کارسون تیم استقبال مانو Samoa به پا زدن کردن uberfacts رویداد

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

نشسته در مسیر در کارسون دبیرستان فوتبال ورزشگاه Siniva Mailo برگزار می شود آی فون خود را به فیلم رقص مانو Samoa بازیکنان راگبی در مقابل او.

او به عنوان خنده و لبخند با هم تیمی های او در کارسون بالا دختران تیم راگبی به طور ناگهانی یکی از بازیکنان جلو آمد و او را برداشت ، از ساموآیی تبار خودش در زمان دعوت و به این تیم پیوست فرهنگی رقص — به نام سیوا تاو — که او انجام خواهم از او یک دختر کوچک بود. برای آینده ساعت و نیم به تیم راگبی از نیمی از دنیا عمل مانند خانم کلت’ برادر بزرگ مصرف Infinite ویدئوها و به آنها مشاوره بدهند.

با آن یکشنبه دیدار, Manu Samoa انجام بیش از فقط ادای احترام به مسلما بهترین دختران راگبی برنامه در جنوب کالیفرنیا. به عنوان بخشی از بزرگترین راگبی جشن در ایالات متحده آمریکا — HSBC World Rugby Sevens Series توقف در لس آنجلس در این آخر هفته — آنها در حال کمک به پرورش یک جامعه در حال رشد.

“آنها به ما نشان داد که ما می توانیم آن را” گفت: Manaia Moala یک کارسون کاپیتان تیم و flyhalf امضا برای بازی در دانشگاه Lindenwood. “با آنها بودن در حیاط خلوت ما آن را می سازد آن را واقعی برای ما است.”

مانو ساموآ است که یکی از 16 تیم های ملی در کرسن این شنبه و یکشنبه برای ایالات متحده پا از سری سالانه 10 دور دوره مسابقات بین المللی برگزار می شود در سراسر جهان. نیوزیلند — با دو اول-جایگاه — قدم این زمینه اما ایالات متحده در کمین ششم. عقاب رفت 4-1 در سیدنی در اوایل این ماه بدون ستاره مدیسون هیوز خواهد شد که بازگشت این آخر هفته در کارسون در کنار سریع کارلین جزایر که در رتبه سوم در این مجموعه با 14 تلاش می کند.

به عنوان 2016 راگبی شد آمریکا سریعترین رشد ورزش با توجه به تحقیقات نیلسن و sevens تنوع منحصر به فرد مناسب برای آمریکایی احساسات. محروم کردن fast-paced نسخه 15-سمت راگبی اتحادیه sevens تأکید سرعت بیش از اندازه و قدرت در مسابقات متشکل از دو هفت دقیقه نیمه. دو روز سری حوادث از ویژگی های بیش از 40 بازی.

علائم این سال اولین بار پس از سال 2009 که یک شهر دیگر از لاس وگاس به میزبانی ایالات متحده دور. حرکت به سمت منطقه لس آنجلس و کرامت بهداشت ورزشی پارک خواهد شد که میزبانی المپیک 2028 راگبی حوادث — اجازه داده سازمان برای رسیدن به یک جامعه جدید که به عنوان یک راگبی سر چشمه.

در مسابقات به همراه قرعه کشی اصلی بیش از 300 تیم در سراسر جوانان, جامعه, دبیرستان و بزرگسالان بخش رقابت خواهد کرد در دو روز لس آنجلس دعوتی از جمله کارسون بالا است. این رویداد که قبلا شناخته شده به عنوان لاس وگاس دعوتی.

بازیکنان و کارکنان از مانو Samoa قول داد به تماشای دوستان جدید خود را در کنار زمینه های زمانی که آنها در حال بازی نیست این آخر هفته. خانم کلت را برای اولین بار به نفع بازگشت.

“این چند سال گذشته من قادر به حضور در بازی ها چون من تا به حال به تمام راه برگشت به خانه از لاس وگاس چون من مدرسه روز بعد گفت:” Siniva Mailo, یک تیم کاپیتان و بال نیز امضا برای بازی در دانشگاه Lindenwood. “این بسیار سرگرم کننده است که آن را در حیاط خلوت خود ما.”

ساخته شده تقریبا به طور کامل از بازیکنان ساموآیی تبار این گروه که تبدیل به بانوی کلت شروع رقابت پنج سال پیش تحت سر مربی مایرون Mailo, Siniva به عنوان جنوبی خلیج بانوی اسپارتها.

زیرا راگبی که هنوز تحریم ورزشی تحت کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون Mailo تیم به رقابت پرداختند در این باشگاه صفوف برنده سه منطقه ای عنوان و 2018-19 نخبگان دبیرستان باشگاه قهرمانی ملی در ماه مه گذشته در شهر سالت لیک.

هشت نفر از کارسون 11 سالمندان در حال امضا به بازی دانشکده راگبی با چهار سر به Lindenwood و سه به زندگی و دانشگاه و دو نفر از تیم های برتر در کالج زنان بازی.

زمانی که Anschutz Entertainment Group راگبی مدیر دن لایل خود را راه اندازی اتخاذ یک کشور ابتکار برای سری — با اقتباس از بازی های المپیک و المپیک ویژه — مانو Samoa و کارسون دبیرستان به نظر می رسید مناسب کامل. این شهر که میزبان این سری برای حداقل سه سال دیگر به بیش از 2,300 جزایر اقیانوس آرام و بخشی از یک جامعه از بیش از 60 ، 000 در ایالت کالیفرنیا با اکثر ساکن در بیشتر منطقه لس آنجلس.

با تنها پنج هفته اجرا وجود ندارد زمان زیادی برای ترویج مانو Samoa ظاهر پس از جمع آوری و در کارسون را به زمین فوتبال محدود بود به خانواده و دوستان و یک تعداد انگشت شماری از اعضای جامعه. مانو Samoa بازیکنان رقصید و آواز می خواند با خود جوانتر همسالان و سپس ارائه کلمات تشویق و امضا دنده و پوستر قبل از خانم کلت رو به کار بر روی یک سه ساعت تمرین.

هر چند ملاقات و خوش آمد می گوید روز چهارشنبه کاملا دو ساعت آن را اولین گام در چه لایل پیش بینی خواهد شد به سالانه ماه-طولانی درسی که در معرض بالا محلی دانش آموزان به فرهنگ های جدید و کمک به رشد بازی راگبی در ایالات متحده است. پس از حوادث آخر این هفته وجود خواهد داشت بیشتر توسعه و توسعه برای جوانان محلی که حضور و در چند سال آینده یک تلاش هماهنگ برای ایجاد جدید لیگ.

“امیدوارم” لایل گفت: “ما می توانید پیدا کردن برخی از وطنی قهرمانان.”

(حسن نیت ارائه میدهد عکس از Trina گل)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im