چین دستکاری پست-همه گیر اقتصادی در حال آمدن است به ما

Lights on, check.

راه بازگشت هنگامی که ما تا به حال 21,000 موارد COVID-19 مارس 1, بلومبرگ گزارش داد که دولت چین با استفاده از ترفندهای برای احیای اقتصاد است.

بلومبرگ:

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

فشار به چین بازگشت به کار پس از coronavirus خاموش است احیای یک وسوسه: doctoring داده پس از آن نشان می دهد مقامات ارشد آنچه آنها می خواهند برای دیدن. این پدیده ای است که در استان ژجیانگ صنعتی hub در سواحل شرق در قالب مصرف برق. حداقل سه شهرستانها وجود دارد که با توجه کارخانه های محلی اهداف ضربه برای مصرف برق زیرا آنها با استفاده از داده ها برای نشان دادن یک تجدید حیات در تولید با توجه به افراد آشنا با این موضوع. که باعث شد برخی از کسب و کار به اجرا ماشین آلات حتی به عنوان گیاهان خود را خالی باقی می ماند مردم گفت.

و بنابراین ایده این است که به اقتصاد نگاه مانند آن را در حال اجرا و جهان فکر می کنم که این اقتصاد است که در واقع رشد و اقتصاد را با کمک این اعتقاد در واقع دوباره اجرا کنید.

اما این کارخانه ها در واقع خالی است. هیچ کس در حال رفتن به محل کار. چراغ ها اما هیچ کس در داخل است (تعریف جنون). ماشین آلات chugging, اما چیزی است که نوتبوک.

نکته غم انگیز این است که این طرح ممکن است در واقع کار می کنند. حتی اگر دولت چین آشکارا سانسور داستان در مورد چگونه آن اقتصادی است که داده ها بدون محتوا دلالان و اقتصاددانان از منهتن به لندن به فرانکفورت هنوز هم آن را خرید.

بلومبرگ:

در روز شنبه یک روزنامه در یکی از ژجیانگ شهرهای به نظر می رسد به هدف را در عمل. این Taizhou روزانه منتشر شده در صفحه اول تفسیر انتقاد از مقامات محلی برای دقت تمرکز بر استفاده از قدرت استدلال که هدف قرار دادن اهداف اطمینان حاصل نخواهد شد رشد اقتصادی است. یکشنبه یک لینک به مقاله در این مقاله را از سایت های دیگر مشغول به کار است.

بیشتر ما نگاهی به الگوهای چینی پاسخ به COVID-19 بیشتر ما دیدن قطعات و یا نسخه های از این الگوهای تکرار در ایالات متحده در یک راه یا دیگری. یک مثال خوب در گرجستان یک دولت است که با عجله به بازگشایی آن اقتصاد است.

واشنگتن پست:

گرجستان کالیفرنیا ، برایان کمپ نیاز به یک راه برای نشان می دهد که او تا به حال نشده است بثورات به بازگشایی تئاتر ناخن سالن و مانند آن در اواخر ماه آوریل است.

دولت او آمد تا با یک راه حل خلاق. آنها doctored آمار.

هفته گذشته گرجستان وزارت بهداشت منتشر شد یک گراف نمایش چشمگیر و مداوم در کاهش موارد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در دولت پنج آسیب دیده ترین استان ها از یک قله در آوریل 28, فقط قبل از دولت در محدودیت بودند کاسته نزدیک به صفر دو هفته بعد.

در واقع پنج شنبه شد و روز شنبه به کروناویروس داده نگاه خوب پس از بحث بازگشایی. ما ممکن است دیدن این حرکت به عنوان کوچک اما اگر ما نگاه بیش از سه هفته گذشته در می یابیم که بسیاری از ایالات متحده است و نه زیر واشنگتن—دولت است که هنوز هم بسته شده و هنوز هم تمرکز بر مبارزه با ویروس—بلکه گرجستان است که تبدیل به doctoring داده برای مخفی کردن عواقب فاجعه بار خود را پیش از موعد باز در اواخر ماه آوریل است.

فلوریدا یکی دیگر از gung-ho دولت نیز مجبور به دکتر داده.

اینجا را ببینید:

پشتیبانی غریبه

این ممکن است جهت ما می رویم به در ما. ما را بازگشایی خیلی از اقتصاد اما هیچ کس واقعا بیرون رفتن و خرید چیزهای چرا که دولت نه در وهله اول دید اقتصاد—اقتصاد بسته خود را. مردم نمی خواهند به مرگ و یا از طریق یک بیماری است که طولانی مدت آسیب به ریه های شما. بودن در خانه به تنهایی برای بسیاری از افراد هنوز هم می تواند بسیار بهتر از این دیگر در دسترس همه گیر-عصر گزینه های.

پس چه باید کرد ؟ قرض گرفتن از دولت چین ، نگه داشتن ورزشگاه باز نگه داشتن چراغ این مراکز در نگه داشتن فیلم در حال اجرا در خالی تئاتر. داده ها از خیابان اصلی را نگاه فقط به عنوان خوب به عنوان چیزی واقعی است. وال استریت تشویق خواهد کرد. سهام افزایش خواهد یافت. باور نکردنی میلیاردها دلار به پایان خواهد رسید تا در بالای صفحه. اگر شما فکر می کنم این سناریوی مضحک است, سپس شما می دانید چیزی در مورد اقتصاد شما در حال حاضر زندگی می کنند.

(الهام از این پست کشیده شده است از یک فصل از یک کتاب جدید توسط فیلسوف Slavoj Žižek, همه گیر!: Covid-19 لرزد جهان. من نوشتن در مورد این کار کثیف در پایان این هفته است.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net