چک کردن در با شعبده باز مت فرانکو

Mat Franco

دنیس Truscello

مت فرانکو آغاز شده هفتگی زنده سحر و جادو را نشان می دهد on Facebook.

خورشید در نوار

مت فرانکو

براک چت با Linq headlining شعبده باز مت فرانکو.

Linq لاس وگاس headlining شعبده باز مت فرانکو یکی از اولین نوار هنرمندان به آنلاین در طول خاموش کردن و انجام زندگی می کنند برای خود طرفداران و پیروان در رسانه های اجتماعی. که مهارت و چابکی می آید به عنوان جای شگفتی نیست به هر کسی که دیده خود را به “سحر و جادو ابداع شبانه” تولید در مت فرانکو تئاتر که در آن او را به انجام بیش از 1500 نشان می دهد که بیش از پنج سال گذشته و اخیرا در یکی دیگر از پنج.

31-در سال, رود آیلند, بومی, مذاکرات در مورد عمل خود را و خود را شنبه شب Facebook زنده نشان می دهد در قسمت جدید خورشید در نوار پادکست.

“من صرف مقدار زیادی از زمان تمرین در خانه به هر حال, بنابراین من نیز ممکن است قرار دادن دوربین و قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن که در راه” او می گوید. “من یکی از اولین به طور کامل بر روی هوی و هوس. من فکر می کنم, من اعلام کرد که سه ساعت جلوتر از زمان و فقط با استفاده از تلفن لبه پنجره رساند تا در یک توده ای از کتاب.”

مخاطبان تعامل بخش عظیمی از خود نشان می دهد در Linq و او هنوز هم در روند تطبیق خود نزدیک سحر و جادو عملکرد برای وب است. “من هنوز هم قادر به اتصال. که تمام نقطه از اینترنت است که ما هنوز هم می تواند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده است و در دادن و گرفتن و من هنوز هم می تواند به اشتراک گذاری سحر و جادو و دریافت که پاسخ. این نوع از خنک در راه چون واقعا هل من فراتر از منطقه راحتی من. این چیزی است که من استفاده می شود به انجام.”

فرانکو فلسفه در حال تحول به عنوان یک مجری متمرکز شده است در اطراف یادگیری است. او گفت: یکی از بخش های مورد علاقه خود را انتخاب شغل است و بهبود توانایی های خود را به بداهه نوازی یک مهارت است که قطعا می آید در دستی تحت شرایط فعلی. در واکنش به مخاطبان خود در نمایشگاه را نگه می دارد عملکرد خود را تازه هر شب برای همه درگیر.

“این نشان می دهد بیشتر من بیشتر موسیقی جاز می شود,” او می گوید. “این نکته جالب دیگر در مورد انجام آن را به صورت آنلاین بیش از حد. من اصلا تولید [تیم] در اطراف من می خواهم در نشان می دهد در Linq بنابراین یک کل بسیاری از موسیقی جاز و پاسخ به نظرات فعال در زمان واقعی و در نظر گرفتن درخواست. وجود دارد تمام انواع از چیزهایی که شما می توانید از این مرحله نشان می دهد به انجام آن در اینترنت است.”

گوش دادن به این و بیشتر در خورشید در نوار نیز موجود است در اپل پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im