خیریه کاتولیک پناهگاه بازگشایی در نیمه ظرفیت برای ترویج اجتماعی فاصله

Catholic Charities Reopens Shelter

استیو مارکوس

نمایی از تخت در موسسات خیریه کاتولیک از جنوب نوادا اورژانس پناهگاه شب جمعه, مه 1 سال 2020 است. تخت شده اند کاهش می یابد اجتماعی فاصله و یک سیستم ردیابی است که در محل به طوری که پناهگاه می توانید تماس مردم اگر کسی بعد از تست مثبت برای کوروناویروس (COVID-19).

خیریه کاتولیک بازگشایی پناهگاه

Deacon Tom Roberts, president and CEO of Catholic Charities of Southern Nevada, holds a printout showing the results of a Southern Nevada homeless census during a news conference at Catholic Charities Wednesday, April 1, 2020. Catholic Charities will reopen its emergency night shelter for homeless and follow specific protocols from the Southern Nevada Health District, he said. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

یک هفته پس از سرپناه مجبور شد به دلیل یک حامی آزمایش مثبت برای COVID-19 کاتولیک های خیریه بازگشایی بعد از ظهر چهارشنبه در نیمی از ظرفیت اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله و با دیگر اقدامات در محل برای محافظت از سلامت عمومی است.

این پناهگاه به طور معمول در خدمت به 500 نفر در هر شب اما بستر آن تعداد کاهش یافته است به طور نامحدود به 254 به منظور فضا تخت دورتر از هم جدا به عنوان توصیه شده توسط مقامات بهداشتی. اولویت برای پناهگاه پذیرش خواهد شد به سالمندان و معلولین گفت: موسسات خیریه کاتولیک مدیر عامل شماس تام رابرتز.

برای محافظت از مشتریان و کارکنان و مقامات از جنوب نوادا سلامت منطقه خواهد بود در سایت برای چند روز آینده به نمایش مردم برای COVID-19 علائم قبل از اعتراف آنها به پناهگاه گفت: Leslie Carmine, رسانه ها و روابط اجتماعی مدیر خیریه کاتولیک.

هدف این است که در نهایت قطار پناهگاه کارکنان به صفحه نمایش مشتریان خود را دارند. کسانی که علامتی خواهد شد تست شده برای coronavirus و کارگردانی به یک پناهگاه گزینه که در آن آنها می توانند خود جدا Carmine گفت.

“ما انجام داده ام همه چیز ما خواسته شده است به انجام و یا که ما توصیه می شود برای انجام با سلامت منطقه, بنابراین ما می تواند این پناهگاه با خیال راحت” رابرتز گفت.

در علاوه بر این به کاهش ظرفیت تخت خیریه کاتولیک ضد عفونی تسهیلات خود را قبل از بازگشایی پنج شنبه افزایش یافته است تمیز کردن فرکانس و امن دنده محافظ برای تمام کارکنان او اضافه شده است. برای محافظت از سلامت خود داوطلبان ارسال شد صفحه اصلی به طور نامحدود.

“ما در حال تلاش به کارکنان به اندازه کافی اما ما متعهد به باز کردن پناهگاه در این شب و ما متعهد به داشتن کارکنان برای انجام این کار با خیال راحت در این شب” رابرتز گفت. “که ادامه خواهد داد به تمرکز ما.”

اگر کاربران ماندن در پناهگاه شروع به نشان می دهد COVID-19 علائم شبه کارکنان حرکت خواهد کرد و آنها را به 10 تخت جداسازی اتاق تا زمانی که آنها را می توان توسط مقامات بهداشتی. پناهگاه نیز پیگیری تخت که در آن مشتریان خواب به طوری که اگر کسی ارائه coronavirus علائم یا می رود به تست مثبت برای این بیماری کارکنان می تواند اقدام مناسب برای محافظت از کسانی که خواب نزدیکی آنها Carmine گفت.

“آنها هنوز هم شما را وادار به انتخاب (تخت) اما ما در حال رفتن به می دانم که آنها تصمیم به خواب” او گفت:.

جمعی از وعده های غذایی در حال خدمت خارج و کارکنان آموزش مراجعان در مورد اهمیت اقامت حداقل شش فوت از یکدیگر Carmine گفت.

“این سخت است. ما می دانیم که اصطلاح ما از شنیدن این خبر اما مشتریان ما را درک نمی کنند چه اجتماعی فاصله است بنابراین ما باید سعی کنید به آنها بگویید که” او گفت:.

با وجود از دست دادن از داوطلبان و اولويت سلامت و ایمنی تمام سازمان های خیریه کاتولیک خدمات از جمله آن وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه به کار خود ادامه رابرتز گفت. شرکای اجتماعی باید کمک کرد که اتفاق می افتد با Wynn Las Vegas, اهدای 1,000 وعده های غذایی به پناهگاه او گفت:.

خدمات اجتماعی سازمان بزرگترین نیاز است کمک های پولی. کمک های مالی می تواند از طریق سه مربع است که با این نسخهها کار به طور مستقیم با سازمان های خیریه کاتولیک برای ارائه به مشتریان وعده های غذایی رابرتز گفت. اطلاعات بیشتر در مورد کمک های مالی در دسترس است در خیریه کاتولیک وب سایت نیز هست.

با بازگشایی پناهگاه رهبران محلی برنامه ریزی برای بستن موقت سرپناه موقت بود که در پارکینگ Cashman مرکز روز شنبه گذشته. که تسهیلات بود که با انتقاد از بی خانمان توسط طرفداران در سراسر کشور به عنوان ناکافی و غیر انسانی بود و انتظار می رود برای باز بماند تا روز جمعه اما ممکن است نزدیک دیر حالا که خیریه کاتولیک است که بازگشایی, گفت:, شهر لاس وگاس سخنگوی Jace Radke.

با اینحال هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی موقت و دائم مسکن موجود برای جنوب نوادا جمعیت بی خانمان به خصوص با توجه خیریه کاتولیک’ کاهش می یابد تخت رابرتز گفت. جدید ترین Clark County بی خانمان تعداد از 2019 یافت که وجود دارد بیش از 5,500 unsheltered مردم در منطقه است.

“چالش ما حتی زمانی که ما در تکمیل ظرفیت 500 تخت است که یک راه حل کامل,” رابرتز گفت.

کلارک کانتی مقامات می گویند که آنها در حال تلاش برای امن کردن فضا برای افراد بی خانمان برای خود منزوی و عمل اجتماعی دورى از جمله در بسته هتل ها و متل, اما هیچ چیز نهایی شده است در این زمان.

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به تاثیر جنوبی نوادا خیریه کاتولیک متعهد به باز ماندن در حالی که حفاظت از مشتریان و کارکنان و به حداقل رساندن خطرات بهداشتی رابرتز گفت.

“این دلخراش برای من برای دیدن چگونه بسیاری از مردم در خیابان ها,” او گفت:. “من می دانم که این مردم است. آنها می دانند که ما. آنها خانواده های ما. بنابراین ما قصد داریم برای انجام بهترین ما می توانیم برای باز کردن به عنوان بسیاری از تخت به عنوان ما می توانید با خیال راحت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im