Caucusgoers را در مورد نامزدهای خود را

Category: لاس واگاس

Nevada 2020 Caucus

Yasmina چاوز

حامیان دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اولویت کارت به آنها صبر کنید تا شمارش در طول نوادا 2020 حزبی در Bellagio در لاس وگاس شنبه, فوریه. 22, 2020. (Yasmina چاوز / لاس وگاس خورشید)

دموکرات های جمع آوری شده در سراسر کشور امروز به حزبی خود ترجیح نامزدها برای رئيس جمهور. بخشی از فرایند درگیر تلاش برای به دست آوردن طرفداران نامزدهای دیگر به سوئیچ تعلقات.

خورشید تا به حال خبرنگاران در انجمن سایت های سراسر دره. در اینجا به برخی از استدلال های آنها شنیده می شود از حامیان نامزدها. نام آنها استفاده نمی شود زیرا خبرنگاران اجازه نداشتند به قطع روند به صحبت کردن با caucusgoers.

سناتور. برنی ساندرز ورمونت

“من فکر می کنم که برنی یک پسر شده است که مبارزه برای همان چیزهایی که از دهه 1960. ما در حال صحبت کردن در مورد (چگونه) این مهم به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, راست? که یکی از دلایل اصلی که چرا ما اینجا هستیم. اگر شما نگاه کنید در نظر سنجی برنی است یک مرد است که به طور مداوم می کند که.

“در بالا از آن او را به حمایت از مسائل که واقعا محبوب: ‘مدیکر برای همه رایگان, کالج, 15 دلار در ساعت دستمزد زندگی می کنند. او به نوبه خود بیشتر مردم از آنجا که ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از همان فرمول است که ما در سال 2016. ما باید برای به دست آوردن بیشتر مردم و نامزد می کند که که بیش از هر کسی است که برنی ساندرز.”

اندرو یانگ

“من می دانم که بسیاری از شما در اینجا خواهید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اندرو یانگ تنها با ائتلاف به واقعا آورد و متحد کردن مردم است. او در سابق مغلوب ساختن پیشی جستن, حامیان آزادی خواهان برای اولین بار رای خود را به ثبت نام برای یک دموکرات است. او با ارائه یک چشم انداز است که به نفع همه ما است.”

سناتور. الیزابت وارن ماساچوست

“من یک زیست شیمیدان. من کار در یک شاهدانه آزمایشگاه تست در اینجا در لاس وگاس. در این آزمایش, آزمایشگاه, کار من است برای اطمینان از مصرف کنندگان در حال امن و در همه هزینه و این یکی از چیزهایی است که می شود در راه است که فساد است.

“فساد دلیلی است که چرا من رو به این مبارزه و این مربوط به همه چیز است. آن مربوط به پزشکی (مسائل) آن مربوط به اسلحه و خشونت آن مربوط به هوایی که تنفس می کنیم.

“آن پایین می آید به فساد و به همین دلیل من تصمیم الیزابت دلیل است که من درک وجود دارد نامزدهای دیگر وجود دارد که در همان مبارزه اما الیزابت بسیار دقیق است. او می داند که چگونه به انجام کارها با ارائه خوب فکر کردن و برنامه های ما منابع و ایده هایی که ما نیاز به در واقع چیزی انجام می شود.

“هنگامی که شما درخواست برای کمک مالی شما نیست فقط به کسی که شما می خواهید به درمان اچ آی وی/ایدز و یا درمان سرطان, شما باید به آنها یک طرح چگونه شما در حال رفتن به آن را انجام دهد. شما باید به آنها ارائه منابع. شما باید به آنها ارائه بودجه است. این است که چگونه ذهن خود کار می کند و این که چگونه او رویکردهای مسائل. به همین دلیل من از او.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن

“به عنوان رئیس جمهور او را به مبارزه برای افرادی مثل من و شما. جو می داند که کارگران و خانواده های هستند که ستون فقرات این کشور است. طرفداران تهمت شعله های آتش نفرت تلاش می کند به دور Obamacare و نشانی مناقصه NRA. جو در حال رفتن به اطمینان حاصل شود که هر آمریکایی دسترسی به کیفیت و مقرون به صرفه بهداشتی ساختمان در Obamacare خواهد شد هزینه های پایین تر و شما را به انتخاب بین دولت مراقبت و کارمند خود و یا اتحادیه بیمه.

“جو کردم Obamacare انجام شده با رئیس جمهور اوباما. به عنوان رئیس جمهور او را محافظت و گسترش آن است.

“جو خواهد بازگرداندن سلاح بان کی مون برای کمک به جلوگیری از فجایع بیشتر مانند لاس وگاس تیراندازی و اجازه می دهد قربانیان تیراندازی های جمعی به شکایت صاحبان اسلحه. او را ضرب و شتم NRA چون او را ضرب و شتم آنها را دو بار و او دوباره آن را انجام دهد به عنوان رئیس جمهور.”

سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg

“برای یک, من یک مهاجر است و به اعتقاد من با جریان دولت, فانوس دریایی از امید است که او را در زمان حاضر است. دوم به عنوان یک نظامی سابق همسر من می دانم که پیت درک قربانی قبل از او را به ارسال هر یک از ما خدمتگزاران و زنان را به نبرد.

“من هم پاسخ اول در شب Oct. 1. من به عنوان یک مترجم در نوار. بنابراین من دیده ام آسیب هایی که این نوع سلاح را به جوامع ما و مدارس ما. من این تصاویر را با برای بقیه زندگی من است. من فکر می کنم پیت می داند که کسانی که سلاح های کشتار جمعی نباید در خیابان های ما, چرا که او را درک معنای قربانی.

“برای هر کسی که می گوید او فاقد تجربه نگاهی به آنچه ما در حال حاضر.”

میلیاردر نیکوکار تام Steyer

“من فکر می کنم او یک میانه-of-the-road نامزد شده است. او بیش از حد به طوری که او می تواند به جذب بیشتر مستقل رای در وسط. برنده انتخابات همه چیز است.

“او بسیار هوشمند است. او نه مانند مغلوب ساختن پیشی جستن. (تهمت) است که بیشتر شبیه به یک کلاه بردار.”

سناتور. ctq از مینه سوتا

“او فقط به نظر می رسد مانند ترین سطح رهبری این دسته است. من دوست دارم که: میانه-of-the-road.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im