غرور و افتخار است که در نهایت اینجا و در این سال ما در حال برنامه ریزی در جشن حقوق مدنی و خلاق وسعت جامعه ما به جای سیراب به پایین ودکا و ارزان glitter (هر چند شما قطعا خوش آمدید به blitzed و برخی از پرتاب در هوا).

اولین پراید در سال 1969 بود و اعتراض به رهبری, سیاه, ترانس زنان بودند که مبارزه علیه سیستمیک ظلم و ستم و ثابت خشونت مجبور بر آنها توسط پلیس. پنجاه و یک سال بعد در شهر ما در حال حاضر به بن بست رسیده است که در همان مبارزه بین شهروندان و پلیس, سیاه زندگی توجه فعالان و جهان نژادپرستانه diehards. ما می خواهم برای حمایت از ما اعتراض خانواده و دوستان و همسایگان و همچنین ارائه یک فضای که در آن خانواده می تواند جشن خودتان و هر یک از دیگر با اتفاقاتی که سرگرمی و آموزش.

به عنوان اعضای سیاتل LGBTQIA+ جامعه خودمان ما می خواهم برای حفظ انرژی و در حال حاضر انواع مختلفی از محلی صدای آخر هفته آینده, ژوئن 26-28. از بستن کمربند های مورد علاقه خود را در اعتراض به آهنگ ها به چرخش در اطراف اتاق خود را به یک 4am DJ مجموعه این وقایع در اینجا به حمایت از شما و شما احساس می کنید نه تنها شامل گرامی اما در درون جوامع خود را. این ترکیب کامل در زیر ذکر شده است.

بخشی از تمام درآمد حاصل از فروش بلیط خواهد بود رفتن به طور مستقیم به هنرمندان و رویداد تولید و همچنین به ترانس زنان از رنگ همبستگی شبکه و سیاه و سفید و صورتی.

جمعه

گی Misérables

شنبه

قرنطینه باشگاه کتاب: ‘جیووانی اتاق’

نویر: یک Melanated کشیدن جشن با Londyn بنوا و Skarlet Dior, سیاه

مجازی S L I P: عجیب و غریب پس از ساعت

یکشنبه

اسید چای – غرور Edition با 303 پدر

برخورد-O-Scope – غرور Edition

شما با قرار دادن در یک رویداد است که شما می خواهم برای میزبان در غریبه جریان پلت فرم ؟ به ما بگویید که تمام جزئیات در اینجا.