شارژر مربی آنتونی لین ارائه راهنمایی زمانی که تیم خود را مورد نیاز او را بیشتر

آنتونی لین بپرسید نیست به NFL غیر رسمی سخنگوی دولت از تنوع در مربیگری صفوف اما زمانی که شما یکی از اقلیت چهار سر مربیان در خارج از 32 سوالات به صورت خودکار آمده است.

لین این شارژر سال چهارم مربی و سازمان اولین آفریقایی آمریکایی سر مربی حال برنامه ریزی یک مصاحبه رادیویی در Zach Gelb نشان می دهد در ماه گذشته. قبل از پریدن در تماس لین متوجه NFL شبکه گزارش در لیگ پیشنهاد پاداش تیم های که استخدام اقلیت سر مربیان و مدیران عامل. لین تا به حال کمی زمان برای انجام تحقیقات خود را, اما او می دانست که این سوال بود.

“شما می دانید, Zach, در برخی از نقطه من می دانستم که شما به ارمغان می آورد که تا” لین گفت: در طول این مصاحبه رادیویی. “من فکر می کنم گاهی اوقات شما می توانید انجام دهید چیزی اشتباه در حالی که تلاش برای انجام کار درست در صورتی که حس می کند در تمام.”

آن را کامل حس و حال بسیاری از همان احساسات. NFL صاحبان مطرح انگیزه پیشنهاد.

مردم می خواهید به شنیدن از لین, اما پاسخ خود را تغییر نکرده زیادی در مورد لیگ فقدان تنوع در مربیگری صفوف و دفاتر. در سه به علاوه فصل با شارژر لین تحت فشار قرار دادند تا برای بیشتر دستیار مربیان برای گرفتن مصاحبه برای سر مربیگری خالی نه فقط هماهنگ کننده. او می خواهد شبکه برای بهبود زیرا بسیاری از بار آن را در مورد که شما می دانید.

لین اما نمی خواهید آن را به پایین آمدن به مسابقه. او معتقد است که حق فرد مناسب و شایسته ترین باید کسب و کار.

لین, 51 بود را تکذیب کرد توسط پنج تیم برای سر مربیگری دهانه قبل از شارژر گفت: بله. لین در زمان مسیر طولانی به جایی که او است و گاهی اوقات او تعجب اگر مسابقه تا به حال چیزی برای انجام با آن, اما, او به احتمال زیاد نمی پذیرفته اند پنج شغل های دیگر اگر آنها فقط می خواستم او را به دلیل رنگ پوست خود را.

در زمان لین ناراحت به نظر می رسد هنگامی که بحث در مورد NFL عدم تنوع در اخبار همایش ها. شاید او خسته از صدایی مانند یک رکورد شکسته. او با ارائه راه حل های ممکن است اما نه بسیار تغییر کرده است.

یک بار دیگر بسیاری از تبدیل به لین برای هدایت پس از مرگ جورج فلوید و در سراسر جهان تظاهرات که خواستار پایان خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. تیم خود را از بازیکنان به مقابل دفتر مدیران مورد نیاز او را بیشتر از همیشه.

لین نیست صبر کنید برای کسی که به درخواست نظر خود را اما او زمان خود را به جمع آوری افکار خود را به مطمئن شوید که مردم گوش.

پیام خود نیاز به صدای بلند و واضح به خاطر این نبود در مورد یک فرآیند استخدام. این آمد به مسابقه. آن را در مورد حقوق بشر است.

در اوایل این ماه لین دعوت L. A. Times نویس LZ Granderson به خانه خود را به ارسال پیام خود را قدرتمند کلمات که شامل دهها تجارب برای تشویق مردم به دیگر خاموش ایستاده در حاشیه در مبارزه با نژاد پرستی. لین کلمات الهام بازیکنان خود را و آن را منجر به دشوار اما لازم است گفتگو با مربیان در طول زوم تیم نشست.

“آن را به معنای زیادی” شارژر در حال اجرا بازگشت جاستین جکسون گفت: در مورد لین کلمات. “این (نمی کند) توجه به آنچه شما انجام دهد در پایان روز زمانی که شما خارج وجود دارد در خیابان و کسی نمی داند که شما, شما فقط یک شخص سیاه و سفید. همه ما احساس می کنید که خیلی خوب بود به مربی تیم ما صحبت کردن, صحبت کردن و رهبری سازمان است.”

شارژر مدیر کل تام Telesco نمی دانم نوع صدمه خود را مربی و بازیکنان با تجربه اما او گوش به درد. Telesco پیامک بازیکنان خود را برای افکار و ایده های در مورد چگونگی اثر تغییرات مثبت در جوامع کم درآمد از رنگ.

لس آنجلس شارژر در حال اجرا بازگشت جاستین جکسون (22) در کرسن سیتی در روز یکشنبه, سپتامبر. 22, 2019. تگزاسی ها در ضرب و شتم شارژر 27-20. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

“بود که واقعا عالی برای من برای دیدن” جکسون گفت. “فقط برای دیدن او (Telesco) ما پشتیبانی می کند و او می خواهد به درگیر در مبارزه تا آنجا که هر یک از ما و او می خواهد برای حمایت از ما و پشت ما و من فکر می کنم که به معنای زیادی برای ما به عنوان بازیکنان است.”

جکسون یکی از شارژر ترین آواز بازیکنان در رسانه های اجتماعی. او را قادر به بحث در مورد سیاست و نژادی مسائل را بدون نیاز به نگرانی در مورد امنیت شغلی است.

“فقط می دانم (لین و Telesco) باید پشت ما و ما حمایت خود را که به معنای زیادی به ما” جکسون گفت. “ما می تواند احساس ما می تواند صحبت می کنند و بدون هر گونه موانع و یا احساس هر نوع عواقب خواهد آمد که چگونه باید آن را به هر حال به دلیل فقط به خاطر اینکه ما در بازی فوتبال معنا نیست که ما هستیم نه مردم عادی ، ما تجربه این چیزها خارج از امکانات ما پس از آن بر همه ما.

“این قطعا چیزی است که بسیاری از ما احساس می کنم به شدت در مورد و می خواهید به صحبت کردن بیشتر در مورد و می خواهم که بیشتر در اثر تغییر در جامعه ما و فقط در اطراف کشور است.”

یک راه برای گرفتن توجه مردم است برای به اشتراک گذاشتن تجارب شخصی خود را با نژاد پرستی. او در گفتگو با Granderson, لین ذکر اخیر برخورد با یک افسر پلیس که کشیده او بارها و خواست اگر او در آزادی مشروط و یا تا به حال شده است به زندان قبل از درخواست برای مجوز و ثبت نام.

شارژر خارج linebacker Uchenna Nwosu بسیاری از داستان های مشابه به لین است.

“داستان من در حال مضحک مرد” Nwosu گفت. “اگر من به شما بگویم از این بار از دبیرستان یا مدرسه و یا حتی فقط در حال رشد مانند پارک ها و یا هر آنچه که وجود دارد بنابراین بسیاری از داستان است.”

در حال حاضر که مردم در حال گوش دادن لین می خواهد اقدامات است. او یک مرد محبوب پس از کلمات قدرتمند اما او انجام می شود صحبت کردن در حال حاضر. او مشغول کار بر روی راه حل.

شارژر’ رهبر به نظر می رسد که این روش درست وقتی که می آید به استخدام های جدید در کادر مربیگری.

لین به تازگی استخدام پپ همیلتون که سیاه و سفید است, به quarterbacks مربی و نه به این دلیل که لیگ نیاز بیشتر سیاه دستیار مربیان اما به دلیل محترم اعتبار. لین همچنین استخدام جیمز Campen, یک مربی به خط حمله مربی زیرا آنها فورا متصل و صحبت برای ساعت در طول مصاحبه. Campen نبود بخشی از لین شبکه دایره.

روز چهارشنبه شارژر اعلام کرد که لین و همیلتون را به شرکت در سومین سالانه کارفرمایی مربیگری اجلاس در اواخر این ماه. این رویداد مجازی ارائه خواهد شد توسعه و فرصت های شبکه برای اقلیت مربیان است.

لین همه چیز در مورد اقدامات و NFL جهان در انتظار او بازی بعدی طرح در مبارزه با نژاد پرستی.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de