جشن خواننده و ترانه سرا جان Prine مرده است در 73

Prine

علامت هامفری / AP

در این 20 ژوئن 2017 فایل عکس جان Prine شمار در دفتر خود در Nashville, Tenn. Prine درگذشت سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 از عوارض ناشی از کوروناویروس. او 73.

جان Prine های مبتکرانه خواننده و ترانه سرا که به کاوش در heartbreaks, indignities و پوچ از زندگی روزمره در “فرشته از Montgomery” “سام سنگ” “سلام وجود دارد” و نمرات از دیگر ماندگار, آهنگ, درگذشت, شنبه در سن 73.

خانواده اش اعلام کرد مرگ خود را از عوارض ناشی از کوروناویروس; مرگ او در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل ،

همسرش فیونا گفت: در ماه گذشته که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و او پس از بهبود, اما شوهرش در بیمارستان بستری شد در 26 مارس با علائم کروناویروس. او قرار بود در ونتیلاتور و باقی مانده در واحد مراقبت های ویژه برای چند روز.

برنده جایزه یک عمر دستاورد گرمی در اوایل سال جاری Prine شد یک هنرمند از روح اگر نه بدن. او خواند او مکالمه از آلبوم در یک صدای خشن با شانس زندگی به خصوص پس از سرطان گلو او را با یک ریخت فک.

او به شوخی که او خرابکاری بنابراین اغلب در گیتار تدریس به او به عنوان یک نوجوان توسط برادر بزرگتر خود که مردم فکر می کردند او ابداع یک سبک جدید. اما او باز دلی چشم برای جزئیات و تیز و سورئال طنز به ارمغان آورد او را به بالاترین تحسین از منتقدان از جمله همسالان به عنوان باب دیلن و Kris Kristofferson, و از جمله ستارگان جوان تر به عنوان Jason Isbell و Kacey Musgraves که حتی نام یک آهنگ پس از او.

در سال 2017, رولینگ استون اعلام کرد او را “مارک تواین آمریکایی آهنگسازی.”

Prine شروع بازی به عنوان یک جوان کهنه سرباز ارتش که اختراع آهنگ ها برای مبارزه با خستگی در حالی که ارائه پست ایالات متحده در میوود, Illinois. او و دوستش, مردم, خواننده استیو سالار هنوز صیقل مهارت های خود را در شهر قدیمی مدرسه موسیقی محلی هنگامی که Kristofferson, یک ستاره در حال افزایش در آن زمان آنها را شنیده ام آواز خواندن یک شب در شیکاگو و آنها را دعوت برای به اشتراک گذاشتن مرحله خود را در شهر نیویورک است. اواخر فیلم منتقد راجر ایبرت پس از آن با شیکاگو سان-تایمز نیز شاهد یکی از خود نشان می دهد و به او اعلام کرد یک “فوق العاده جدید آهنگساز.”

ناگهان متوجه امریکا محبوب ترین مردم, سنگ و کشور, خوانندگان, Prine امضا شده با Atlantic Records منتشر شد و اولین آلبوم خود را در سال 1971.

“من واقعا به نوشتن در مورد شخصیت givin’ ’em نام” Prine گفت: reminiscing در مورد زندگی حرفه ای طولانی در ژانویه 2016 عمومی مصاحبه تلویزیونی که نوشته شده بود روی وب سایت خود را.

“شما فقط نشستن و به اطراف خود نگاه کنید. شما لازم نیست را به را تشکیل می دهند ، اگر شما فقط سعی می کنید به پایین لخت شرح آنچه که در حال رفتن و سعی کنید به بیش از توصیف چیزی و سپس آن را برگ فضا برای خواننده یا شنونده برای پر کردن در تجربه خود را با آن و تبدیل شدن آنها به بخشی از آن.”

او در میان بسیاری از ترویج به عنوان یک “جدید دیلن” و در این میان چند تا از آن برای زنده ماندن و پیدا کردن راه خود را. چند ترانه سرایان می تواند برابر جدول دو طرفه خود همدلی یا تخیل خود را.

“من سعی می کنم به نگاه را از طریق چشمان شخص دیگری گفت:” ایبرت در سال 1970. شخصیت او بودند و مردم عادی و تایید eccentrics رو سرخوردگی و لذت هر کسی می تواند مربوط به. “سام سنگ” آثار کاهش معتاد به مواد مخدر ویتنام از طریق چشم از دختر کوچک خود را. “دونالد و لیدیا” می گوید از یک عطریست بین خجالتی ارتش خصوصی و شهر های کوچک دختر بچه هر دو بیهوده جستجو برای “عشق پنهان در اعماق قلب خود را:”

آنها در کوه های آنها در جریان

آنها در دره های آنها در رویاهای خود را.

اما زمانی که آنها به پایان رسید وجود دارد هیچ چیز برای گفتن,

چون بیشتر آنها ساخته شده عشق از ده مایل دورتر.

“او می نویسد: آهنگ های زیبا” دیلن یک بار گفت: MTV تولید کننده بیل فلاناگان. “من به یاد داشته باشید زمانی که Kris Kristofferson, برای اولین بار او را روی صحنه است. تمام چیزهای که در مورد سام سنگ سرباز-جستوجوی-پدر و دونالد و لیدیا که در آن مردم را از ده مایل دورتر — هیچ کس اما Prine می نویسم که می خواهم.”

Prine را فساد تابیده در آهنگ های مانند “غیر قانونی لبخند” که او سوگند یاد ندارد در مورد ماری جوانا; “اسپانیایی Pipedream” در مورد یک انتها پیشخدمت با “چیزی تا آستین خود” و “ابی عزیز” که در آن Prine تصور مشاوره نویس تغذیه شدن با whiners و hypochondriacs.

“شما هیچ شکایت” خود را ابی می نویسد پشت:

شما آنچه شما هستند و شما نمی آنچه شما نیست

بنابراین گوش کردن شکن و گوش کردن خوب

توقف wishin’ بد شانس و ضربه زدن بر روی چوب!”

Prine هرگز عمده تجاری با موفقیت انجام شده اما برای بیش از چهار دهه اغلب فروش سوابق خود را در باشگاه حضور در جایی که او مربی رو به افزایش کشور و بلوگرس نوازندگان.

“من احساس می کردم رفتن درب به درب ملاقات با مردم و خود را تمیز کردن فرش و فروش آنها یک رکورد” او به شوخی در یک سال 1995 آسوشیتد پرس ،

بسیاری دیگر به تصویب رسید و آهنگ های خود را. با Bonnie Raitt ساخته شده امضا لحن از “فرشته از مونتگمری” در مورد خفه آرزوی خانه دار و انجام آن را در سال 2020 مراسم Grammys. Bette Midler ثبت “سلام وجود دارد,” Prine تند و تلخ را در سن. Prine نوشت: “Unwed پدران” برای Tammy Wynette و “عشق در یک رول” برای دان ویلیامز.

دیگران که تحت پوشش Prine موسیقی شامل جوآن بائز, Johnny Cash, John Denver Everly Brothers کارلی سیمون, George Strait, Miranda Lambert, نورا جونز و کلاغ پزشکی نشان می دهد.

Prine خود در نظر گرفته دیلن و پول نقد به عنوان کلید تأثیرات پل بین قوم و کشور که دونفری در دیلن کشور راک آلبوم “نشویل افق” ساخته شده Prine احساس وجود دارد جایی برای او در موسیقی معاصر. هر چند بیشتر مطرح شده در میوود او صرف تابستان در بهشت کنتاکی و احساس آنقدر بزرگ میل به ریشه خانواده وجود دارد او می خواهد خود را “خالص Kentuckian.”

Prine شد سه بار ازدواج و قدردانی از یک رابطه است که به طول انجامید. در سال 1999 او و جنس زنبق و سوسن DeMent مشترک خواننده کلاسیک عنوان آهنگ از آلبوم “در وجود خودمان” یک فحاش ادای احترام به یک زن و شوهر است.

در وجود خودمان خواهیم تا پایان یک-sittin’ بر روی یک رنگین کمان

در برابر همه شانس عسل ما درب بزرگ-جایزه

ما میخوایم به رغم بینی ما درست از چهره های ما

وجود دارد نمی توان nothin’ اما بزرگ ol’ قلب dancin’ در چشم ما

Prine ترجیح آهنگ ها در مورد احساسات به موضعی موسیقی اما او پاسخ را در زمان به روز عناوین. Prine پدر و مادر تا به حال نقل مکان به حومه شیکاگو از بهشت زغال سنگ شهر ویران شده توسط نوار معدن است که الهام گرفته از یکی از ترین برش اعتراض و آهنگ “بهشت است.” آن را به نظر می رسد در اولین آلبوم خود را همراه با “پرچم خود را عکس برگردان نمی خواهد شما را به بهشت دیگر” که با انتقاد از آنچه که او را دیدم به غلط میهن پرستی اطراف جنگ ویتنام.

سالها بعد به عنوان رئیس جمهور جورج دبلیو بوش با ارسال سربازان به جنگ Prine تا به حال یک آهنگ برای که بیش از حد. در “برخی از انسان نیست انسان” او نوشت: “شما احساس آزادی خود را و جهان خارج از خود را پشت برخی از کابوی از تگزاس شروع می شود خود را از جنگ در عراق است.”

Prine را خاموش و دست جاذبه های برای فیلم. او به نظر می رسد در John Mellencamp فیلم “سقوط از فضل” و بیلی باب تورنتون “و آنها را.” او دیگر جوایز گرمی شامل بهترین معاصر عامیانه ضبط خود را در سال 1991 آلبوم “سالهای از دست رفته” با خوانندگان مهمان از جمله Raitt, Tom Petty, بروس اسپرینگستین و فیل Everly. او برنده بهترین محلی سنتی آلبوم در سال 2004 برای “Beautiful Dreamer.”

Prine اجازه نداد بیماری متوقف کردن او را از انجام و یا ضبط. در سال 2013 پس از زنده ماندن در سرطان گلو, او تشخیص داده شد با یک نامربوط و قابل علاج و درمان شکل از سرطان ریه, اما او bounced بازگشت از آن بیش از حد اغلب های مرحله با DeMent و دیگر هنرمندان جوان. در اهل تفریح و بازی صحبت بلوز “وقتی که من به آسمان” از سال 2018 آلبوم “درخت بخشش” او قول داد به آخر خنده برای تمام ابدیت.

وقتی که من رسیدن به بهشت من میخوام لرزش دست خدا

با تشکر از او را برای برکت تر از یک انسان می تواند ایستاده

سپس من میخوام یک گیتار و شروع rock-n-roll band

بررسی به یک تورم هتل; ain’t زندگی پس از مرگ grand?

او جان سالم به در برد با همسرش فیونا دو پسر جک و تامی را خوانده جودی و سه نوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im