CDC وزن شل شدن دستورالعمل برای برخی از در معرض coronavirus

توسط ZEKE میلر

واشنگتن — مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است و با توجه به تغییر دستورالعمل آن برای خود انزوا به آن را آسان تر برای کسانی که شده اند در معرض کسی که با کروناویروس به بازگشت به کار در صورتی که بدون علامت.

بهداشت عمومی آژانس در رابطه با کاخ سفید coronavirus نیروی کار است و با توجه به اعلام به محض شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت.

در زیر پیشنهاد هدایت افرادی که در معرض کسی آلوده اجازه داده می شود در کار اگر آنها بدون علامت تست متوسط دو بار در روز و پوشیدن یک ماسک صورت گفت: یک فرد آشنا با این پیشنهاد در دست بررسی است. فرد توصیف این پیشنهاد در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که پیش نویس شده نهایی.

سیاست جدید است که با هدف به ویژه کارگران در بخش مشاغل. اما آن را نیز می آید به عنوان برگ برنده دولت چشم دوخته اند و آنچه در آن خواستار یک “ثبات” در میزان عفونت و به نظر می رسد به سمت عقب برخی از محدودیت های اجتماعی فاصله دستورالعمل و راه ملت را متوقف اقتصاد است.

پیشنهاد هدایت را دنبال توصیه های ساخته شده توسط CDC که کاسته self-جداسازی مورد نیاز برای خط مقدم پزشکی کارگران بودند که در معرض ویروس. تحت CDC راهنمایی, پزشکی, کارگران که در معرض ویروس بدون تجهیزات حفاظتی که هیچ علائم می تواند بازگشت به کار با ماسک و متوسط چک پس از 14 روز.

دکتر دبورا Birx یک رهبر در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار به نام آینده CDC هدایت “یک قطعه بسیار مهم.”

“به نظر می رسد در درجه قرار گرفتن در معرض و واقعا آن را روشن است که قرار گرفتن در معرض رخ می دهد در عرض 6 پا برای بیش از 15 دقیقه تا واقعا درک که در آن شما باید در عرض 6 پا از مردم در حال حاضر” Birx گفت: CBS در روز چهارشنبه. “اما اگر شما در حال کار در یک وضعیت که در آن شما باید وجود داشته باشد یک سری از توصیه هایی است که اگر شما تا به حال تا به حال توجهی قرار گرفتن در معرض از آنچه به طور خاص به انجام اگر شما تا به حال کمتر قرار گرفتن در معرض چه باید بکنید.”

پنس روز سه شنبه گفت که کاخ سفید است که با تمرکز بر “نقطه نیاز” برای وضعیت فعلی بلکه عامل در مسیر دیگری را در نظر بگیرید در آینده توصیه های عمومی است.

“برخی از بهترین ذهن در اینجا در کاخ سفید شروع به فکر کردن در مورد چه توصیه هایی را مانند نگاه است که ما را به کسب و کار است که ما را به متحده, اما آن را به همه قول می دهم به شما اطلاع داده می شود در قرار دادن سلامت و رفاه مردم آمریکا برای اولین بار” پنس گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. در ایالات متحده وجود داشته است در مورد 400,000 موارد و در مورد 13,000 مرگ و میر.

در شکل دادن به توصیه های دولت به نظر می رسد به تلاش برای تعادل سیاسی نگرانی در مورد تمایل به حفظ حد عادی که ممکن است با بهداشت عمومی نگرانی هایی است که برخی از عفونت در حال گسترش توسط افرادی که به نظر می رسد سالم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de