جاذبه آزبورن نمرات 32 به سرب UCLA بسکتبال زنان گذشته واشنگتن

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

پولمن بشویید. — UCLA مربی کری نزدیک بود یک چیز برای گفتن در مورد تیم او آمده-از-پشت برنده بیش واشنگتن: با تشکر خوبی برای جاذبه آزبورن.

“ما در یک پشته از مشکل اگر نیست آن را برای جاذبه” نزدیک گفت. “خط پایین این است که اگر من آوردن شادی به دلیل راه پیدا کردیم.”

آزبورن به حال حرفه ای-بالا 32 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و شماره 8 UCLA بسیج در سه ماهه چهارم و ضرب و شتم واشنگتن 70-62 شب جمعه.

انتهایی 61-57 با 3:30 باقی مانده آزبورن شد خراب در 3 نقطه از تلاش. او ساخته شده هر سه پرتاب آزاد کشیدن برونز در یک نقطه.

Kiana, Jefferson, دو سبد و آزبورن آمار بلوز با 1:14 سمت چپ به مامان.

برونز (23-3, 12-3 Pac-12) برنده با وجود تیراندازی فقط 34 درصد از زمینه و ارتکاب 17 گردش. UCLA بهبود یافته به 23-8 تمام وقت در پولمن و برنده بازی متوالی پس از 80-66 از دست دادن خانه به شماره 3 اورگان در فوریه. 14.

آزبورن که به طور متوسط 14 امتیاز ارسال یک حرفه ای بالا در به ثمر رساند برای دومین مستقیم بازی. او قرار داده تا 22 امتیاز در برونز’ 83-74 اضافه برنده بیش No. 15 ایالتی اورگان در روز دوشنبه.

آزبورن شات 11 از 21 برابر واشنگتن و ثبت سوم از دو فصل است. او تنها برونز بازیکن به نمره در دو چهره است.

Borislava Hristova به ثمر رساند 29 امتیاز برای واشنگتن (11-16, 4-11 Pac-12) که از دست چهارم آن راست. Hristova رفت با آنچه به نظر می رسد آسیب ساق پا با کمی بیش از یک دقیقه به بازی. او بازگشت و پس از چک کردن در اتاق قفل است. Chanelle ملینا اضافه شده 15 امتیاز و نه ریباند برای خانمها بالغ.

“من احساس می کنم بسیاری از احساسات در حال حاضر. فقط واقعا افتخار تیم ما و چگونه سخت آنها ایفا کرده است. خود شروع به بازی باور نکردنی بود انرژی عاقلانه و ما واقعا تا به حال تلاش فوق العاده ای توسط بابی و ملینا دو بچه ها که شما می توانید از آن به عنوان سالمندان” گفت: WSU مربی Kamie Ethridge. “این فقط یک واقعا خوب UCLA تیم است که سلاح های بسیاری است که آن را سخت به نگه داشتن آنها را برای کل بازی.”

UCLA شات 25 درصد در سه ماهه اول به عنوان ایالت واشنگتن شروع به پریدن کرد به 19-11 منجر پشت Hristova 11 امتیاز. واشنگتن مرکز بلا Murekatete تا به حال چهار دزد و مامان مجبور نه گردش در UCLA تیم است که به طور متوسط 11.4 در هر بازی.

UCLA قطع ایالت واشنگتن منجر به 34-31 در سه ماهه دوم به عنوان آزبورن در زمان کنترل نمره 12 از تیم 20 امتیاز 5-از-7 تیر اندازی.

UCLA در زمان اول آن منجر شود که Michaela Onyenwere به ثمر رساند لیآپ کردن سریع شکستن ساخت نمره 39-38 با 6:49 چپ در سوم.

تصویر بزرگ

UCLA: با کارولینای جنوبی بیلور و اورگان پس از تاسیس خود را به عنوان سه تا از بهترین تیم ها در این کشور UCLA است که در شلوغ زمینه رقابت برای نهایی شماره 1 دانه در مسابقات NCAA. برونز تنها یک خیمه غیر از کنفرانس برنده (در ایندیانا) و سه بازی باقی مانده در برابر تیم در نیمه پایین Pac-12 رده بندی است. آنها باید قانع کننده ای به پایان فصل به طور منظم به پرونده خود را برای نهایی دانه بالا در ماه مارس است.

واشنگتن: به خانمها بالغ را از دست داده اند 34 مستقیم بازی برابر بالا-25 رتبه بندی تیم های. آنها در حال حاضر 7-7 هنگام بازی در پولمن و باید یکی از فرصت های بیشتر در روز یکشنبه در برابر USC به امن خود اولین پیروزی فصل در خانه پس از 2016-2017.

بعدی

UCLA: در واشنگتن در روز یکشنبه.

واشنگتن: میزبان USC در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>