رئیس دادگستری استعفا وظیفه

وبستر در تعریف کلمه “حاکم” به عنوان “به ورزش راهنمایی جهت و یا کنترل; به اشغال محل اقتدار; عمل به عنوان رئیس جمهور رئیس یا مدیر; به اشغال یک موقعیت شبیه به یک رئیس جمهور و یا رئیس.”

قاضی جان رابرتز در انجام نقش خود اختصاص داده تحت مفاد قانون اساسی در شکست مفتضحانه در ریاست بیش از دادرسی در دادگاه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او نشسته در حالی که جمهوری خواهان تحریف حقایق ساخته شده ظالمانه نظرات با هیچ پایه و اساسی در واقعیت و منحرف به وقایع است که تا به حال هیچ تحمل و یا ارتباط معنی دار به تهمت گناه یا بی گناهی.

رابرتز حاضر به بیان مشاهدات خود از این استدلال های عجیب و غریب ساخته شده توسط وکلای چرخاندن اظهارات و مفاهیم حقوقی در راه است که بی سابقه; تکرار دروغ آشکار است که هر کس در حضور و غیاب می دانست بودند نهفته است; و تحقیر آمیز خود با کم عمق و اغلب هنوزم نسخه های از حوادث.

رابرتز نشان داد صفر نظر برای آمریکایی ها حق شنیدن از شهود و اسناد و مدارک. فتحی در انسداد کنگره است. او به ارمغان آورده است شرم به دادگاه عالی و به کشور ما است. استعفای خود را باید خواست. خیره decisis هیچ بهانه ای برای تخلفات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر