Click to enlarge photo

Clark County School District سرپرست عیسی Jara در پاسخ به یک سوال در سرمقاله جلسه هیئت مدیره در لاس وگاس خورشید دفاتر پنجشنبه ، 22, 2019.

در خطوط مقدم جبهه جهانی coronavirus گیر ما بی امان مراقبت های بهداشتی کارگران همچنان به نبرد COVID-19. اما در ضمن قهرمانان گمنام هستند feverishly کار به نیروی تازه دادن به تصورات و در ادامه به آموزش بعدی ما با رهبران جهانی: آمریکا مربیان است.

نزدیک به هشت ساعت در روز 180 روز در سال این کشور کودکان از چپ به مراقبت از مربیان است. در حال حاضر آنها وظیفه حصول اطمینان از دانش آموزان خود را در حال ضربه زدن تحصیلی نقاط عطف حتی اگر آنها مایل دور از کلاس درس.

معلمان ما در حال کار سخت تر از همیشه در این طبیعی است. آنها در حال کار اضافه کاری برای نگه داشتن دانش آموزان ما از بلعیده کل هرج و مرج ناشی از این موذی حضور در میان ما.

در چند هفته گذشته آنها را به سرعت به تنظیم نیاز به ارائه آموزش از راه دور گزینه برای فرزندان ما. چیزی است که هرگز قبل از سعی در این مقیاس شامل ما کل جمعیت 320,000 دانش آموزان — چیزی که هیچ یک از ما می تواند همیشه نیاز به در نظر بگیرید در چنین سریع مد.

معلمان همچنان به پیدا کردن راه هایی برای حمایت از کودکان و نوجوانان ما با معلولیت و زبان آموزان زبان انگلیسی در این جدید پویا است. آنها برای پیدا کردن راه حل برای کسانی که حتی نمی باید دسترسی به تکنولوژی و آنها سعی می کنند برای کمک به بچه های ما حفظ روابط با همسالان خود به عنوان بخشی از خود را حیاتی یادگیری اجتماعی.

اضافه کردن به این تعداد از پدر و مادر که به دنبال معلمان ما برای پشتیبانی مانند قبل از هرگز.در هفته های پس ما مجبور به بستن مدارس ما پدر و مادر تا به حال برای تبدیل شدن به نزدیک درگیر در فرآیند آموزش و پرورش. در آشپزخانه و اتاق زندگی می کنند, آنها را تبدیل به بالفعل معلم و مشاوران و حصول اطمینان از که هر روز دور از کلاس های حفظ یک شکل از ساختار علمی برای فرزندان ما.

این است که ما معلمان که باید ارائه پدر و مادر با راهنمایی در مورد چگونه به روند بدون درز. یک وظیفه خود را در لیست وظایف — و همه از این در حالی که رسیدگی به نیازهای خانواده خود را از طریق این زمان عدم اطمینان از آینده است. نصب فشار نمی توان نادیده گرفت.

یونسکو (سازمان ملل متحد آموزش و پرورش, علمی و فرهنگی سازمان) تخمین می زند که در سطح جهانی برخی از 63 میلیون معلمان در 165 کشور آسیب دیده اند و تعطیلی مدارس. مانند مدرسه ما در منطقه و در جای دیگر در ایالات متحده آموزش از راه دور بوده و با رفتن به گزینه برای ادامه آموزش تا زمانی که ما تعیین بهترین مسیر رو به جلو است.

اگر همه فرزندان ما آمد از خانه که در آن تکنولوژی به راحتی در دسترس و پدر و مادر بودند مجهز به حمایت از کودکان خود را, این امر می تواند بسیار سبک بار برای حمل. متاسفانه که تنها مورد نیست. نزدیک به 70 درصد از خانواده های ما دریافت کمک های به صورت رایگان و کاهش قیمت وعده های غذایی. که ترسناک و در صورت فشار به فن آوری مبتنی بر آموزش از راه دور ارشد گزینه برای دوره نقاهت بعد از این تحول به ما راه زندگی است.

معلمان ما هستند تحت مقدار زیادی از استرس. همه ما باید به آنچه که ما می تواند به آنها کمک کند از طریق این روزهای سختی را با سهولت.

به عنوان ما همچنان به بحث در مورد مسیر رو به جلو حیاتی است که ما همچنان به سرمایه گذاری در معلمان ما. در حال حاضر زمان به آنها را با ارائه آموزش حرفه ای برای بهبود مهارت خود را در این تغییر به یادگیری دیجیتال. اگر این تلاش ها در حال رفتن به موفقیت آنها باید ابزار لازم برای حمایت از فرزندان ما.

معلمان می دانم چه آن را به سیستم ما در راه است که اطمینان خانواده های ما احساس پشتیبانی و فرزندان ما را از دست ندهید بیش از حد زمین است. آنها همچنین می دانیم آنچه در آن خواهد شد را برای آنها ما خط مقدم در آموزش و پرورش از طرف این جنگ علیه COVID-19 برای زنده ماندن خود را با صلح از ذهن دست نخورده است.

در حال حاضر بیش از همیشه ما باید سرمایه گذاری در مدارس ما. ما موفق به انجام این کار در خطر خود ما است.

عیسی Jara است سرپرست Clark County School District.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net