کاپیتول هیل معامله گر جو خدمه صحبت کردن پس از شرکت بسته فروشگاه “نامحدود”

The Capitol Hill Trader Joes has closed down indefinitely in what workers say is a retaliation against their organizing for Black Lives Matter and better conditions.

کاپیتول هیل معامله گر جو بسته شده است پایین به طور نامحدود در آنچه کارگران می گویند یک اقدامی تلافی جویانه در برابر خود را سازماندهی برای زندگی مهم نیست و شرایط بهتر. JK

روز جمعه یک علامت به نظر می رسد در کاپیتول هیل معامله گر جو درب جلو: “امروز ما در فروشگاه در بسته 1 بعد از ظهر. فروشگاه بسته خواهد شد به طور نامحدود شروع 6/13/2020,” باعث بسیاری از سردرگمی از کاپیتول هیل ساکنان. امروز خدمه از فروشگاه با انتشار یک بیانیه و طومار با اشاره به بسته شدن به عنوان “مقابله به مثل” از شرکت کارگران پس از اعلام مشارکت خود را در زندگی توجه به اعتصاب عمومی و سازمان را برای بهتر کردن شرایط کار قرار دادن کارگران امنیت مالی در معرض خطر در زمان رکود اقتصادی است. با وجود این شرکت در بیانیه اخیر حمایت خود را سیاه و سفید خدمه این کارگران می گویند که “این شرکت انجام داده است هیچ چیز به tangibly حمایت از این جنبش به صورت سیاه و سفید زندگی می کند و آنها را جریمه کارکنان برای حمایت از این جنبش است.”

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

در اینجا کامل بیانیه ارسال شده به سایت savetjs130.com خواستار به TJs شرکت برای بازگشایی آنها 130 محل و بازگرداندن شغل خود را بلافاصله:

در ژوئن 11, ده ها تن از معامله گر جو کاپیتول هیل (فروشگاه #130 در سیاتل) کارگران مطلع مدیریت فروشگاه است که آنها خواهد بود شرکت در ژوئن 12, اعتراض سازمان های محلی فصل از زندگی مهم است. مدیران فروشگاه مشخص است که مشارکت گسترده در تظاهرات منجر به مسائل نیروی انسانی و تصمیم به بستن فروشگاه در اوایل ژوئن 12. مدیریت فروشگاه مطمئن کارگران شرکت کننده در این تظاهرات که این امر می تواند در نظر گرفته معاف نبود و نمی خواهد در نتیجه هر گونه اقدامات انضباطی. اما در صبح روز 12 ژوئن یک نماینده از TJs شرکت به نام فروشگاه به سوال در مورد بسته شدن زود هنگام. ناراضی با منطق برای زود بسته شدن شرکت مطلع مدیریت فروشگاه است که فروشگاه خواهد بود بسته به طور نامحدود موثر بلافاصله.

ما یک گروه از فروشگاه #130 کارگران که مایل به ناشناس باقی می ماند باور کنید هیچ اتفاقی که فروشگاه بود ناگهان بسته در روز است که ده ها تن از ما در زمان اقدام در حمایت از این جنبش به صورت سیاه و سفید زندگی می کند. ما می دانیم که این شرکت سعی خواهد کرد برای جلوگیری از ظاهر شدن متضاد به جنبش. آنها به احتمال زیاد خواهد شد به استناد “پرسنل مسائل” “نگرانی های ایمنی” و یا هزینه های عملیاتی به عنوان منطقی برای فروشگاه بسته شدن. آنچه آنها واقعا معنی که آنها به استناد به “مسائل مربوط به پرسنل” است که آنها را دیدم فروشگاه ما به عنوان یک نقطه داغ برای کارگر سازماندهی. TJs شرکت به شدت له شده کارگر سازماندهی برای سال و دارای سابقه طولانی از اقدامات تلافی جویانه. این است دراماتیک ترین تلافی هر TJs فروشگاه دیده است به تاریخ اما آن حادثه جدا نیست. قبل از ناگهانی بسته شدن فروشگاه ما شده بود سازماندهی برای تضمین یک زندگی دستمزد بیمه درمانی برای همه کارگران و حمایت های اساسی در برابر COVID-19. اکثریت زیادی از ما در حال حاضر زندگی چک چک و بسیاری از ما که کار بدون بیمه بهداشت و درمان در حالی که خطر ثابت قرار گرفتن در معرض عمومی در میان یک بیماری همه گیر.

پشتیبانی غریبه

در حالی که معامله گر جو علنا ابراز پشتیبانی از “سیاه خدمه و مشتریان” شرکت انجام داده است هیچ چیز به tangibly حمایت از این جنبش به صورت سیاه و سفید زندگی می کند و آنها را جریمه کارکنان برای حمایت از این جنبش است. در حالی که این شرکت اصرار دارد که آنها ارزش عضو خدمه بازخورد و حمایت از خدمه به رهبری راه حل آنها باید به طور مداوم نادیده گرفته ما بینش و درخواست است. ما می دانیم آنچه که آن را برای فروشگاه به اجرا هموار و ما می خواهیم در گفتگو با مدیریت فروشگاه در مورد راه حل.

ما غمگین فروشگاه بسته شدن. برای هر یک از ما به این معنی که هر دو از دست دادن از جامعه و از دست دادن امنیت مالی در میان رکود اقتصادی. ما می دانیم آن را از دست دادن برای محله ما نیز هست و ما امیدواریم که شما به ما بپیوندید در آن خواستار معامله گر جو بازگشایی فروشگاه #130 و بازگرداندن شغل ما بلافاصله. ما شنیده ایم که TJs شرکت های بزرگ خواهد شد و تصمیم نهایی در مورد بسته شدن این آینده دوشنبه. ما را آماده یک واکنش صرف نظر از این تصمیم.

ما رسیده به معامله گر جو مدیریت و به روز رسانی خواهد شد زمانی که ما گوش به عقب. این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de