گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس بسکتبال دختران می افزاید: یکی دیگر از قهرمانی به سلسله

Category: لاس واگاس

Centennials wins 2020 state

صدمین دبیرستان دختران تیم بسکتبال جشن آن سال 2020 قهرمانی کشور در Lawlor مرکز حوادث در UNR دانشگاه, جمعه, فوریه. 28 سال 2020.

مربی کارن Weitz به خاطر سفر به رنو هر ماه فوریه برای دولتی دبیرستان بسکتبال مسابقات و از غرفه به عنوان رنو مدارس ضرب و شتم هر کس آنها رو از لاس وگاس.

Weitz هنوز نسبتا جوان در حرفه مربیگری شد و مصمم به شکستن روند — جنوب نوادا تیم تا به حال موفق به کسب یک قهرمانی در بیش از 20 فصل است. آن را در زمان کمی طولانی تر از او را دوست دارند اما گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس در سال 2002 در نهایت موفق به کسب عنوان.

آنها را متوقف نشده برد.

The Bulldogs روز جمعه به ضرب و شتم کویر واحه 79-51 برای کلاس 4A قهرمانی کشور با استفاده از بازی-19 امتیاز و هفت ریباند از جید توماس برای برنامه ششم مستقیم عنوان و 12th کلی قهرمانی. آن است که یک سلسله ساخته شده پشتکار و طراحی شده است به آخرین.

“من از تماشای آن بازی و شروع به ایجاد روابط بپرسید” چه راز اینجا؟,'” Weitz گفت.

هدف اولیه نبود برنده شدن در یک حالت مسابقات. آنها تا به حال به نفع یک دولت مسابقات بازی. به زودی پایه و اساس بود و در مقام ادعا هر سال که به دست آورد احترام در سراسر کشور — the Bulldogs معمولا در بالای رتبه بندی 20.

“من یک رقیب. البته من می خواستم برای اولین بار یکی (به نفع دولت از لاس وگاس)” Weitz گفت.

بازی با کویر واحه رفت جلو و عقب اوایل اما صدمین سالگرد استفاده از یک 13-0 به ثمر رساند به اجرا در سه ماهه دوم به گسترش آن منجر به دو رقمی. نبود تهدید بقیه از این بازی است.

“ما شیوه های ما وضعیت بیماری در همه زمان ها” توماس گفت. “است که قدرت ما به شکل تمام وقت و پوشیدن تیم است.”

برای سالمندان مانند توماس و Daejah فیلیپس — که تن به تن در 11 امتیاز و هفت ریباند و پنج پاس گل — این بود که خود را مستقیم چهارم دولت عنوان شده است. برای دیگران آن را اولین پیروزی خود — چیزی را از دست داده در Weitz.

“این خوب بود برای کسانی که دختران خود را برای دریافت یکی از اولین امشب,” او گفت:.

Aishah قهوه ای تا به حال 14 امتیاز و 12 ریباند و عالیه Ibarra تا به حال 12 امتیاز و سه کمک از جمله 3-اشاره گر شروع به ثمر رساند فوران زمانی که صدمین دور کشیده.

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس در گذشته دولت در دو تورنمنت تا به حال برای پاک کردن دو رقمی کسری از جمله دو سال پیش هنگامی که آن را نیاز به یک buzzer beater به نیروی کاری ، در این سال نبود ،

“ما فقط از بازی ما. ما می دانستیم که ما تا به حال آن بودند و اعتماد به نفس را در خودمان” فیلیپس گفت.

ری آبجو را می توان در 702-990-2662 و یا [email protected]. ری در توییتر در توییتر.com/raybrewer21

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im