوزه در تاریخ 8 ژوئن سال 2020 است. آن اسیر ملت توجه برای تقریبا یک ماه. و در طول این زمان بود پر با پوشش درخشان و بد گرافیتی—در پیاده رو خیابان تخته, آجر, دیوار, صندوق های پستی. خیابان هنر ناشى از این هسته بین 11 و 12, در کاج در راه نور از یک ستاره کاهش می یابد, آن را به عنوان گسترش بیشتر به شب از فضای خالی.

چه سیاتل یک شهر واقعی برای یک لحظه در حال حاضر در حال بازگشت به آنچه باعث می شود آن را نه یک شهر. پاک خصوصی سطوح و طبقه متوسط احترام اموال. و در واقع می توان گفت که این چیزی است که واقعا باعث سقوط CHOP Durkan قوی طبقه متوسط دلبستگی به اموال به خصوص خود را.

اگر یکی به نظر می رسد در گاهشمار رویدادهای رخ داده است که پس از او دروازه بود مخدوش در ژوئن 28, آنها را ببینید Durkan سفارش اقدام علیه Kshama Sawant که شرکت در DSA تظاهرات. در واقع او نامه ای خواستار آن است که شورای شهر سیاتل بررسی POC سوسیالیستی با پر سفید-فیلم خشم این است که حتی برای او استثنایی است. سپس در صبح روز 1 ژوئیه آن را به کسب و کار. Durkan که بازدید CHAZ/ریز ریز کردن تنها دو هفته قبل و تا به حال چیزهای خوب در مورد آن می گویند و مارکوس باغ, مسائل red-hot اجرایی به منظور تخلیه این منطقه است. این “هفته از خشونت” به “تیراندازی” به “مرگ دو نوجوان” — به اندازه کافی به اندازه کافی است. پلیس پیاده روی به منطقه خودمختار و حذف آن پارک مردم چادر و هنر است. در هیچ زمان آنها را اصلاح ایستگاه خود را. قبل از آن 10 am, CHAZ/ریز ریز کردن را تبدیل به یک چیزی از گذشته.

و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است که ادعا می شود الهام بخش برای ریز ریز کردن سرکوب که باعث می شود حس چون با وجود تمام lefty چیزهایی که او ادعا می کند به ایستادن برای او در ریشه همه چیز در مورد ملک مورد حفاظت از آن و حرمت آن. هنگامی که ما بررسی خود را پاسخ به defacement از دروازه توسط یک دسته از سوسیالیست های ما می توانید ببینید که آن را به یک اتصال با آن اسلحه toting زن و شوهر در سنت لوئیس.

سنت لوئیس و شوهر, در پاسخ به آنچه که آنها به عنوان یک تهدید مستقیم به اموال خود را با یک نقره تپانچه و یک درجه نظامی تفنگ حمله. Durkan از سوی دیگر در پاسخ با یک گروه از مردان و زنان به دندان مسلح. او همان سنت لوئیس زن و شوهر, اما در یک مقیاس بزرگ است که حتی مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای قرار دادن نام خود را بر روی آن.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de