نقدی, کمک های مالی, مواد غذایی pantries کمک MN دانشجویان با نیازهای اساسی. نظرسنجی یابد و بیش از نیمی از مبارزه است.

بیش از نیمی از ایالت مینه سوتا دانشجویان دانشگاه های مبارزه به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و یا مسکن, بر اساس یک نظرسنجی که پنجشنبه منتشر شد.

کالج, مواد غذایی مبتنی بر pantries و اضطراری برنامه های اعطای ظهور کرده اند تا در سراسر کشور در سال های اخیر به دلیل افزایش سطح آگاهی دانشجويان از عدم توانایی پوشش نیازهای اساسی.

اما “به وضوح بیشتر باید انجام شود” گفت: Devinder Malhotra صدراعظم برای نظام آموزش عالی که به آمار و ارقام “چشم باز.”

معبد دانشگاه مبتنی بر امید مرکز, کالج, جامعه و عدالت مورد بررسی نزدیک به 10 ، 000 دانش آموزان در 25 ایالتی مینه سوتا کالج ها و سه دانشگاه.

آنها دریافتند 49 درصد از دانشجویان تلاش برای پرداخت هزینه های مسکن در سال گذشته و 42 درصد هم تأمین مناسب مواد غذایی در ماه قبل است.

مترو, دولت, دانشجو, اضطراب سخت و ناگهانی منتظر بسته های مواد غذایی از مواد غذایی برای فکر شربت خانه مواد غذایی به یک جعبه برای حمل در سنت پل در چهار شنبه, 4 مارس سال 2020 است. مواد غذایی برای تفکر فراهم می کند مواد غذایی و گرفتن و رفتن مواد غذایی به هر شهری خارجه دانشجویی که فاقد منابع مالی و یا که دچار ناامنی غذایی. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

شصت درصد از دانشجویان و 54 درصد در دانشگاه تجربه کرده یا مسکن و یا ناامنی غذایی و یا هر دو.

و اشاره کرد که دانش آموزان از رنگ هستند احتمال بیشتری برای مبارزه مالی Malhotra گفت: کمک به دانش آموزان پرداخت برای نیازهای اولیه حیاتی خواهد بود برای این سیستم آن را به عنوان به دنبال نزدیک سهام شکاف در هر دانشگاه تا سال 2030.

“بسیاری از کسانی که رها هستند و در جایگاه خوبی دانشگاهی,” او گفت:. “رها کردن آنها به دلیل زندگی اتفاق می افتد.”

Malhotra تشویق کالج ها و دانشگاه ها برای ساخت بیشتر روابط با منطقه کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی برای کمک به پوشش آن نیاز دارد.

سیستم نقش

Oballa Oballa یک بار پرداخت برای مواد غذایی در حالی که تحصیل در Riverland کالج در آستین. در حال حاضر رئيس جمهور از سرب منگنز انجمن برای دولت دو سال عمومی دانشجویان Oballa نوشت Malhotra ژانویه در نامه ای اصرار مدیران سیستم را به ناامنی غذایی به طور جدی.

“نادیده گرفتن این موضوع از ناامنی غذایی تنها ادامه خواهد داد به گسترش شکاف فرصت وجود دارد که برای ما بیشتر کمتر دانش آموزان,” او نوشت.

مواد غذایی در, مواد غذایی برای فکر شربت خانه مواد غذایی در مترو دانشگاه در سنت پل در چهار شنبه, 4 مارس سال 2020 است. مواد غذایی برای تفکر فراهم می کند مواد غذایی و گرفتن و رفتن مواد غذایی به هر شهری خارجه دانشجویی که فاقد منابع مالی و یا که دچار ناامنی غذایی. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

هر دو Oballa و امید مرکز می گویند ایالتی مینه سوتا سیستم باید سرب بر نیازهای اساسی حمایت به جای ترک آن را به افراد مدارس.

امید مرکز نیز توصیه می کند:

  • ایجاد یک صفحه وب در فهرست هر دو مدرسه و جامعه منابع است.
  • کاهش بار اداری در دانش آموزان به دنبال پشتیبانی می کند.
  • تشویق استادان به اضافه کردن یک یادداشت به خود syllabi اطلاع رسانی به دانش آموزان در مورد نحوه دسترسی به غذا و مسکن و منابع است.

کمک مالی دولت

در سرب منگنز را خواستار قوه مقننه در سال گذشته به تصویب گرسنگی-رایگان پردیس, قانون تشویق مدارس برای ارائه مواد غذایی pantries و اضطراری کمک های مالی و اطلاع رسانی به دانش آموزان در مورد برنامه های در دسترس.

در سال 2017, دولت ایجاد $175,000 اضطراری برنامه اعطا می دهد که دانشجویان تا $1000 به پوشش غیر منتظره مسکن و غذا و یا هزینه های حمل و نقل. کالج ها با یک نشان بی خانمان جمعیت دانشجویی رقابت برای کمک های مالی.

قانونی گزارش ذکر شده دانش آموزانی که با استفاده از پول نقد به جای لاستیک ماشین, پرداخت صورتحساب بیمارستان و پوشش مخارج اولیه زندگی پس از آسیب و یکی سمت چپ قادر به کار.

یک نشانه در مترو, دولت, مواد غذایی برای فکر شربت خانه مواد غذایی در سنت پل در چهار شنبه, 4 مارس سال 2020 است. مواد غذایی برای تفکر فراهم می کند مواد غذایی و گرفتن و رفتن مواد غذایی به هر شهری خارجه دانشجویی که فاقد منابع مالی و یا که دچار ناامنی غذایی. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

شهری دانشگاه دولتی صرف آن $20,000 گرانت در “حدود دو تا سه هفته به دلیل نیاز بود تا بالا” توسعه هماهنگ Khou Vue گفت.

به طور جداگانه به او گفت: St. Paul دانشگاه دست از $12,359 در اورژانس کمک های مالی در طول ترم پاییز با استفاده از وجوه اهدا شده توسط کارکنان.

کالج Normandale در بلومینگتون همچنین دریافت کمک مالی دولت برای تکمیل یک برنامه در خانه ارائه می دهد که به جان دانش آموزان است. این مدرسه گفت: آن را دریافت $27,000 در درخواست از دانش آموزان در پاییز گذشته اما می تواند جایزه تنها $15,000.

St. Cloud State University در سال 2018 شروع به ارائه no-frills خوابگاه گزینه ای به نام سادگی استرنز کمتر است که کارکنان و هیچ سازمان برنامه نویسی. در $2,020 یک ترم برای یک اتاق دو نفره, هزینه آن حدود 800 دلار کمتر از بعدی-ارزان ترین گزینه است.

یک حالت مترو دانشجویی که مایل به شناسایی میدارد کردن مواد غذایی در, مواد غذایی برای فکر شربت خانه مواد غذایی در سنت پل در چهار شنبه, 4 مارس سال 2020 است. مواد غذایی برای تفکر فراهم می کند مواد غذایی و گرفتن و رفتن مواد غذایی به هر شهری خارجه دانشجویی که فاقد منابع مالی و یا که دچار ناامنی غذایی. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

داکوتای شهرستان در دانشکده فنی باز اجتماعی جهت کار در سال 2017 برای کمک به دانش آموزان با نیازهای اساسی و سلامتی. آن را ارائه می دهد میکرو-کمک های مالی تا 350 دلار به عنوان به خوبی به عنوان یک زمان اضطراری کمک های مالی تا 1000 دلار پس از یک بررسی دقیق روند.

هدایتگر کریس Tran گفت: عدم مقرون به صرفه و مناسب مسکن یک شکایت شایع. دانش آموزان نیز نشان می دهد تا نگران پرداخت برای حمل و نقل و یا مراقبت از کودکان.

مدرسه نیز ramped تا آن حمایت غذایی در سال های اخیر با تلفن همراه شربت خانه مواد غذایی و وعده های غذایی آماده در دسترس سه روز در هفته.

“همیشه وجود دارد بیشتر است که ما می توانید انجام دهید” Tran گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de