Cashman مرکز جایگزین مراقبت از تسهیلات در نظر گرفته شده به خانه سرریز COVID-19 بيمار

Cultural Corridor

استیو مارکوس

Cashman مرکز بخش فرهنگی راهرو در شهر لاس وگاس یکشنبه, سپتامبر. 16, 2012.

قانونگذاران و مقامات بهداشتی در جنوب نوادا با توجه به دو گزینه به خانه سرریز بیماران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

لاس وگاس مقامات شهرستان ارائه شده بیمارستان دسترسی به Cashman مرکز باید از آنها نیاز به فضای اضافی برای درمان هجوم COVID-19 بيمار گفت: شهرستان سخنگوی دیوید Riggleman. بعلاوه جنوب نوادا سلامت منطقه روز دوشنبه اعلام کرد یک طرح برای ساخت یک جایگزین مراقبت تسهیلات برای COVID-19 بيمار در دانشگاه خود را در 280 S. دکتور بلوار. هیئت مدیره بهداشت و درمان خواهد رای در $3 میلیون پیشنهاد 75 درصد خواهد بود که بودجه فدرال مدیریت اضطراری آژانس در نشست اضطراری روز شنبه صبح.

مقامات شهرستان را بحث شده است که با بیمارستان رهبران امکان استفاده از Cashman مرکز به خانه COVID-19 بيمار اگر بيمارستان اجرا از کارکنان تخت ICU تخت یا عفونت هوا جداسازی اتاق Riggleman گفت. قبلا مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک مرکز کنوانسیون و در حال حاضر اختصاص داده شده برای توسعه مجدد این Cashman مرکز می تواند جای حدود 1000 بيمار در صورت نیاز با توجه به Riggleman.

این ساختمان دارای آب در حال اجرا و سیستم تهویه مطبوع است و در حال حاضر خالی است بنابراین چیزی را که باید برداشته شود Riggleman گفت. پارکینگ خود را در حال حاضر استفاده می شود به عنوان موقت پناهگاه بی خانمان پس از یک پناهگاه اجرا شده توسط سازمان های خیریه کاتولیک نزدیک مجبور شد به خاطر حامی آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“ما نمی ماشه کشیده و گفت:” بله, ما در حال رفتن به راه اندازی یک بیمارستان در این تاریخ'” Riggleman گفت. “ما فقط در حال رفتن به آماده فقط در مورد.”

سلامت منطقه پیشنهاد جایگزین مرکز مراقبت خواهد گسترش از 2700 متر مربع و شامل فضایی برای 30 بیمار تخت یک رندر را نشان می دهد. این امر هزینه های سلامت منطقه یک حدود 750,000-$800,000 که برخی از آنها می تواند برای پرداخت توسط دیگر سازمان های دولتی با توجه به دادخواست توسط سرپرست ارشد بهداشت افسر فرمین Leguen و رئیس امور مالی ارنست Blazzard ارائه شده به هیئت مدیره بهداشت و درمان.

با بیش از 1000 COVID-19 موارد گزارش شده در نوادا دولت می تواند به صورت تخت بیمارستان کمبود در آینده نزدیک برخی برآوردها نشان می دهد. از جمعه 67% از دولت کارکنان تخت 72 درصد از ICU اتاق و 51 درصد از عفونت هوا اتاق ها اشغال شد.

“ما دیدن اعداد در ایالات متحده و نوادا و نگه داشتن رفتن و از مردم تست مثبت است. بنابراین اگر آن را به یک وضعیت که در آن ما امکانات محلی در حال غرق آنچه می تواند ما را و که در آن می تواند ما مردم برود؟” Riggleman گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im