Cheatin’ بیس بال و نگرانی در مورد آینده

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

همانطور که می رود بیس بال بنابراین امریکا می رود.

وجود ندارد بسیاری از چیزهایی که یک مسافر زمان از 150 سال پیش می شناسد در مورد مدرن آمریکا است. بیس بال یکی از آنها است. هنگامی که او بیش از شوک از $10 هات داگ و $20 میلیون دوم به پایان رسید این پایگاه هنوز 90 پا از هم جدا. آن را هنوز هم سه اعتصابات و شما.

پرده به زودی افزایش می یابد در سال 2020 فصل را با یک قارچ رسوایی تیرگی آینده است. در حال حاضر هر کس — حتی غیر بیس بال مردم می داند Houston Astros فریب خورده راه خود را برای سال 2017 سری جهانی عنوان شده است. عجیب این به احتمال زیاد خواهد یک ثروت باد آورده برای MLB به عنوان طرفداران فریب خورده تیم جریان از طریق گردان به پروردگار ما برتری اخلاقی بیش از هوستون دارد. ما پاداش رفتار بد در راه های بی شماری.

هفته گذشته رئیس جمهور تهمت رفت و در عفو بندر, دوش گرفتن عفو بر یک میزبان از مجرم برخی مستحق برخی نه.

دو از “ندار” بودند کج سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich و کج سابق-NYPD کمیسر برنارد Kerik. به عنوان بد به عنوان این دو را عفو می شوند, آنها به عنوان بد نیست به عنوان برگ برنده را عفو در ماه دسامبر گذشته از محکوم جنایتکار جنگی ادی گالاگر. عفو باید موضوع را به کنترل و توازن مانند هر چیز دیگری.

اما آنها نیست.

حتی بیل کلینتون نابخشودنی عفو از بدنام فراری و مگا-مالیات تقلب مارک ریچ یا شب سال نو تخفیف کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر با استعداد به Estaban Nunez, پسر مجمع سخنران Fabian Nunes, پس از Nunez جوانتر بود مجرم سلاح سرد 23 ساله لوئیس سانتوس به مرگ است. “Duh البته شما یک نفع برای یک دوست” توضیح شوارتزنگر.

چه چیزی را میبخشد باید با فریب دادن ballplayers? هیچ چیز و همه چیز.

مانند هر کس و همه چیز ما موسسات در حال تلاش برای تنظیم به واقعیت های جدید است. متاسفانه آنها اغلب بپرسید سوال اشتباه است و ارائه راه حل های اشتباه.

بیس بال در پاسخ به کاهش حضور بینندگان و شرکت در لیگ جوانان برای تغییر قوانین برای اضافه کردن بیشتر جرم. در حال حاضر بیس بال است و جزئی با قوانین دوباره به امید کوتاه شدن بازی. اما تقلب و رسوایی ؟ بازی توپ!

در دهه های اخیر از حزب جمهوری خواه پرداخت خدمات لب به مسائل مربوط به رای دهندگان خود را در واقع در مورد مراقبت از: کسری امنیت مرزی سقط جنین. نا امید لفاظی بیش از واقعیت مهمانی چای و آزادی حزبی پاره کردن لیونل باز کردن درب برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در حال حاضر حزب جمهوری خواه.

پس از pandering به اقلیت رای دهندگان و دیگر منافع خاص اما ارائه این حزب دموکرات است که شکاف با schisms و درب باز برای برنی ساندرز 78 ساله سوسیالیستی برای تبدیل شدن به چهره ،

به جای قبول مسئولیت برای وعده های شکسته و سیاست های شکست خورده آنها شده دو طرف مقصر روند انتخابات.

شصت سال پیش, با استفاده از برگه ما انتخاب دوایت آیزنهاور بیش از Adlai استیونسون دو غول. در این سال کالیفرنیا را تلو تلو خوردن را از طریق پیچ در پیچ ظروف سرباز یا مسافر از صفحه نمایش لمسی در “مرکز رای دهی” با احتمال انتخاب تهمت یا Sanders.

می توانید بیس بال زنده ماندن آن آخرین رسوایی ؟ هر چیزی ممکن است. هنوز MLB چالش های بسیار زیاد هستند. این یک قرن 19 بازی مبارزه برای ارتباط در قرن 21 است. اجازه می دهد متقلب به نگه داشتن خود بد بدست دستاوردهای اعیان این ورزش را معرفی کند اقدام سم است که می تواند به خوبی کشتن بازی.

به همین ترتیب امریکا است.

قانون اساسی ایالات متحده است که یک قرن 18 سند که به ما خدمت کرده است درخشان. تا به حال است. ما در حال تبدیل شدن دقیقا چیزی بود که ما هرگز به معنای; یک ملت از مردان نه قوانین معرض کشور به نامنظم همیشه در حال تغییر هوی و هوس عوامفریبی سیاسی.

ضربت! ضربت! ضربت! رفت سطل آشغال درب در آستروس ستاره شرق. ضربت! ضربت! ضربت! برو پدران بنیانگذار ما به آنها چرخش در گورهای خود.

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد روزهای یکشنبه. او را می توان در رسید: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im