چارلی والترز: پیش نویس گورو می بیند Gophers QB تنر مورگان به عنوان پتانسیل NFL استارت

آن را نمی خواهد رخ می دهد و حداقل یک زن و شوهر از سال, اما Gophers کارفرمایی تنر مورگانکه شما یک کاربر بعدی فصل پتانسیل را دارد که یک شروع کارفرمایی در لیگ ملی فوتبال.

که نظر ESPN مل Kiperقبل از هر چیز متخصص در طرح پیش نویس NFL.

“(مورگان) است که به شدت در رادار” Kiper اظهار, برای, مطبوعات پیشگام. “او یک پسر به تماشای به طور بالقوه در آینده استارت در NFL. او خوب جیب حضور می اندازد خوب catchable توپ و او دقیق است. و او یک رهبر است.”

به عنوان یکی از مورگان مورد علاقه گیرنده های فصل گذشتهتایلر جانسون, Kiper به او داده یک سوم دور کلاس برای پیش نویس آغاز می شود که پنج شنبه.

“او توانایی کشش این زمینه به صورت عمودی” Kiper گفت. “برخی از مردم سوال خود را به طور مداوم به گرفتن فوتبال, اما او ساخته شده است برخی از کلید جلب محوری در شرایط. برخی از عمق در گیرنده گسترده می شود او را تحت فشار قرار دادند اما در بدترین حالت او یک چهارم-دور میزند. وجود دارد مقدار زیادی از مخلوط نظر گسترده ای داشته باشد. برخی از سوم سرآمد می تواند تبدیل به پنجم یا ششم سرآمد و پنجم رسد می تواند تبدیل به یک سوم رسد.”

Kiper تماشا سنت جان تهاجمی چپ مقابله با بن Bartch در پلی آف مقابل شفق قطبی دانشگاه (بیمار است.) فصل گذشته و گفت: 6-5 ½ 310-کوبنده “است که در دور سوم به بحث. او تا به حال موثر پانچ حرکت او زانو بندر که شما می خواهید برای عبور حفاظت او از ميانگين رگه و او را دان. من شگفت زده می شود اگر او می شود از دور سه.”

استثنایی چپ تکل سخت برای پیدا کردن هستند. با NFL مربیگری برخی از مردم احساس Bartch می تواند تبدیل به 10 سال استارت.

Kiper آخرین طرح است Gophers ایمنی آنتوان Winfield جونیور رفتن شماره 26 به طور کلی به دلفین.

بازیکنان نشان داده شده در ESPN در طول پیش نویس ممنوع از بازدید و با محصولات تایید شده توسط NFL معنی پپسی خوب است اما نه Coca-Cola, Actionnetwork.com گزارش. هیچ ریس کره بادام زمینی فنجان دیده می شود یا نه.

وایکینگ ها خواهد بود مورد علاقه خود در نه بازی ها در این سال با توجه به BetOnline.ag همان هکرها.

آن ژاکلین کروز-شهرهایکه هفته گذشته در سن 59 از coronavirus و مادر عزیز از تیمبرولوز’ کارل-آنتونی شهرهاپس از بهره گیری از یک Marc Anthony فیلم سال پیش که تصمیم به اضافه کردن “آنتونی” کارل نام.

دانیل Oturu 6-پا-10 لاک پشت نقب زن از Woodbury تصمیم به ترک برنامه پس از او دانشجوی سال دوم فصل برای ماه ژوئن NBA پیش نویس است.

هفده سال پیش یکی دیگر از 6-10 لاک پشت نقب زن, Rick Rickert از Duluth تصمیم به انجام همان بعد دوم فصل.

ممکن است Rickert برخی از مشاوره برای Oturu?

“خودتان را احاطه کرده با یک گروه خوب از افرادی که منافع خود را در قلب و افرادی که می دانند چه خبر” Rickert گفت. “قطعا نمی گوش دادن به افرادی که می گویند شما باید در مدرسه بمانند. هستند افرادی که شاید اصلا بهترین منافع خود را در قلب زیرا آنها خودخواهانه می خواهید شما را به ماندن برای برنامه یا هر چیز دیگری. چرا که امروزه شما باید توانایی برای رفتن به عقب است.”

Rickert در حال حاضر 37, بود, دور دوم پیش نویس انتخاب از تیمبرولوز در سال 2003. او را ندارد این تیم لذت می برد اما پر زرق و برق 15 سال کار حرفه ای در ژاپن و اروپا و نیوزیلند و پورتوریکو.

سابق مینه سوتا آقای بسکتبال از دلوت شرق و بزرگ ده سال اول سال با Gophers در نهایت خود را به دست آورده مدرک دانشگاهی آنلاین از ایالت آریزونا در تغذیه/ارتباطات در حالی که هنوز بازی.

امروز Rickert یک فروش موفق و موقعیت ملی بیمه بهداشت و درمان راه حل های تیم (rickrickert.com).

“”من با داشتن یک انفجار,” او گفت:.

همان درست است از خود نرم افزار پخش حرفه ای.

“این چیز خوبی است که من به پایان رسید, سالم,” او گفت:. “من بسیار خوش شانس به بازی به عنوان طولانی به عنوان من, بنابراین من بسیار خوشحال در مورد آن است.”

Rickert ساکن در کار د لین, Idaho. همسرم, Cici بود Gophers تنیس standout. آنها دو دختر مشتاق بازیکن تنیس فلفل (10) و یک سال Coco.

Rickert بود No. 55 کلی انتخاب در سال 2003 NBA پیش نویس است. شماره 1 انتخاب شد LeBron James.

“LeBron مسلما بزرگترین همه زمان به طوری که نه خیلی بد” Rickert گفت.

دلوت شرق بازنشسته Rickert شماره 44 نیوجرسی یک سال پیش.

به WNBA پیش نویس جمعه برگزار شد. در چهار سال محرومیت شرایط پیش بینی نشده به دنبال پیج Bueckers از هاپکینز به WNBA دور اول انتخاب کنید او را زیر کالج حرفه ای در کانکتیکات.

Daja دارد از جونز کشور CC (از دست ندهید.) سومین بازیکن برای انتقال به Gophers بسکتبال زنان برنامه پس از پایان فصل گذشته.

بر اساس مقایسهاز جمله تلویزیون عتیقه Roadshow های کربی Puckett آنلاین یادگاری حراج به پایان می رسد که در این هفته می تواند بیش از 500 ، 000 دلار در فروش با درآمد حاصل در درجه اول به نفع سالن از شهرت سابق دوقلو دو فرزند.

در میان موارد نمی رود به در دسترس است و باارزش های غول پیکر muskie Puckett فرود آمد در حالی که ماهیگیری باس در Deer Lake در ویسکانسین. کربی رو باس شد و وضعیتی وخیم آن در زمانی که muskie پشت سر هم بیرون از آب به nab باس.

از سال 1961 قرمز Corvette convertible دوقلوها به Puckett به عنوان یک بازنشستگی در حال حاضر به فروش می رسد برای $100,000.

یک کوبه برایانت (آرکانزاس) آنلاین یادگاری حراج هفته گذشته آغاز شد.

تولدت مبارک: جو مور نوبت 37 روز یکشنبه. نهایی خود را بازی به عنوان یک دوقلو در سال 2018 خواهد بود برنامه تکراری پخش در روز چهارشنبه ساعت 6:30 p. m. در WCCO-هستم.

در طول 50 سال دورهمیانگین باز تاریخ برای مینیاپولیس عمومی گلف شد مارس 10.

ادینبورگ ایالات متحده آمریکا و حرفه ای نمی بری18-زمان مینه سوتا PGA بازیکن سال, ساخته, 11 birdies در مسیر به یک 11-تحت-par 60 در آریزونا Biltmore باشگاه گلف در ققنوس هفته گذشته است.

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروسکه مانچینی ورزشی سالن از شهرت ضیافت قبلا برنامه ریزی شده برای ماه مه 11 در چار خانه و از جمله electees دیو Winfield و کریس Weinke در میان کلاس به تعویق افتاده است با یک تاریخ جدید مشخص شود.

در ضمن مانچینی را آغاز کرده است فروش takeout استیک ساندویچ.

برایان غوزه در حال خروج از شمال اوکس CC برای تبدیل شدن به سبزی سرپرست در Interlachen CC.

جدید جنرال موتورز در مجتمع پلاستیک طبرستان در بلینخانه 3M باز خواهد شد کریس Weinholdبود که valedictorian در دو سال آکادمی گلف آمریکا برنامه.

Ex-Wild video, مربی تیم تاد Woodcroft استخدام شده به عنوان سر مردان هاکی مربی در دانشگاه ورمونت.

چاپ نکنید که

خواهد وایکینگ ها جرات تجارت خود را در دو دور اول پیش نویس میدارد (Nos. 22 و 25) به غول برای شماره 4 انتخاب کنید را انتخاب کنید Clemson را اشعیا سیمونزکه می توانید بازی دفاعی پایان cornerback ایمنی یا linebacker?

در واقع اگر سریع-افزایش گسترده گیرنده جاستین, Jefferson, اسلاید به وایکینگ ها در شماره 22 روز پنج شنبه در این پیش نویس NFL را 6-1, 202-رطل (4.43-ثانیه و 40 yard dash) از LSU سخت خواهد بود به تصویب.

آن مرد او را جایگزین 6-0, 194-پوند Stefon Diggs, اعزام به بوفالو سنجش زمان 4.46 ثانیه در 40.

در شماره 25 اگر Vikings تجارت نیست منt cornerback نوح Igbinoghene از Auburn منطقی انتخاب کنید.

با راهوجود دارد یک شانس احمد رشاد در وایکینگ ها در این سال نسبت به کلیولند Odell بکهام جونیور

جالب: وایکینگ ها در حال حاضر تنها 60 بازیکن تحت قرارداد بستن با تیتان است. تنها قوچ در 57 را کمتر به امضا رسید.

این بدان معناست که 30 تیم باید بیشتر بازیکنان تحت قرارداد از وایکینگ ها. هر تیم می تواند ثبت نام برای 90 بازیکنان تا هفته قبل از فصل به طور منظم باز کن.

نگاه برای وایکینگ ها پس از این پیش نویس به ثبت نام در یک نیم دوجین یا بیشتر جانبازان به یک سال اخیر می پردازد.

همچنین, آن را هنوز هم نمی تواند تعجب آور باشد اگر وایکینگ ها یا تجارت ایمنی آنتونی هریساگر یک قرارداد بلند مدت می تواند نمی شود و یا برش توهین آمیز مقابله با رایلی Reiff.

در سال گذشته وایکینگها’ حقوق و دستمزد در میان بالا هفت در NFL. در این سال آنها رتبه شماره 18 در میان لیگ 32 تیم.

زمانی که Zygi و علامت Wilf خریداری وایکینگ ها در سال 2005 آنها قادر به نوشتن کردن ارزش NFL را سودآور تلویزیون قرارداد (به ارزش حدود 255 میلیون نفر در هر تیم در سال گذشته) بیش از 15 سال دوره به عنوان مجاز توسط IRS به عنوان یک دارایی مستهلک شدنی برای ورزش صاحبان حق رای به ایا قسطی.

در حال حاضر به عنوان خود را در 16 فصل است که کسر ظاهرا دیگر در دسترس نیست. آن ناشناخته در صورتی که تاثیر می گذارد مالکیت توانایی ادامه به صندوق رقابتی حقوق و دستمزد.

این Wilfs پرداخت قرمز McCombs $792 میلیون دلار برای وایکینگ ها 15 سال پیش. امروز حق رای دادن است که ارزش معادل 2.7 میلیارد دلار با توجه به ارزیابی فوربس.

گفتن: Ex-Vikings جاش کلاین و Everson Griffen باقی می ماند unsigned پس از نزدیک به چهار هفته از NFL free agency.

چهار امتیاز بالا linemen توهین آمیزهمه پردازد و برای روز شنبه باز گرد از پیش نویس در حال لوئیزویل Mekhi Bectonآیووا را تریستان Wirfsآلاباما Jedrick بخواهد و گرجستان اندرو توماس.

همه انتظار می رود که در خارج از هیئت مدیره قبل از وایکینگ ها انتخاب کنید در شماره 22 اگر چه آنها می تواند بسته های دیگر خود را در دور اول انتخاب شماره 25 به حرکت می کند.

کلمه در NBA مربیگری محافل است که سابق تیمبرولوز مربی Tom Thibodeau خواهد بود مربی جدید نیکز.

Ex-تیمبرولوز مربی سام میچل است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به مربی تازه بدوران رسیده G لیگ برنامه توسعه که شامل حقوق $500,000 برای برخی از بازیکنان بسکتبال فقط از دبیرستان.

آن را بیش از وجود دارد شانس است که کاپیتان Mikko Koivu بازگشت به طبیعت در فصل آینده.

لیگ برتر خودی می گویند آن را هنوز هم به نظر می رسد مانند یک جولای 15 شروع و در حال حاضر این سال را به همه ستاره برای فصل بیس بال.

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس و MLB طرح به میزان قابل توجهی کاهش دور از ژوئن پیش نویس آن را سخت خواهد بود برای هر مینه سوتا دبیرستان بازیکن انتخاب شود این سال است.

Pssst: دو نفر از این fivesomeRory McIlroy, Jon رحم, Brooks Koepka, جاستین توماس و داستین جانسون — در حال حاضر متعهد به $6.6 میلیون 3M باز جولای 23-26 در مجتمع پلاستیک طبرستان در بلین.

Coronavirus ساخته شده است آن را دشوار برای دوقلوها جزئی بازیکنان لیگ برتر به بازگشت به ونزوئلا در طول همه گیر به طوری که آنها باقی می ماند در این تیم بهار پایه در فورت مایرز, Fla., اما قادر به کار کردن با هم.

آنها بازی بگیرد و اجرا شود اما باید برای حفظ فاصله خود از یکدیگر است. آنها در اتاق بدون هم تیمی.

پلنگ در هفته گذشته امضا شده در حال اجرا پشت مسیحی McCaffrey به رقم 64 میلیون چهار سال قرارداد. وایکینگها’ Dalvin طبخ توهم است اگر او فکر می کند او قرارداد جدید خواهد بود که در ورزشگاه. طبخ واقعی ارزش 33 میلیون دلار و سه سال متغیر است.

هکرها در 7-5 شانس هستند مورد علاقه را به نفع خود NFC شمالی در فصل آینده با توجه به BetOnline.ag. وایکینگ ها در حال بعدی در 7-4 به دنبال خرس (7-2) و شیر (8-1).

در حال حاضر وجود دارد buzz که Gophers مربی تیم فوتبال P. J. Fleck در نوتردام رادار باید ایرلندی شبهه در این سال تحت برایان کلیاست که برای شروع خود را در 11 فصل در جنوب خم.

هفته گذشته ورشکستگی از XFL برگ ex-Gophers QB مارک Trestmanبود که مربی از لیگ خلیج تمپا Vipers, دلار بدهکار 777,000.

سنت توماس هنوز هم به دنبال تایید از NCAA به پرش از بخش سوم به بخش من در $1.06 میلیون دارای بزرگترین چهارم فوتبال بودجه ملی در میان بخش سوم مدارس. بیشترین قدرت پنج بخش برنامه های سالانه فوتبال بودجه بیش از 25 میلیون دلار.

در بالای بخش سوم ملی فوتبال قدرت Mary Hardin-بیلور (تگزاس) در $1.7 میلیون. یکی دیگر از بخش سوم فوتبال, قدرت, اتحادیه کوه (اوهایو) رتبه 11 در $834,938.

ویسکانسین مطرح خوک است که تبدیل خواهد شد St. Paul Saints’ توپ خوک به ارائه توپ بیسبال به داوران در طول بازی انتظار می رود که دنیا هر روز در حال حاضر.

به زودی پس از تولد خوک کشاورزان را ارسال پرستاران دو یا سه عکس از بچه خوک ها که از آن به را انتخاب کنید.

خوک آغاز می شود که پرستاران فصل با وزن فقط چند پوند معمولا به پایان می رسد فصل در بیش از 200.

شنید

از یک 247Sports’ دبیرستان استخدام گزارش در سال 2004 توصیف فلسطین (تگزاس) بالا را Adrian Petersonکه تبدیل به یک وایکینگ و در حال حاضر آماده برای شروع 14 NFL season: “افسانه ای یونانی به خدا. اگر شما خود جلب کرد در حال اجرا بر روی یک تخته سیاه, او می خواهم مرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de