اتمام این Livestreamed رویدادهای این هفته

Category: سیاتل No comments

هی نگاه آن بن Gibbard در خانه اش! The Death Cab for Cutie خواننده گروه خواهد بازی رایگان بصورت زنده نشان می دهد در YouTube و Facebook pages هر بعد از ظهر تا این کابوس به پایان رسیده است. هنرمند عکس

اجتماعی فاصله باعث می شود برای همیشه در حال تغییر و به سرعت در حال کاهش لیست در شخص اتفاقاتی که بدان معنی است که محلی, هنرمندان, هنرمندان, و کسب و کار به کمک شما نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه. اگر شما در قرنطینه خوانده شده در برای تمام این وقایع اتفاق می افتد دیجیتالی این هفته در Facebook, Instagram, Twitter, و سیستم عامل های دیگر از هنرمند خانه آهنگ ها از امید و شفا ویترین به بحث بهداشت و سلامت, تغذیه و پایداری کارشناس سوفی اگان به مشاهده از راه دور از UW شکوفه های گیلاس. به علاوه اقامت تا تاریخ در محل بسته شدن و رویداد cancelations و بررسی رستوران های محلی ارائه تحویل و بایگانی اطلاعات ویژه و تبلیغات.


پرش به: شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | جمعه | شنبه | یکشنبه | در جریان


شنبه

مواد غذایی و نوشیدنی

پخت و پز با یک لحظه گلدان
در این ویدیو از کلاس یاد بگیرند که چگونه به را دلچسب ایرلندی کلاسیک گوشت گاو corned و کلم در همه مورد علاقه multi-اجاق گاز لوازم خانگی.

موسیقی

هنرمند خانه ارائه: آهنگ از امید و شفا
برای کمک به برخی از بسیاری از هنرمندان که معیشت بوده است نهفته COVID-19 هنرمند, خانه خواهد شد در حال حاضر یک سری از مجازی کنسرت در هر ساعت به صورت 12 ساعت هر محور در موضوع “آهنگ ها را که امید یا شفا.”

جشن سنت پت با فاصله اجتماعی
رابرت Sarazin Blake & دوبلین نامه انجام را پوشش می دهد از آهنگ ها توسط دوبلینیها این Clancy برادران the Pogues و دیگر افسانه های ایرلندی زنده از مرز خلیج کوه اتاق (و بصورت زنده برای اجتماعی خود فاصله نیاز دارد).

روز سنت پاتریک با SeaStar
محلی ایرلندی گروه SeaStar خواهد شد “راندن مارها از غم و اندوه” با livestreamed کنسرت.

استارک Raving در قرنطینه روز سنت پاتریک حزب یک جریان
فراموش جشن جست و خیز کردن از خانه به عنوان محلی ایرلندی, پارتی, باند استارک Raving در شطرنجی انجام زندگی می کنند را بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما.

سه شنبه-پنج شنبه

موسیقی

زنده از خانه با بن Gibbard
Death Cab for Cutie خواننده گروه بن Gibbard خواهد بازی رایگان بصورت زنده نشان می دهد در YouTube و Facebook pages هر بعد از ظهر (!) تا زمانی که این کابوس به پایان رسیده است. او حتی شما را در برخی از مهمانان ویژه (دیجیتالی, البته).

جمعه

عملکرد

قرنطینه: کوکی طراحی لباس خوب زمان جشن تولد, جشن,
جمع آوری در معشوق محلی کشیدن مجری کوکی طراحی لباس Instagram (@cookiecouturequeen) به تماشای این هنرمند نوشیدنی ارزان و شامپاین و بحث در مورد “پسران و فروپاشی جامعه است.”

ورزش و تفریح

Twerkshop کلاس های تناسب اندام آنلاین
لغزش به خود و سر به سیاتل Twerkshop یوتیوب زنده کانال برای برخی از لب به لب-مجسمه سازی ورزش است.

چهارشنبه و پنج شنبه

ورزش و تفریح

رقص کلیسا
کیت Wallich را wildly محبوب جنبش کلاس ارائه می دهد که یک “بازی سرگرم کننده و روش فراگیر برای رقص” را توقف آن روال معمول در سرعت و حرکت آنلاین. حرکت میز قهوه شما را از راه و نشانه تا livestream. \

چهار شنبه-پنج شنبه

جشنواره

ByDesign 2020
به عنوان چارلز Mudede نوشته است “یکی از ثروتمندترین نهادی همکاری در این شهرستان است که بین ByDesign جشنواره و شمال غربی فیلم های فروم. در اینجا دو هنر است که بسیار شبیه, فیلم و معماری (هر دو capital intensive), ملاقات در تئاتر است.” به افتخار اجتماعی فاصله این جشنواره خواهد بود در حال حاضر آنلاین فقط بدان معناست که شما هنوز هم می تواند دیده بان فیلم در مورد طراحی شهری و معماری شنیدن از هنرمندان خوش آمدید به کارگاه ها و بیشتر.

پنج شنبه

جامعه

کنفرانس تلفنی: فمینیست مقابله با کروناویروس
راه هایی برای کمک به مادران تنها کاری خانواده ها و افراد بی خانمان مبارزه در قرنطینه خواهد بود در خط مقدم این دور بحث میزبانی رادیکال زنان سیاتل.

عملکرد

لغو
تا زمانی که ما می تواند ما را ترک درهای جلو مانند ما به طور معمول انجام دهید فراوان Love Productions میزبان هفتگی “مجازی telethon” در Facebook Live برای کمک به هنرمندان محلی نیاز به بودجه است. اجرای زنده خواهد بود آمیخته با بحث از صنعت اعضا.

مواد غذایی و نوشیدنی

سوفی اگان با تیم اگان: آگاهانه انتخاب های غذایی برای خودمان و سیاره
اگر شما سر در گم توسط بسیاری از برچسب بر روی مواد غذایی مانند “تجارت عادلانه” یا “biodynamic” و اگر شما می خواهید به خوردن پایدار و اخلاقی اما مشکل پیدا کردن و درک اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده در دهان خود را حضور در این تاون هال با این نویسنده چگونه می تواند آگاهانه خوار: ساخت انتخاب های غذایی که برای شما خوب هستند, دیگران, و سیاره. سوفی اگان سلامت, تغذیه و پایداری متخصص که دارای یک نقش اصلی در سلامت, ابتکار Culinary Institute of America. او به طور گسترده ای منتشر شده روزنامه نگار و کتاب او با اولین 2016 را بلعیدم (در مورد مواد غذایی آمریکا و روان و چگونه آنچه ما خوردن تعریف می کند که ما که هستیم). او خواهد پیوست برنده جایزه زیست محیطی نویسنده و روزنامه نگار (و پدر) تیموتی اگان. ژول ZELMAN
این رویداد خواهد بود livestreamed به عنوان دیگر تاون هال حوادث در هفته های آینده.

عملکرد

CoVideo تلویزیون: قسمت 2
اگر شما از دست, دیدن چهره مورد علاقه خود را محلی هنرمندان لحن به Howie اکو-هاوک “همه گیر بحث نشان می دهد” به صورت ترکیبی از کمدی, موسیقی, مواد غذایی, دموی و بیشتر با “در واقع مطلع مهمانان است.” این قسط دوم از Tomo Nakayama استفانی نم Dan Hurwitz و کلیتون کینزی به میکروفون.

خوانش & مذاکرات

شعر جهان: شعر و جابه جایی
سیاتل شعر آزمایشگاه پل نلسون میزبان یک شب با مهاجر شاعر Koon وون اولین نویسنده برجسته به عنوان بخشی از شعر جهان, یک سری سرپرستی تاون هال هنرمند-در-محل اقامت شین یو Pai. Woon نویسنده حقیقت در اتاق های اجاره ای و آب تعقیب آب. این رویداد خواهد بود livestreamed.

جمعه

عملکرد

دیجیتال کشیدن: آنلاین کشیدن نشان می دهد
Biqtch Puddin’ و تصویری بیماری در حال حاضر کشیدن نشان می دهد شما می توانید از راحتی از خانه خود را, بازیگران rupaul’s Drag Race مورد علاقه آلاسکا بروکلین Juku در حال حاضر, منچستر را جونو توس و دیگران.

شنبه

جشنواره

خود را به دیدار کشاورز CSA نمایشگاه
در Facebook Live, آشنا, Skagit, و, Whatcom, دره کشاورزان که در حال ارائه مواد غذایی محلی جعبه.

موسیقی

آهنگ & قصه های زندگی-جریان حراج!
اگر شما عشق Bushwick باشگاه کتاب موسیقی تفاسیر از آثار بزرگ ادبیات حمایت از آنها در این مجازی حراج و livestreamed کنسرت. شما همچنین می توانید به جلو نگاه به خود را بزرگتر در شخص جشن برنامه ریزی شده برای تابستان امسال است.

شنبه-یکشنبه

فیلم/تلویزیون

کرم شب تاب مجازی سازمان دیده بان حزب
دوستان خود را در جهان دور قهوه خانه را نشانه تا تمام قسمت های اینده سریال کرم شب تاب (به همراه فیلم) در Facebook صفحه 17-ساعت دیجیتال ماراتن.

عملکرد

این Vivarium
با خیمهشب بازی, بند, ماسک, رقص و یک چیز ساییده نمی سیرک می گوید داستان از یک فرد جوان است که تلاش می کند برای مقابله با غم و اندوه از طریق شور و شوق برای حشره شناسی. اما گرفتن اشکالات نمی باشد. دیدن این نمایش بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما.

یکشنبه

جامعه

روز برنج مجازی جمع آوری!
زندان محقق صندوق میزبان یک ساعت از “یادگیری و روح موسیقی” از جمله بحث با جنی Iredale که شد سوء مصرف مواد درمانگر در کمتر از یک سال پس از آزادی او.

موسیقی

کمی سارا آنلاین کنسرت
Couth Buzzard barista سارا دپ را بازی پخش زنده کنسرت هر یکشنبه از خانه اش به نفع فروشگاه و کارکنان آن است.

مداوم

در زیر لیست نیست رویدادها در هر se, اما شما ممکن است می خواهم به دانستن در مورد آنها به هر حال.

فروشگاه کتاب تحویل
اگر شما sequestering خود را در خانه خود را و می خواهید به احساس صفحات جدید در زندگی واقعی کتاب محلی روشن purveyors الیوت خلیج, کتاب, شرکت, ملکه آن کتاب شرکت همه جای سوم کتاب مکان و فینی کتاب در اینجا برای شما. آنها به شما ارائه می دهیم حمل و نقل رایگان برای مدت زمان محدود.

مترسک تصویری تحویل
اگر شما نمی خواهید برای کشف کاورنو اعماق سیاتل مورد علاقه اجاره ویدئو, اما هنوز هم می خواهید به اجاره فیلم, را با استفاده از مترسک اجاره-توسط-برنامه ایمیل. شما می توانید فهرست مجموعه خود را آنلاین و عناوین خود را به خود را درب تحویل.

Seattle Public Library منابع دیجیتال
در حالی که همه سیاتل کتابخانه های عمومی مکان های بسته شده برای زمان حال آنها را به مجموعهای از منابع آنلاین است که شما می توانید از صفحه اصلی به صورت رایگان و با یک کارت کتابخانه. کشف وب سایت خود را برای جزئیات بیشتر در فیلم جریان خدمات Kanopy e-book و e-کتاب صوتی خدمات OverDrive, و خیلی بیشتر.

UW شکوفه های گیلاس
به عنوان غنی اسمیت اشاره کرد که درختان شکوفه گیلاس, در دانشگاه واشنگتن چهار بلوم مانند دیوانه در این زمان از سال است. اما از آنجا که دانشگاه درخواست مردم برای جلوگیری از مکان های شلوغ به سرعت گسترش شیوع کروناویروس شما بهتر است چک کردن این livestream از گل عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>