چارلی والترز: وایکینگها’ انتخاب در شماره 25 باید نخبگان

با وجود چیدن نیست تا شماره 25 در دور اول از ماه آینده پیش نویس NFL مینه سوتا وایکینگ ها هنوز هم باید آبی تراشه بازیکن.

وایکینگ ها خواهد بود خوشحال به پیش نویس فلوریدا cornerback CJ Henderson چپ در اینجا دفاع در برابر LSU جاستین جفرسون در طول اکتبر 6, 2018 بازی در گینسویل, فلوریدا. (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

چرا که وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از پنج گسترده ای گیرنده و چهار quarterbacks قبل از انتخاب شماره 25 اجازه می دهد وایکینگ ها را به یک بازیکن نخبگان آنها بیشتر نیاز است.

محرومیت تجارت و با فرض وایکینگ ها منطقی عمل می کنند انتظار می رود آنها را به را انتخاب کنید یا یک cornerback یا offensive lineman با اول خود را انتخاب کنید.

Cornerback واضح است که این تیم نیاز مبرم ترین. که در آن موقعیت سه منطقی ترین ملاحظات برای وایکینگ ها در آن مقطع باید CJ هندرسون از فلوریدا, A. J. ترل از کلمسون و Kristian فولتن از LSU.

همانطور که برای linemen توهین آمیز, اگر هر کدام از تکل Mekhi Becton از لوئیزویل تریستان Wirfs از آیووا اندرو توماس از گرجستان و یا Jedrick بخواهد از آلاباما در دسترس هستند وایکینگ ها را به یک زمان سخت عبور در هر یک از آنها.

اما وایکینگ ها نیز نیاز به کمک در ایمنی و دفاعی مقابله با. اگر ایمنی خاویر مککیننی از آلاباما و یا دفاعی در مقابله با Javon Kinlaw از کارولینای جنوبی — هر دو پیش بینی می شود رفته قبل از شماره 25 — به نحوی اسلاید به Vikings وایکینگ ها می تواند در پیدا کردن و یا بیش از حد شایسته به تصویب با وجود نیازهای فوری تر در cornerback و توهین آمیز خط.

به صورت رایگان آژانس آغاز می شود که در 10 روز آن را بعید نقدی-نازک وایکینگ ها جدی خواهد بود مناقصه.

به عنوان امکان از حق رای دادن و برچسب زدن Vikings رایگان عامل ایمنی آنتونی هریسآن را فراموش کرده ام — او احتمالا از بین رفته اند.

جالب Vikings wideout Stefon Diggs’ برادر cornerback Trevon Diggs از آلاباما است در دور اول استعداد.

اگر وایکینگ ها می توانید به اندازه کافی بالا در دور اول انتخاب کنید برای Stefon Diggs, یک تجارت همچنان یک احتمال است. لاس وگاس اظهارات که شماره 12 انتخاب کنید, می تواند یک شریک تجاری.

آن را هنوز هم کنجکاو که وایکینگ ها صاحب Zygi Wilf هنوز نشده تمدید مدیر کل ریک Spielman و مربی مایک زیمرهر دو آنها در سال آخر قرارداد خود را. این می تواند باشد که Wilf که تبدیل به 70 ماه آینده و متعلق به وایکینگ ها را برای 15 سال است که آماده برای شماره گیری در هزینه.

نزدیک به 100 لیگ پیشاهنگی شد و در ایالات متحده بانک ورزشگاه در هنگام Gophers’ مکس مایر از وودبری زده از 14 ایالتی کارولینای شمالی مورد. تاریخ right-hander را fastball رسیده 99 مایل در ساعت بود و 97 مایل در ساعت در برخی از اسلحه رادار در نهم زمین باز یافته. در اوایل شروع این بهار خود را fastball به 100 مایل در ساعت.

جمعه گذشته مایر دامن زده 15 در هشت نوبت در پیروزی بر یوتا در مینیاپولیس با fastball به طور متوسط از 94-96 مایل در ساعت.

گلن پرکینزدر حال حاضر بالاترین-پیش نویس Gophers پارچ در تاریخ (شماره 22 در سال 2004) در ادامه برای تبدیل شدن به یک سه بار همه ستاره با دوقلوها با fastball در اواسط-90s. وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول است که مایر می تواند بالاتر پیش نویس انتخاب در ماه ژوئن.

دوقلوها’ در دور اول پیش نویس انتخاب در آوریل شماره 27.

بهترین غیر پارچ در Gophers ممکن است دانشجوی سال دوم infielder زاک Raabeپسر سابق Gophers-دوقلوها infielder برایان Raabeکه سر مربی در بتل. زاک آگهی مینه سوتا در ضربه (.429) بیش از 13 بازی.

بیس بال Gophers در روز شنبه برگزار می شود چشم انداز استخدام اردوگاه.

خواهد Frischسابق Stillwater پارچ است 0-0 با 4.26 به دست آورده-اجرای متوسط به عنوان یک دانشجوی سال اول برای Oregon State. او داده است تا پنج بازدید در 6 1/3 نوبت در حالی که قابل توجه هفت.

درو گیلبرتیکی دیگر از سابق Stillwater تبادل ستاره است 1-0 با 1.42 عصر در 6 1/3 نوبت بعد از سه بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول برای تنسی است. او داده است تا هشت بازدید و شش strikeouts. او همچنین هدف قرار دادن .407 با یک خانه اجرا و سه دو برابر به عنوان یک outfielder و در نظر گرفته شده است توسط پیشاهنگی به عنوان یک راه دو چشم انداز.

Erik van Rooyenسابق Gophers گلف باز از آفریقای جنوبی همچنان به افزایش در صحنه جهانی است.

“فقط کار هر روز چیزهای راست — آن شور و شوق من درایو برای دریافت هر روز بهتر,” او گفت:. “من فکر نمی کنم من در یک نقطه که در آن شما باید به نوعی وارد — من نمی دانم اگر وجود دارد یک نقطه. من در تلاش برای فشار پاکت ببینید که چگونه به دور من می توانم در این بازی بروید.”

من با van Rooyen او پس از برنده $600,000 در مکزیک قهرمانی روز دیگر بستن سوم پیش از Rory McIlroy, جاستین توماس و بابا واتسونبه ذکر چند.

آن را به عنوان یک 14 ساله در آفریقای جنوبی که Rooyen شروع تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک گلف باز حرفه ای. او از طریق پست یک مجموعه کامل با تصویری از نوسان را به برخی از 300 دانشگاه از جمله مینه سوتا است.

“من واقعا نمی دانم که در آن مینه سوتا بود و قبل از من رفت به مدرسه وجود دارد. اما در حال حاضر آن را تقریبا به یک خانه دور از خانه,” او گفت:.

فقط چند دانشکده و پاسخ از جمله سوتا براد جیمزاسترالیا که قابل توجه بود مربی Gophers به سال 2002 مسابقات NCAA.

“اریک تا به حال عشق بازی و گرسنگی برای اینکه بهترین نسخه از خود را — شما می توانید یاد می دهد که” جیمز گفت. “او یکی از مهمترین و سازمان یافته نوجوانان, من تا به حال از طریق این برنامه است.”

Van Rooyen و 30 به ملاقات همسرش رزاست که از نورث سنت پل در دانشگاه. اولین و حرفه ای پیروزی بود TapeMark مسابقات در Southview باشگاه کشور.

“برنده مورد $2,000 شاید $1,600 من مطمئن هستم,” او گفت:.

در حال حاضر آن را استادان مسابقات در آگوستا ملی برای او در ماه آینده. و این هفته این بازیکنان قهرمانی — $15 میلیون کیف پول — در TPC Sawgrass در پونته ودرا بیچ فلوریدا. که در مسابقات سال گذشته McIlroy برنده $2.25 میلیون دلار برای پایان اول است.

“من (در آگوستا ملی) به عنوان یک دانشجوی سال اول (2009) با Gophers زمانی که ما رو به تماشای یکی از تمرین دور” van Rooyen گفت. “بدیهی است که من واقعا هیجان زده و خوشحال می شود دعوت شده است. هر بچه ای که می خواهد به بازی حرفه ای می خواهد به بازی در آگوستا ملی. من به عنوان وجود دارد هفته قبل برای تمرین و آشنایی خودم با گلف بنابراین من آماده شود.”

Van Rooyen رتبه 42 در جهان گفت: او دوست داشت خود را روز به عنوان یک لاک پشت نقب زن.

“من چهار سال بیشتر اگر من می توانم” او گفت:, “من ساخته شده برخی از دوستان باور نکردنی در مینه سوتا مردم من هنوز دوستان با امروز است.”

امروز جیمز گرم با کارایی بالا گلف استرالیا و دستیار کاپیتان برای تیم استرالیا در بازی های المپیک تابستانی در توکیو. ایان بیکر-سهره است کاپیتان.

سابق Gophers مربی تیم گلف جان کارلسون است که مربی در ایلینوی شمالی.

برنامه برای کارشناسی ارشد برگزار می شود, بر روی, برنامه, مارس 9-12 در حالی که نظارت در سراسر جهان شیوع کروناویروس.

Minikahda باشگاه های کشور آموزش نرم افزار جف Sorenson آمار درایو و 4-آهن به 18 فوت از سوراخ و سپس حرف برای مرغک در مشهور 18 سوراخ در نقش ونگار ریگی دادن ساحل در مسیر به پایان در یک کراوات برای پنجم در TaylorMade قهرمانی ملی در هفته گذشته.

وایکینگ ها در حال اجرا پشت Dalvin طبخ سنجش زمان یک 4.49-ثانیه زمان در 40 yard dash از ایالت فلوریدا در سال 2017 NFL ترکیب. ویسکانسین جاناتان تیلور که برگزار شد به 76 متری در برابر Gophers در Badgers’ 38-17 پیروزی در مینیاپولیس در ماه نوامبر زد 4.39 ثانیه در اخیر NFL ترکیب.

آینده خاموش 2-تحت-par پیروزی در پالم هاربر, Fla., مندوتا هایتز’ سام Udovich, 12, برنده یکی دیگر از ملی مسابقات گلف برای گروه سنی تیراندازی 2-تحت-par (70-72) در خیمه رفت و آمد مکرر در آریزونا برای پنج سکته مغزی پیروزی روز دیگر.

جدید سیاهگوش گارد راشل howard wolpoffسابق Gophers و Lakeville North star را در استودیو تجزیه و تحلیل برای KSTC-TV (Ch. 45) در طول دولت دختران دبیرستانی مسابقات بسکتبال مارس 12-14 در Williams عرصه است.

Howard wolpoff راه را پوشیدن پیراهن شماره 15 برای Lynx. آن شماره خود را در دبیرستان.

دیرین St. Paul ورزشی رسمی لایحه عاج را دریافت دبیرستان مینه سوتا امور خارجه اتحادیه خدمات برجسته جایزه در 21 مارس در حاصل کار دو تیم از پسران کلاس A مسابقات قهرمانی بسکتبال بازی در هدف قرار دادن مرکز.

Texas A&M مربی تیم فوتبال Jimbo فیشر صحبت می کند و در یک Dunkers صبحانه در 18 مارس در مینیاپولیس ،

Brusdar Grateral100-mph fastballer معامله به لس آنجلس داجرز برای Kenta Maeda, نشده اجازه اجرا در دو فصل بهار, آموزش گردش قابل توجه دو در دو نوبت.

Electees برای سال 2020 Cretin-Derham, سالن ورزشی, سالن از شهرت: Mike Scanlan, کتی کودکان Clyde, لورن Gibbemeyer, کورتنی نورمن, ناتالی Roedler بولینگر, همجنس باز, نوجوان, Lacina, Ryan هریس, جک Hannahan و ری هیچکاک. القایی هستند و 18 ژوئن در جو مور Fieldhouse.

همچنین در ژوئن 18, ex-Gophers فوتبال ستاره Bronko Nagurski و سابق دوقلو A. J. Pierzynski خواهد بود همچنین به ملی, لهستانی-آمریکایی Sports Hall of Fame در تروی, Mich.

باب Muscala خانواده از رزویل نمی تواند شادتر با حرفه ای جدید جشن Bucknell در عطا پسر مایک6-پا-10 سابق گاومیش کوهان دار امریکایی ستاره در حال حاضر با شهر اوکلاهما تندر.

رزویل را Joey اندرسون نقش New Jersey Devils. یک روز پس از برادر کوچکتر Mikey نامیده می شد توسط پادشاهان لس آنجلس در هفته گذشته جفت بازی در برابر یکدیگر در لس آنجلس با تمام اعضای خانواده در آن حضور داشتند. برادران برای هیل-موری و مینه سوتا-دولوت.

چاپ نکنید که

اگر Gophers یک بسکتبال مردان مربیگری تغییر — نگه داشتن در ذهن ریچارد Pitino دارای 2 میلیون دلار خریداری قرارداد قبل از مارس 1 — به نظر می رسد ضروری است که مربی جدید باید قوی, مینه سوتا, استخدام روابط.

بهترین در دسترس داوطلبان با سابقه خواهد بود ایالتی کلرادو را نیکو Medved و دستیار سابق Gophers دستیار دیو Thorsonو سابق ایالتی داکوتای شمالی و, نبراسکا, مربی تیم مایل.

Medved, 46, خستگی ناپذیر سابق Gophers مدیر تیم از رزویل و سر مربی در دریک و فورمن است که به خوبی متصل در مینه سوتا است. Thorson, 53, تالار افتخارات باشگاه سابق پر شده سر Gophers مربی و دستیار بی امان همکاران. این شرط بندی خوبی است که سابق Gophers استخدام, بن جانسون, 49 سابق پر شده ستاره و ماهر Gophers استخدام در حال حاضر در Xavier خواهد بود به دنبال پیوستن به Medved و Thorson در مینه سوتا است.

مایل 53, پر انرژی است سابق نبراسکا ایالتی کلرادو و ایالتی داکوتای شمالی سر مربی تیم در حال حاضر مشغول به کار به عنوان یک بزرگ ده شبکه تحلیلگر.

Pitino, 37 بود که بزرگ ده مربی سال فقط سه سال پیش پس از پیشرو مینه سوتا به 24-10 رکورد افتضاح شکستن زمانی که امیر Coffey چپ قبل از ارشد های نجومی برای تبدیل شدن به یک حرفه ای با لس آنجلس کلیپرز.

و شکی نیست که تا به حال Coffey باقی مانده برای این فصل Gophers 7-12 در ده و 13-16 به طور کلی در حال حاضر می باید 20 پیروزی و احتمالا رهبری برای مسابقات NCAA. همچنین شپشو برای Pitino از دست دادن 6-پا-9, 240 پوند junior اریک کاری برای این فصل را با مصدومیت زانو.

اگر Pitino نیست حفظ این شرط بندی خوبی است که Gophers خواهد از دست دادن چهار ستاره استخدام جمال Mashburn جونیوریک 6-2 نگهبان که مرتکب شده است به مینه سوتا.

کلمه وجود دارد یک خط از NBA عوامل در تلاش برای دریافت در در Gophers دوم دانیل Oturuکه انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک میلیونر از طریق مسنجر پس از ماه ژوئن پیش نویس است.

سابق Gophers مربیان بسکتبال: Tubby اسمیت پوینت Panthers هستند 9-23 در این فصل 10 در 11 تیم بزرگ جنوب کنفرانس. دن مونسون به ساحل طولانی دولت 49ers هستند 11-20 هفتم در نه تیم بزرگ غرب است.

برندا Freseکه در سمت چپ Gophers به عنوان مربی بسکتبال در سال 2002 به مریلند شغل 10-1 مقابل مینه سوتا است.

در 12 روزحقوق برای وایکینگها’ Stefon Diggs ($10.9 میلیون) آنتونی Barr (10 میلیون دلار), Eric Kendricks ($7.15 میلیون) کایل رودلف ($7.025 میلیون) و آدم Thielen (4.8 میلیون دلار) تبدیل شدن به طور کامل تضمین شده برای فصل آینده است. Thielen نیز 5 میلیون دلار فهرست جایزه.

حقوق نیز تضمین شده در آوریل 20: Linval یوسف $11.5 میلیون و دانیل شکارچی $10.9 میلیون.

Pssst: یک مرد وحشی می خواستم در حال حاضر مرده معامله برای ژاک Parise شد, New York Islanders defenseman جانی Boychuk.

اگر چه وجود دارد به نظر نمی رسد به اندازه کافی تجارت علاقه ادی روساریو در offseason, اگر دوقلو’ چپ fielder 28 که آمار 32 خانه اجرا می شود در سال گذشته همچنان بر سرعت او می تواند پس کالا برای شروع تبادل قبل از تاریخ 31 ژوئیه مهلت تجارت.

دانشگاه مینه سوتا رتبه هفتم در ورزشی صرف در 2018-19 گزارش cleveland.com. Gophers صرف $129 میلیون. Ohio State سرمایه گذاری بیشتر $221 میلیون پوردو حداقل 102 میلیون دلار.

مینه سوتا $19.9 میلیون از بلیط درآمد $9.4 میلیون در آمد از فوتبال است. رسانه های حقوق ارائه شده Gophers نزدیک به 44 میلیون دلاری در درآمد. مربیگری پرداخت و مزایا بالغ بر $22.3 میلیون: $4.9 میلیون دلار برای فوتبال $3.3 میلیون برای مردان بسکتبال $537 میلیون دلار برای بسکتبال زنان. کارکنان پرداخت و مزایای شد 21 میلیون دلار.

ویسکانسین صرف $154.6 میلیون کلی آیووا $146.3 میلیون. هزینه ها شامل کمک هزینه تحصیلی پرداخت و مزایای مربیان, مدیران و کارکنان NCAA گزارش ها نشان می دهد.

شنید

مینه سوتا بومی جری Koosman, 77, سابق, دوقلو, پارچ, به, مطبوعات پیشگام در چگونه او را انتخاب نیوجرسی No. 36 خواهد شد که بازنشسته توسط متس در نیویورک در ژوئن 13: “در سال 1966 من از دست رفته هواپیما رفتن به شمال از (minor league) آموزش بهار — بود — و مدیر به من اجرای 36 باد sprints هر شب. این نوع از گیر با من وقتی که من به متس. من نمیفهمد من آن را به دست آورده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de