چین یازدهم می گوید اپیدمی ‘گریم,’ خواستار اقدام در اقتصاد

Category: لاس واگاس

China virus outbreak 022320

Chinatopix / از طریق AP

یک زن با استفاده از یک چرخ کیسه جمع آوری مواد غذایی توزیع شده توسط داوطلبان خارج از خانه اش در روز شنبه, فوریه. 22, 2020, در ووهان در مرکز چین هوبئی. کره جنوبی و چین هر دو گزارش افزایش ویروس جدید موارد در روز یکشنبه به عنوان نخست وزیر کره جنوبی هشدار داد که سریع گسترش شیوع مربوط به یک کلیسای محلی و یک بیمارستان در این کشور جنوب شرقی وارد شده بود یک “قبر مرحله است.”

پکن — هشدار چین که ویروس بیماری همه گیر است که “هنوز هم ترسناک و پیچیده” رئیس جمهور چین به نام یکشنبه برای تلاش بیشتر برای جلوگیری از شیوع احیای صنعت و جلوگیری از این بیماری از اخلال در بهار کاشت محصولات زراعی است.

یازدهم در دفاع از حزب حاکم کمونیست پاسخ به “به موقع و موثر” در یک ویدیو کنفرانس با مقامات مسئول ضد بیماری کار, با توجه به رسمی شین هوا اخبار آژانس.

Xi صدا توجه داشته باشید از احتیاط در این صورت از امید در خارج از کشور که به این بیماری است که به کشته شدن بیش از 2400 نفر از دسامبر ممکن است تحت کنترل است. او گفت: این وضعیت در یک “مرحله بحرانی” نامیده می شود و در مقامات به “قاطعانه جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.”

“در حال حاضر اپیدمی وضعیت هنوز هم ترسناک و پیچیده” تابناک ذکر یازدهم عنوان کرد و گفت. “پیشگیری و کنترل هستند و در بحرانی ترین مرحله است.”

حزب حاکم در تلاش است تا به اعتصاب تعادل دشوار بین توقف ویروس ها و احیای چین گسترده ای تولید و در صنایع دیگر. بسیاری از جهان را که دومین اقتصاد شده است تعطیل از اواخر ژانویه در گسترده ترین ضد بیماری اقدامات تا کنون اعمال شده و تنها به تدریج بازگشایی.

پیش بینی می گویند چین ممکن است دوباره بجای اول برگشتن به سرعت اگر شیوع بیماری کنترل می شود تا پایان ماه مارس است. اما آنها می گویند این سه ماهه اقتصادی خروجی کوچک خواهد شد به اندازه 1% از سه ماهه منتهی به ماه دسامبر پس از پکن تمدید قمری تعطیلات سال جدید به نگه داشتن کارخانه ها و دفاتر بسته شد و گفت: برای جلوگیری از سفر.

نگرانی در حال رشد است که این بیماری ممکن است در کره جنوبی و دیگر کشورها به جای تنها بر افرادی که به چین سفر و دیگران بود که تماس نزدیک با آنها.

یازدهم گفت: این بیماری همه گیر است که بهداشت و درمان اضطراری با “سریعترین گسترش” و “سخت ترین پیشگیری و کنترل” در چین از حزب کمونیست به قدرت رسید و در سال 1949 با توجه به انتخاب.

“برای ما این است که یک بحران و یک آزمون بزرگ” یازدهم گفت ذکر شد.

در این گزارش هیچ اشاره ای به انتقاد از اعضای عمومی که مقامات تاخیر در اقدام علیه این بیماری است و ممکن است پنهان کردن جزئیات تاثیر آن, اما Xi ذکر شد گفت: “همه مقدمات کار هستند به موقع” و ضد بیماری اقدامات موثر هستند.

این جلسه شامل مقامات دولت و این گروه به رهبری لی کچیانگ نخست وزیر چین شماره 2 رهبر تشکیل شد که به نظارت بر ضد بیماری تلاش با توجه به انتخاب. آن گفت: مسئولان از هوبئی مرکزی استان که در آن شیوع آغاز شد شرکت کردند.

استناد رزمی تم حزب حاکم داده است ضد بیماری کمپین یازدهم نام آنها را به “استقرار پزشکی نیروهای” به “قطع کردن منبع عفونت” به ویژه در پایتخت پکن است. در همان زمان او گفت که آنها باید به کمک کارخانجات و شرکت های دیگر بازگشایی و مطمئن شوید کم درآمد کارگران شاغل هستند.

رئيس جمهور گفت: “کم خطر” در چین باید تنظیم بیماری-اقدامات کنترلی به “به طور کامل بازگرداندن تولید” در حالی که بالاتر از خطر نگه داشتن تمرکز خود را بر پیشگیری از بیماری همه گیر.

دولت پیش از این وعده داده معافیت مالیاتی یارانه ها و کمک به کارآفرینان و کشاورزان به کوسن ضربه از گسترده ترین ضد بیماری کنترل تا کنون اعمال شده است.

پیش بینی می گویند آن خواهد بود حداقل از اواسط ماه مارس قبل از تولید و صنایع دیگر بازگشت به حالت عادی پس از دولت قطع بیشترین دسترسی به ووهان, این شهرستان در مرکز شیوع تحمیل سفر کنترل در سراسر کشور و با بسته شدن کارخانه ها, رستوران ها, مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر. که مختل جریان منابع به کشاورزان و کارخانه ها.

شیان ذکر شده امکان استفاده از سیاست های پولی و بیشتر کاهش در مالیات و هزینه برای حمایت از ایجاد شغل اما اعلام کرد هیچ طرح های خاص.

“ما باید به سرعت حل مشکلات برجسته که بر بهار شخم و سازماندهی تولید و گردش و تامین مواد اطمینان حاصل شود تولید می کند را از دست ندهید کشاورزی زمان” یازدهم گفت ذکر شد.

مقامات محلی قبلا دستور داده شد برای اطمینان از تامین مواد غذایی جريان پرجمعیت شهرستانها چینی زیر وحشت خرید پس از خاموش کردن دسترسی به ووهان. روستاهای ممنوع شده است از راه اندازی موانع به دور خارج و عفونت ممکن است.

دولت باید “به طور فعال در سازماندهی” تولید سبزیجات دام و طیور و “گشودن کانال های حمل و نقل” رئیس جمهور گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im