کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض ساکنان در حال کار کردن جدید رد پا با شهر

CHAZ is going through some ch-ch-ch-ch-changes

CHAZ است که رفتن را از طریق برخی از ch-ch-ch-ch-تغییرات تومان

در صبح روز یکشنبه ساکنان این منطقه اعتراض در سراسر شرق حوزه در کاپیتول هیل ملاقات با سران شهر و آژانس برای ادامه بحث و گفتگو در سایت ردپا و برای رسیدگی به نگرانی در مورد گرفتن وسایل نقلیه در داخل و خارج از منطقه به سرعت.

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

Seattle Fire Chief هارولد Scoggins یکی از معدود عمومی رهبران که به نظر می رسد که به دست آورده اعتماد ریز ریز کردن ساکنان led نشست. او پیوست سیاتل ابزار عمومی مدیر عامل مامی حرا و سیاتل وزارت حمل و نقل مدیر سام زیمبابوه. همگرایی رسانه ای و آینده کریستال زد livestreams.

کارمن اوتول که به نمایندگی از صاحبان کسب و کار ابراز نگرانی در مورد جاده تعمیر محاصره مانع “بسیاری” از صبح زود تحویل و اولین پاسخ دسترسی به, در میان چیزهای دیگر. سرمایه گذار املاک و مستغلات ران Amundson زبان برای صاحبان املاک به نام برای بازگشت به “طبیعی است.”

کسانی که به نمایندگی از معترضان شامل ریز ریز کردن باغ عملیات مدیر مارکوس Henderson زنده-streamer و هنرمند چای Adera اعتراض سازمان شانون, رپ راز سیمون و مانع گارد امنیتی یارو. فیلمساز تریسی پیشوا اجرا می شود که Longhouse رسانه های خارج از شمال, فیلم, فروم, همچنین تسهیل بحث و گفتگو.

یارو که به نمایندگی از سد امنیتی در این جلسه گفت: ریز ریز کردن در حال حاضر مرزها در حال حاضر آتش نگرانی و اضافه شده که کار با این شهر به مدیریت “هزاران دلار از زیرساخت” را “بسیار خوب” را برای این جنبش است. به عنوان شب های امنیتی در ریز ریز کردن نازک بر روی زمین کاو استدلال کرد که کوچکتر محیط خواهد بود آسان تر برای کنترل.

زیمبابوه توزیع دو پیشنهاد جدید برای تنظیمات است که کاهش اندازه منطقه و مسیر روشن برای وسایل نقلیه اضطراری تحویل رانندگان و ساکنان و صاحبان کسب و کار که نیاز به دسترسی به ساختمان های خود را.

معترضان بودند متمایل به مذاکرات اما به نظر می رسید که ترجیح می دهند یک پیشنهاد بسیار بیشتر از دیگر.

شانون یکی از کاپیتول هیل سازماندهی معترضان را به من نشان داد یک کپی از یک SDOT پیشنهاد و یک کشیده شده کپی از معترضان ترجیح پیشنهاد.

یکی از گزینه SDOT اجازه می دهد تا از طریق ترافیک در تاریخ 11 و 12, راههای محدود کردن ریز ریز کردن را در خیابان حضور یک بلوک از چوب کاج. در این جلسه Shannon گفت: این طرح را ایجاد یک “منطقه کشتن” که معترضان در معرض اتومبیل های فعال در بورس و پلیس به دنبال دستگیری یک دسته از مردم است.

This option allows thru traffic on 11th and 12th Avenues, limiting CHOPs street presence to a block of Pine. As you can tell from her note, Shannon thinks this plan would create a killzone.

به عنوان شما می توانید بگویید که از او توجه داشته باشید Shannon فکر می کند این طرح را ایجاد یک “منطقه کشتن.” تومان

معترضان نشان داد کیرو را دیدی خورشید دیگر پیشنهاد که مسدود کردن کاج به طور کامل از بین 10 و 11, راه و بلوک نیمی از کاج از 11 به 12 راه اجازه می دهد برای یک راه ترافیک westbound از 12 به 11.

پشتیبانی غریبه

زیمبابوه گفت: این دو گزینه ایجاد “دسترسی به تمام ساختمان ها و کسب و کار است که لازم است.” از من خواسته SDOT و SFD یک کپی از هر دو پیشنهاد, اما آنها نمی ارسال آنها را به من. من این پست به روز رسانی وقتی که من شنیدن.

در یکشنبه شب شانون به من گفت این کار دست کشیده نقشه نشان داده او ترجیح پیشنهاد که مسدود کردن قطعات 11 و 12 راه از جمله هر گونه دسترسی به 12th شمال کاج.

Shannon told me this was her preferred proposal. It would block off parts of 11th and 12th Avenues. I asked SDOT and SFD for a copy of both proposals, but they didnt send them to me.

شانون به من گفت این بود که او ترجیح پیشنهاد. تومان

یک سخنگو از این شهر مشترک مرکز اطلاعات گفت: رهبران شهر شده اند نشست “روزانه با CHAZ/ریز ریز کردن رهبران به کار با سازمان بهداشت, بهداشت و سایر نیازهای پس از ژوئن 9” و افزود که “هر گونه به روز رسانی رد پای به منظور تسهیل دسترسی بیشتر انجام می شود در توافق با CHAZ/ریز ریز کردن سازمان و اطمینان حاصل شود CHAZ/ریز ریز کردن ساکنان می تواند همچنان به اعتراض مسالمت آمیز در سراسر شرق حوزه در حالی که اجازه می دهد تحویل بهداشت و دسترسی آسان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de