توسط دیوید BAUDER

نیویورک (AP) — CBS اخبار ارشد به نام تهدید علیه روزنامه نگار گیل پادشاه “قابل سرزنش” شنبه به عنوان واکنش در برابر رشد رپر Snoop Dogg و دیگران انتقاد از پادشاه برای یک مصاحبه که در آن او در مورد اتهام تجاوز جنسی علیه اواخر Kobe Bryant.

Snoop Dogg هشدار به پادشاه آنلاین این یک هفته پس از مصاحبه او با WNBA بازیکن لیزا لسلی در مورد برایانت سابق لس آنجلس لیکرز ستاره کشته در سقوط یک هلیکوپتر با جوان, دختر و هفت نفر دیگر در Jan. 26.

“ما به طور کامل پشتیبانی گیل پادشاه و یکپارچگی به عنوان یک روزنامه نگار” ایسنا رئیس جمهور سوزان Zirinsky آسوشیتدپرس گفت. “پیدا کنیم و تهدیدات علیه خود و یا هر روزنامه نگار انجام کار خود را سزاوار سرزنش است.”

فردا نمی خواهد بحث در مورد ماهیت هر خصوصی تهدید علیه شاه. دوست اپرا وینفری گفت: در یک NBC مصاحبه که شاه دریافت کرده بود تهدید به مرگ و سفر با امنیت.

رپر اومدند با دیگران از جمله LeBron James 50 درصد و حتی بیل کازبی در انتقاد از شاه برای درخواست لسلی آیا برایانت میراث پیچیده شده بود با این اتهام که او مورد تجاوز یک زن در کلرادو رفت و آمد مکرر در سال 2003. برایانت گفت: دو تا به حال رضایت طرفین اما او بعد از عذرخواهی برای رفتار خود و حل و فصل کت و شلوار مدنی در برابر او.

در یک بی حرمتی تصویری ارسال شده در Instagram به اشتراک گذاشته و بر روی دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی Snoop Dogg انتقاد شاه برای حمله به “خود مردم است.” او گفت: او را به “عقب نشینی … قبل از ما دریافت کنید.”

پادشاه سوالات به خود جلب کرده بود کمی توجه کنید به عنوان بخشی از-داعش-نشان داده شده در “فردا صبح.” اما پس از آن CBS — به اشتباه آن گفت: بعد از آن — نوشته شده یک ویدیو آنلاین است که با تمرکز به شدت در بحث و گفتگو در مورد حمله به مورد.

“مصاحبه با لیزا لسلی جامع و متفکر” Zirinsky گفت. “ما یک کشور که در آن اختلاف نظر هستند اما نفرت انگیز و خطرناک تهدید به طور کامل غیر قابل قبول است.”

پادشاه منتقدان اساسا ابراز برخی از تغییرات از چه لسلی جواب داد: — که رسانه ها باید بیشتر احترام برایانت به زودی پس از مرگ او و نه بحث در مورد این لکه بر رکورد خود را — اگر چه معمولا در واضح تر شرایط.

علاوه بر رئیس خود افراد دیگر را آغاز کرده اند که در آینده به پادشاه دفاع از جمله بهداشت ، Cory Booker, سفیر سابق آمریکا سوزان رایس و NBC صبح میزبان نمایش ویلی Geist.

“برای کسانی که به تهدید و تحریک به خشونت را متوقف بلافاصله آن را” نیوجرسی و سناتور توییتی. “این غیر قابل قبول است. ما باید بهتر انجام دهید.”

برنج در توییتر گفت: Snoop Dogg تصویری نفرت بود و او گفت: او را به عقب.

“شما آمد در برابر گیل پادشاه شما آمد در برابر ارتش” R یخ نوشت. “شما را از دست خواهد داد و نمی توان آن را زیبا.”

در شنبه Snoop Dogg ارسال شده یک پیام در Instagram که گفته او به معنای پادشاه هیچ آسیبی.

“من غیر خشونت آمیز در فرد است. که من گفتم: آنچه من گفت: من صحبت کرد و برای افرادی که احساس کردند که که گیل خیلی بی احترامی نسبت به کوبه و خانواده اش,” او گفت:. “من نمی خواهم هیچ آسیبی به او نمی کردم که او را تهدید.”

او افزود: “ما صحبت از قلب است. برخی از شما که هیچ قلبی را درک نمی کنند که.”

Geist از “امروز” نشان می دهد و MSNBC را “صبح جو” توییتی که “تهدید در برابر گیل پادشاه برای پرسیدن یک سوال منصفانه در این دوره از یک مصاحبه طولانی کاملا منزجر کننده است. گیل یکی از متفکر ترین مردم در کسب و کار ما.”

نیویورکر نویسنده Jelani کاب توییتی که وجود دارد یک راه برای مخالفت با پادشاه سوالات “بدون lapsing به زن ستیزی و تهدید و جهل.”

در یک مقاله نوشته شده بر روی وب سایت این شکست نخورده Morehouse College روزنامه نگاری پروفسور دیوید دنیس جونیور تعجب که چرا آن دو زن سیاه — شاه و لسلی شدند و آنهایی که علنا کشتی با این جنبه از برایان نمی legacy.

“ما از جمله خود من را به زمان ما شفا سعی کنید به درک که چرا ما یا بخشید برایانت و یا هرگز به زحمت نگه داشتن او پاسخگو” دنیس نوشت. “این نمایشگاه به این باور است که کار برایانت را در برای زنان در ورزش در سال از اتهام تجاوز به عنف نشان داده اند درست ندامت و توانبخشی اما هیچ چیز پاک میشه که شب … به تقاضای سکوت بیش از این مورد بی عدالتی به قربانیان خشونت جنسی را به عنوان به خوبی به عنوان کار برایانت را به سعی کنید به آن را به سمت راست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de