اسیر ‘خون برده دهنده سگ در نهایت می تواند با زندانیان کالیفرنیا قانون

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

دو اسکناس با هدف از بین بردن “بسته مستعمره” خون حیوان بانک ها در کالیفرنیا — و اسیر “خون بردگان” معمولا سابق مسابقه لوح المركم — معرفی شده در دولت و قوه مقننه و در نهایت می تواند پایان بحث برانگیز تمرین برای خوب است.

در مجمع طرف AB سال 1953 توسط ریچارد بلوم D-سانتا مونیکا; و در مجلس سنا وجود دارد SB 1115 توسط اسکات ویلک, R-Santa Clarita. آنها را قانونی داوطلبانه و بشر به سبک اهدای خون سیستم برای حیوانات — چیزی در حال حاضر ممنوع در کالیفرنیا — و مرحله بسته مستعمره مدل تجاری بانک خون مانند Hemopet در باغ بیشه.

اما آن را پیچیده تر از آن برای تلفن های موبایل.

Recused لوح المركم در آشیانه خود را در Hemopet حیوانات بانک خون تازی نجات و تصویب در باغ بیشه در روز سه شنبه, اکتبر 4, 2016. (عکس توسط لئونارد Ortiz,اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“ما زبان را برای یک فاز در این لایحه اما ما هنوز تا بدانند که چگونه است که رفتن به اتفاق می افتد گفت:” بالتازار Cornejo با انتقاد از ویلک. “ما نمی توانیم می گویند: “در پنج سال’ — اگر به اندازه کافی وجود ندارد که از جامعه خون بانک ها آن را ایجاد یک کمبود که همه چیز را بدتر کند.

“چه ما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به فاز از این بسته مستعمره خون بانک پس ما را ندارد کمبود بدتر است.”

خون برداشت شده در کالیفرنیا دو بسته مستعمره خون بانک ها را فراهم می کند زندگی-صرفه جویی در محصولات برای حیوانات بیمار در سراسر کشور. اما آن را دشوار است برای عرضه به نگه دارید تا با تقاضا است.

ویلک آگاه شد این موضوع پس از یک سگ بیمار شد و نیاز به روش اورژانس. نزدیک ترین درمانگاه با خون در دست بود 16 مایل دور. دوست خود شتافت و به دست آوردن وجود دارد قبل از آن خیلی دیر شده بود — اما سگ مرده در راه است.

گلدن استیت تنها دو تجاری حیوانات بانک خون — Hemopet های غیر انتفاعی در باغ بیشه و خون حیوان منابع بین المللی برای سود نزدیکی ساکرامنتو که دفتر مرکزی اش در میشیگان. با هم با استفاده از این بسته مستعمره مدل اسیر اهدا کنندگان آنها ارائه اکثر حیوانات خون و محصولات توزیع شده در سراسر ایالات متحده است.

اگر چه دولت بازرسی عملیات خود را, کسانی که پرونده در حال راز و باز به نظارت عمومی.

ویلک, شکوفه, فرماندار دامپزشکان و فعالان معتقدند که آن زمان همه چیز را تغییر دهید.

“کالیفرنیا تنها دولت است که آن را در این راه” ویلک گفت. “و این بسته مستعمرات نیز حمایت که هیچ کس دیگری است که در آن تمام اطلاعات در مورد آنها محجبه است.”

یک کیسه از پلاسما است که جدا شد از خون اهدا شده توسط یکی از بسیاری از سگ تازی در Hemopet در باغ بیشه. (File photo by Paul Rodriguez, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

چه بسته مستعمره?

Hemopet مدیر عامل ژان Dodds گفته است که کالیفرنیا نیاز به مجوز بسته مستعمره حیوانات بانک خون چرا که آنها “ارائه یک پزشکی برتر و امن تر خون.”

با دقت نمایش سالم اهدا کنندگان نگهداری می شوند در یک محیط کنترل شده برای محافظت از آنها و خون از بیماری است. آنها بلد در فواصل منظم در طول دوره از یک سال و یا تا به نجات بخش ارائه محصولات به سایر حیوانات است. سپس آنها به تصویب رسید به خانه ها را خوب زمانی که خدمات خود را انجام داده است.

Dodds گفت: اهدا کننده حیوانات — تا حد زیادی لوح المركم به دلیل جهانی نوع خون — شاد و سالم و به خوبی از آنها مراقبت شود.

آن را سخت تر برای کنترل کیفیت جریان خون زمانی که هزاران داوطلب سگ در حال انجام, اهدای, او استدلال کرد — اما کشورهای دیگر حذف بسته مستعمرات دهه پیش در حمایت از کمک های داوطلبانه و هیچ بدتر آن است.

“وضعیت کنونی در کالیفرنیا است که به طرز وحشتناکی نامتعادل” گفت: نامه ای خواستار حذف کالیفرنیا بسته مستعمره خون بانک امضا شده در سال گذشته توسط 63 مشخصات بالا دامپزشکان.

“صدها نفر از سگ ها — از جمله بسیاری از کسانی که در حال حاضر تحمل ماه ها یا سالها درد و رنج در مسابقه تازی صنعت نگهداری می شوند محدود برای ماه ها یا سال ها در شرایطی است که طیف وسیعی از ناکافی به وحشتناک. عدم نظارت کافی و بازرسی همراه با عدم شفافیت منجر شده در سال درد و رنج توسط سگ ها در کالیفرنیا بسته مستعمرات.”

لوح المركم در آشیانه خود را در Hemopet در باغ بیشه. (فایل عکس توسط لئونارد Ortiz,اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

در این نامه امضا شده توسط اساتید در دانشگاه UC Davis School of Veterinary Medicine, رتبه شماره 1 در کشور توسط U. s. اخبار و گزارش جهانی. UC Davis شده است در حال اجرا موفق داوطلبانه خون بانک از سال 2008.

اسکات هورنر مدیر عامل شرکت از خون حیوان منابع بین المللی هرگز مخالف به برنامه های جامعه تا زمانی که آنها پایبند به همان ایمنی و کمک کننده مراقبت از مقررات است که تاسیس شده اند برای سال.

نه هورنر و نه Dodds در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد صورت حساب های جدید.

“من فکر می کنم آنها می دانند که آنها در حال رفتن به مجبور به تغییر مدل کسب و کار” ویلک گفت.

اهریمنی جزئیات

بلوم و ویلک معرفی صورتحساب مشابه برای مقابله با این موضوع سال گذشته است. بلوم را گسترده تر رفت و برگشت امکان کلینیک های دامپزشکی برای تبدیل شدن به ایستگاه های اهدای خون و مشخص کردن یک مرحله از دوره برای بسته مستعمرات. ویلک را به دنبال قانونی اهدای خون در جامعه بانک, اما نمی, آدرس فاز بدانند بسته مستعمرات قطعه خواهد بود ٬ بعد.

ویلک لایحه ساخته شده آن را تمام راه را به سمت فرماندار میز و بسیاری از آنها حیرت زده کرد زمانی که Newsom وتو آن است.

“من به حمایت از تغییر کالیفرنیا قانون حاکم حیوانات اهدای خون” Newsom گفت: در حق وتو خود پیام است. “این لایحه نه چندان دور به اندازه کافی.

“از من بپرسید که قوه مقننه ارسال من قانون است که به طور موثر منجر به توقف تدریجی از ‘بسته مستعمرات.’ … این قانون باید به صورت امن و انسانی درمان کمک کننده حیوانات رفاه گیرنده و نظارت کافی و اجرای این برنامه است.”

این دقیقا کاری است که شکوفه و ویلک در حال تلاش برای انجام.

کارکنان از هر دو قانونگذاران اند در جلسه ای با نمایندگان وزارت کالیفرنیا از مواد غذایی و کشاورزی و همچنین با نمایندگان دامپزشکی پزشکی مدیره دفتر والی و گروه های مدافع حقوق حیوانات.

شیطان در جزئیات گفت: Elisabeth مانکوسو مدیر عامل اجتماعی شفقت در قانون کمک کرد که پیش نویس ویلک لایحه.

دریافت لوح المركم زمان بازی در Hemopet در باغ بیشه. (فایل عکس استیو K. Zylius به اورنج کانتی ثبت نام)

قانون باید اطمینان حاصل شود که حیوان خانگی اهدا کنندگان پاک و سالم و حیوانات هستند استفاده قرار گیرد. باید تصمیم بگیرید که کدام سازمان مسئول خواهد بود برای آنچه که در مقررات و بازرسی. و آن را باید کرافت زبان حاکم بر خون خرید از خارج از دولت به اطمینان حاصل شود که آن هم از جامعه-منابع بانکهای خون و بسته نشده مستعمرات او گفت:.

اطمینان از عرضه یک نگرانی عمده است. برخی نمی خواهید به جلو و پلاگین در بسته مستعمرات تا زمانی که جامعه مجموعه تولید حداقل به اندازه خون — اما راز طبیعت از دولت رکورد نگه داشتن به معنی آن را سخت به دقت اشاره کردن دقیقا چقدر است.

“ما در حال تلاش برای دریافت این شماره از بسته مستعمرات و اگر ما نمی تواند ما را امتحان کنید تا ببینید چقدر خون استفاده شده است در دولت و کار عقب گفت:” نیک Sackett, مدیر امور قانونگذاری اجتماعی شفقت در قانون.

“ما قطعا می خواهید برای دریافت به کسانی که حیوانات را از آن قفس اما این مهم است که برای دریافت آن جامعه بانک تا و در حال اجرا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>