شارژر ثبت نام سابق XFL standouts طوفان نورتون دونالد پرهام جونیور

طوفان نورتون هدف نهایی برای پیوستن به XFL را لوس آنجلس Wildcats بود که فرصت دیگری در NFL اما او نمی خواهم به می دانم که اگر او به دست آوردن منافع.

نورتون گفت: Wildcats کارکنان به او اطلاع NFL پیشاهنگی حضور در بازی.

“من واقعا نمی خواهم به دانستن” نورتون گفت: روز سه شنبه در یک مصاحبه تلفنی با جنوب کالیفرنیا اخبار ، “من می خواستم برای رفتن وجود دارد با یک تراشه بر روی شانه من بازی من بازی و تمرکز در هر بازی است.”

نورتون هنوز هم نمی دانم اگر هر NFL پیشاهنگی با حضور خود پنج بازی با Wildcats. اما هنگامی که کلمه رو از 6-پا-7 ورزشی چپ مقابله با تسلط تصویب rushers NFL پیشاهنگی به احتمال زیاد رفت و در حال اجرا برای دیدن نورتون زندگی می کنند.

شارژر احتمالا درایو برای کارسون برای تماشای نورتون و Wildcats بازی در شأن و سلامت ورزشی پارک, و آن را بسیار به احتمال زیاد آنها با حضور در خانه, درب بازکن, در برابر دالاس مرتدان در فوریه. 16. شارژر امضا دو نفر از بازیکنان که بازی یکی بودن نورتون و از سوی دیگر دونالد پرهام جونیور سابق مرتدان تنگ پایان.

“این شگفت انگیز” نورتون گفت: در مورد امضای دو سال مقابله با شارژر در روز سه شنبه. “من بود که هدف نهایی رفتن به XFL. من رسیده که قدم از جایی که من می خواستم و در حال حاضر من به تمام بیش از شروع و کار آغاز می شود و من برای رسیدن به ارتفاعات جدید.”

نورتون 25 و پرهام 22 ساله در نظر گرفته بودند به عنوان دو تا از بهترین بازیکنان از کوتاه مدت لیگ و شارژر قادر به زمین ولی هر دو را بدون رقابت.

نورتون گفت: از آن آمد به Jacksonville Jaguars, Pittsburgh Steelers و شارژر. پرهام حال بهره از حداقل پنج تیم دیگر با توجه به NFL شبکه broncos.

پرهام در واشنگتن ردسکینز’ تمرین تیم ملی به عنوان یک lankly تنگ در پایان 2019 قبل از شکستن به عنوان یک حجیم 6-پا-8 ورزشی نیروی در XFL. پرهام led XFL تنگ به پایان می رسد در پذیرایی (24) دریافت متری (307) و touchdowns (چهار).

پرهام بود هدفمند 11 بار و ثبت پنج جلب برای 76 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در 25-18 پیروزی در برابر نورتون Wildcats.

“او یک پسر بزرگ” نورتون گفت: پرهام. “او تا به حال یک بازی بسیار خوب در برابر ما است. من نگه داشتن زبانه ها تماشای دیگر (XFL) بازی و او قطعا به من ایستاده بود.”

نورتون گفت: او را انتخاب شارژر زیرا آنها نشان داد که بیشترین علاقه را به او داد و بهترین فرصت برای کسب یک نقطه در فهرست نهایی. این شارژر دارای یک باز در سمت چپ پس از مقابله با تجارت راسل Okung به Carolina Panthers برای راست گارد Trai ترنر.

تولدو اوهایو مادری را وادار به رقابت با حمله پردازد Trey Pipkins, ترنت اسکات و سام Tevi. این شارژر نیز می تواند اضافه کردن یکی دیگر از مانور در هفته آینده پیش نویس NFL.

نورتون گفت: او را راحت ترین بازی left tackle, اما کمک به عنوان یک نوسان برای مقابله با مینه سوتا وایکینگ ها در تمرین تیم ملی دو فصل گذشته.

“من فکر می کنم من بهبود در ثبات اینکه که هر دو پاس (موقعیت) و یا اجرای بازی” نورتون گفت: در مورد وقت خود را در XFL. “من فکر می کنم چیزی که من واقعا تلاش اوایل و فقط تکرار. من تا به حال چند سال شده است از آنجایی که من واقعا به طور مداوم بازی کامل بازی ها و بازی پنج بازی کامل شدن خیلی بیشتر نوار وجود دارد, نشان دادن آنچه که من می تواند انجام دهد من فکر می کنم که واقعا به من کمک کرد برای بهتر و آن را به من در فوتبال شکل است.”

نورتون نمی خواهم به دانستن در مورد NFL پیشاهنگی حضور در بازی های خود را به خاطر او می خواست برای حفظ همان شدت. او بخشیده بود چندین بار توسط وایکینگ ها و همچنین منتشر شده توسط Arizona Cardinals و Detroit Lions که امضا نورتون به عنوان یک undrafted rookie از تولدو در سال 2017.

رد سوخت اما او همچنین می دانست که او متعلق در NFL چرا که او خود را در برابر وایکینگها’ vaunted خط دفاعی که برجسته طرفدار پرتاب Everson Griffen, Danielle شکارچی و Linval یوسف که امضا شده با شارژر در آژانس رایگان.

“من به اندازه کافی خوش شانس به آنها را هر روز و تمرین با آنها” نورتون گفت. “آنها به من راه بهتر است به عنوان یک بازیکن که ممنون میشم. … من استفاده می شود که به عنوان شتاب (در XFL). من می دانستم که من تا به حال رفته در برابر برخی از بهترین بازیکنان در جهان … فقط دانستن من می توانید با کسانی که در سطح بالا ،

“کسانی که برخی خاتم و نه هر هرزه بسیار زیبا بود من به شما بگویم که اما آنها قطعا از من بهتر است.”

نورتون خواهد شد در حال حاضر به صورت شارژر تصویب rushers جوی Bosa و ملوین اینگرام در شیوه اما باید صبر کنید چون از شرایط فعلی.

نورتون و خانواده اش شده اند اجتماعی فاصله در خانه جدید خود را در Burlington, Ohio. او انجام شده است به کار در اطراف خانه و صرف وقت خود را با 2 سال با پسر Ryker.

“من نیمه تبدیل به یک کمی نوکر” نورتون گفت.

در نهایت او را وادار به انجام کار برای شارژر اما نورتون هدف خیلی بیشتر از تمرین-تیم ملی موفقیت این زمان در اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de