چک کردن در با کمدی افسانه جورج والاس

Category: لاس واگاس No comments

'Wallace @ Westgate'

سام موریس/لاس وگاس اخبار دفتر

جورج والاس انجام اولین شب اجرا را نشان می دهد در Westgate شنبه 17 جولای 2018.

خورشید در نوار

جورج والاس

براک چت با Westgate headliner و استندآپ کمدی سوپراستار جورج والاس.

در مصاحبه ای ضبط شده از اتاق برگشت از سید ‘ کافه در Westgate لاس وگاس در مارس 4, کمدین جورج والاس مذاکرات در مورد فرایند خلاق خود را نشان می دهد در Westgate, کاباره, خود استراتژی رسانه های اجتماعی خود را بهترین دوست و جری Seinfeld و بسیاری از تلویزیون و فیلم برای پروژه های این قسمت خاص از خورشید در نوار پادکست.

“من می خواستم هرگز به چیزی جز آنچه که من انجام دهید” می گوید جنوبی متولد کمدین حرفه ای که دارای میرسد در دهه های روی صحنه و بر روی صفحه نمایش. “من دوست دارم آنچه من انجام دهد و من بزرگترین کار در جهان [اینجا] در لاس وگاس. من استفاده از آن به عنوان یک کارگاه آموزشی است. این هم من و آن من مواد مخدر زمانی که من به روی صحنه هیچ چیز بهتر است.

“کریس تاکر و من فقط صحبت کردن در مورد چگونه بزرگ آن است که برای رفتن روی صحنه در هر شب. من خوش شانس می شود قادر به انجام جوک جدید, و اگر یک شوخی نیست کار من به نوعی آن را دوست دارم. من می گویند که یک شوخی خنده دار است اما مخاطب داره. آنها را دوست دارم.”

والاس ادعا می کند “من نمی دانم آنچه من انجام می دهند” وقتی که می آید به توییتر اما حساب او است که قطعا یکی از جالب ترین شرح زیر است. و او تلاش برخی از مواد جدید در این مصاحبه فقط به عنوان او را در رسانه های اجتماعی. او همچنین توضیح می دهد که مفهوم منحصر به فرد خود آینده طاووس شبکه نمایش “تخته سنگ پاک” سهام خود را انتخاب کنید به صورت مطلق رستوران در وگاس و ponders اسرار با تخفیف کراکر.

گوش دادن به این و بیشتر در خورشید در نوار نیز موجود است در اپل پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>