شاهدانه ضد عفونی کننده دست در حال حاضر چیزی

Lo Friesen is an environmental chemist and founder and CEO of Heylo.

لورل فریزن بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Heylo. عکس های فیل Donley/حسن نیت ارائه میدهد از Heylo

لورل فریزن فارغ التحصیل از دانشگاه در رشته زیست شیمی و طرح او بود که برای رفتن به مدرسه پزشکی “اما سپس گلدان را چسبنده گل رو در راه است.” او متوجه شد شاهدانه به حال خواص درمانی است که دانشمندان در حال بررسی و کار با طب سنتی که قرار بود به او اجازه دهد برای کشف آنها یا پس از او ترسیم مسیر خود.

او رفت و به کار برای یک شاهدانه-استخراج تجهیزات تولید کننده و پس از آن او تاسیس خود استخراج شرکت Heylo شاهدانه. آن است که بهترین و شناخته شده برای تولید ومزه, با کیفیت بالا, طبیعی vape کارتریج. در نور coronavirus بحران در آینده نزدیک در پاشنه vape سلامت ترساندن ما صحبت در مورد عدم قطعیت در صنعت چه در آینده نزدیک به نظر می رسد مانند و محصول او ایجاد می کند که او با استفاده از خودش روز به روز در حال حاضر.

شما یک زیست شیمیدان که ایجاد Heylo در روح و روان بهداشت و سلامتی. از نظر بهداشت و سلامتی است و این درست زمانی برای مردم به مصرف حشیش?
من فکر می کنم این یک زمان بسیار خوبی برای مردم به مصرف حشیش. من فکر می کنم ما سلامت روانی در معرض خطر است و این مهم برای حفظ سلامت روانی خود را به منظور حفظ ایمنی خود را قوی است. اما, که, گفت, گوش دادن به توصیه های پزشک خود را.

اما COVID-19 بیماری تنفسی است و ما در حال صحبت کردن در مورد استنشاق چیز است.
شما لازم نیست که! خوراکیهای در حال چیدن از نظر محبوبیت. من فکر می کنم مردم در حال تلاش برای به حداقل رساندن خطر خود به خود سیستم تنفسی است. شما فکر می کنم که سیگار کشیدن پایین بروید اما گل خرید در حال رفتن است. من فکر می کنم مردم به خرید به صورت فله به عنوان تنها خرید مفاصل به طوری که آنها لازم نیست برای رفتن به فروشگاه به عنوان اغلب. اما آره, خوراکیهای افزایش محبوبیت. و من می گویند vaping یک راه سالم [از سیگار کشیدن] به عنوان طولانی به عنوان آن را به یک محصول امن برای استفاده است. بدیهی است که من تایید Heylo محصولات و دمای پایین vaping که یک PAX دستگاه اجازه می دهد تا شما را به انجام, به عنوان مثال. اما آره, واقعا جالب است برای دیدن روند در بازار در حال حاضر.

مردم تعجب که چگونه به کاهش خطرات در محیط از یک بیماری همه گیر.
وجود دارد بسیاری از راه های. شستن دست های خود را. با استفاده از ضد عفونی کننده دست. نگه داشتن فاصله خود را. با پوشیدن ماسک. اما آنها می گویند: “آیا نوشیدن الکل است.” که باعث کاهش کارایی سیستم ایمنی بدن شما. و ما بیرون آمد با ما محصولات بهداشتی, من نمی دانم اگر شما را دیدم که ؟

که چه ؟
که ما شاهدانه حاوی ضد عفونی کننده دست.

صبر کنید ، شما را دست sanitzer?
بله! بنابراین ما اتانول به عنوان یک محصول جانبی از ما استخراج روند و ما معمولا استفاده مجدد از آن باقی می ماند 190 تا 195 اثبات اما ما مثل: “یک دقیقه صبر کنید. ضد عفونی کننده دست فروخته شده است در همه جا و ما باید این را به عنوان یک محصول جانبی. اجازه دهید آن را.” از نظر قانونی ما مجاز به دادن هر چیزی دور به مصرف کنندگان و من کار با مشروب و حشیش هیئت مدیره برای پیدا کردن راه هایی برای ما قادر به کمک ما اتانول به بیمارستان. در همین حال یکی دیگر از حکومت است که ما نمی توانیم هر چیزی فروش به فروشگاه ها که ندارد شاهدانه در آن است. بنابراین آنچه که ما در حال انجام است تزریق اتانول با مشتق از حشیش ترپن ها آن را به بوی خوب و صبر به دست شما احساس خوب است. و ما در حال فروش آن در هزینه و به همه ما خرده فروشان. ما شده ایم درخواست ما خرده فروشان به انجام به عنوان کمی نشانه گذاری به عنوان ممکن است به دلیل این است که واقعا فقط در مورد ایجاد دسترسی به دست sanitzer.

آن را دریافت کند شما بالا ؟
هیچ. این فقط بوی خوب است.

We were like: Wait a minute. Hand sanitizer is sold out everywhere, and we have this as a byproduct. Lets put it out.

Heylo را ضد عفونی کننده دست “است مشتق از حشیش ترپن ها آن را به بوی خوب و صبر به دست شما احساس خوب است.” حسن نیت ارائه میدهد از Heylo

در علاوه بر این به خود را استخراج شرکت شما نیز یک مشاور دیگر علف هرز شرکت. که در آن شما ببینید این صنعت که در آینده ای نزدیک ؟
خوب اگر شما تا به حال از من پرسید که هشت ماه پیش من احتمالا تا به حال پاسخ های مختلف. حتی یک ماه پیش.

چه جواب شما شده اند هشت ماه پیش ؟
پاسخ من هشت سال پیش می شده اند و تمام افرادی که در حال برش گوشه که فقط در آن به پمپ به عنوان بسیاری که ممکن است—من فکر می کردم تعداد زیادی از این افراد خواهد شکست, در واقع. و من فکر می کنم بسیاری از آنها را به خصوص با طعم بان کی مون در واشنگتن و آنچه که باعث می شود قیمت ها به عقب می آیند و افرادی که در حال کمک به حرکت این صنعت در راه بهتر و ایجاد ماندگار و پایدار طرح کسب و کار پایدار به معنای “ما در حال رفتن به او در حالی که”این لحظه ای بود به درخشش. اما COVID-19 شرکت قرار داده است که فشار بر روی همه.

پس چه آینده ای شبیه به شما در حال حاضر ؟
من می خواهم بگویم آنچه که در آینده به نظر می رسد مانند یک کمی نامشخص است. من فکر می کنم مردم در حال رفتن به ادامه خرید شاهدانه, اما من فکر می کنم آنها در حال رفتن به تمرکز بر روی ارزش خرید چه گذشته آنها را و آن را به توان در مورد قیمت نقطه به دلیل بسیاری از مردم شغل خود را از دست. آنها اصلا مصرفی درآمد است که آنها استفاده می شود که اختصاص به خود ریخت و پاش علف های هرز و یا محصولات مورد علاقه خود را. بنابراین شما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از کاهش قیمت محصولات در قفسه. من فکر می کنم از آن خواهد شد قیمت های پایین تر و شاید کمی با کیفیت بالاتر از آنچه در قفسه در حال حاضر. و کمتر از حق بیمه محصولات.

چه شده است که خرید اینترنتی از vape ترساندن سلامت در پاییز ؟
این vape صنعت رنج می برد به صداقت. و این که ما بزرگترین خط تولید. ما قطعا شاهد کاهش بیش از گذشته هشت سال یا بیشتر. اما ما نیز تصمیم به استفاده از آن به عنوان یک فرصت برای آموزش مردم در مورد اهمیت پرسیدن سوالات خوب زمانی که شما در حال خرید محصولات. این همه در مورد به حداقل رساندن خطر خود را. در Heylo ما انجام بهترین های ما برای انجام این کار برای شما.

چه چیزی به شما می گویند به مردم که شنیده ام vaping بد است اما آنها نمی دانند بسیار بیشتر از آن ؟
من می گویند که آن را مهم تر از همیشه به دانستن منبع خود را. شریک زندگی من همیشه می گوید: “اگر شما با دانستن این منبع غذایی مهم است دانستن این منبع خود را inhalables حتی بیشتر مهم است زیرا همه چیز این است که بیشتر متمرکز شده و همه چیز را در تعامل با بدن خود و حتی بیشتر از طریق ریه های خود را.” و من واقعا معتقدم که vaping بسیار امن تر از سیگار کشیدن, حتی اگر بسیاری از مردم همچنان به دود. و من باور دارم که محصولات ما به عنوان امن به عنوان شما می توانید مصرف در شرایط inhalables به خصوص در دماهای پایین است. من همچنین فکر می کنم این یکی از امن ترین راه را امتحان کنید شاهدانه برای اولین بار به دلیل خوراکی به عنوان مثال—شما واقعا نمی دانم تحمل خود را. و تقطیر خوراکیهای مختلف از کل گیاه خوراکی. وجود دارد همه این متغیرها.

و هر کس متفاوت است.
Vaping من فکر می کنم اجازه می دهد تا شما را به محدود کردن متغیر ها و تمرکز بر دوز کنترل و آن را به عنوان طولانی مدت به عنوان یک خوراکی تجربه کنید. بنابراین من فکر می کنم که با بسیاری از مردم تنها بودن و داشتن زمان در دست خود را من فکر می کنم که کاربران جدید در حال آمدن به بازار است و من هنوز هم مردم را تشویق به سعی کنید vapes, به دلیل آن را به شما می دهد که کنترل. فقط مطمئن شوید که شما با توجه به منابع خود را. بیرون آمدن از vape بحران budtenders گرسنه هستند برای دانش چرا که آنها آنهایی که در خط مقدم معرفی این مسائل به مردم است.

Friesen pulling extract from cannabis. You can see the extract coming out into the beaker.

فریزن کشیدن عصاره از گیاه شاهدانه. شما می توانید عصاره بیرون آمدن به بشر. عکس از لورل کلیولند/حسن نیت ارائه میدهد از Heylo

بزرگ ترین چیزی که با ترساندن بهداشت با vaping بود در مورد این عنصر ویتامین E acitate. است که عنصر تا به حال شده است در یک Heylo vape کارتریج ؟
هیچ هیچ هیچ. هرگز! و آن را هرگز خواهد بود. ما vape محصولات 100 درصد شاهدانه. بله که هرگز یک مسئله برای ما. راستش ما بودند واقعا ممنون که مشروب و حشیش هیئت مدیره عمل سرعت—اگر چه نه به سرعت به اندازه کافی, من می خواهم بگویم—برای شروع ممنوعیت این مواد خارجی است که لازم نیست برای ایجاد یک شاهدانه vape محصول. ما با استفاده از 100 درصد پاک شاهدانه برای تولید ما vapes.

چرا دیگر vape, تولید, استفاده از عجیب و غریب, sketchy محصولات مانند آن ؟
معمولا آن را پایین می آید به پول است. قادر بودن برای رقیق کردن محصول خود را باعث می شود خود را در حاشیه یک کمی بزرگتر است. اما آن را نیز در مورد ویسکوزیته. با بالاتر THC محصولات—به عنوان مثال تقطیر است که بسیار محبوب این روزها—بالا-THC محصولات ذاتا بسیار ضخیم و ضخیم آن محصولات نمی تابع در vapes مگر در مواردی که شما اضافه کردن برخی از مرتب کردن بر اساس عامل نازک شدن. اگر ما به انجام آن ما را به استفاده از حشیش به دست آمده ترپن. ترپن ها اغلب مانند عمل حلال و یا آنها حلال به طوری که آنها قادر به آوردن ویسکوزیته پایین است به همین دلیل طبیعی vape محصولات نیازی به استفاده از هر گونه عوامل خارج از. اما شما می توانید با استفاده از مشتق از حشیش ترپن اما کسانی که گران قیمت هستند. و یا شما می توانید با استفاده از botanically مشتق ترپن ها هستند که از گیاهان مانند میوه های خانواده مرکبات, اسطو خودوس عادی, کاج. و یا شما می توانید توسل به e-سیگار جهان که با استفاده از پروپیلن گلیکول طعم دهنده های مصنوعی و عوامل. ویتامین E acitate عمدتا به عمل به عنوان یک dilutant و یک عامل نازک شدن و سپس آنها را اضافه کردن طعم به عنوان به خوبی.

شما اشاره کردید که مردم در حال تبدیل به خوراکی. من می دانم که Heylo را ندارد خوراکیهای اما در هر حال به شما توصیه می?
خوب Heylo در واقع منابع نفت به تعدادی از خوراکی های شرکت.

اوه آره ؟
به طوری که واقعا بزرگ برای ما است. Botanica سیاتل باعث می شود کارگر ماهر کوکی نقطه خوراکی و آقای Moxey را خوشبوکننده, بنابراین من آنها را دوست دارم. جدید خود را خوشبوکننده درست از آب در آمد و آنها اسطوخودوس-طعم دار و خیلی خوب است. Botanica و نقطه و Moxey خدمه—همه آنها فقط واقعا بزرگ مردم و از آنها بوده ام در این مدت زمان طولانی و همواره حرکت رو به جلو در راه درست و کمک به پیشرفت این صنعت, بنابراین من بسیار سپاسگزار به یک شریک و تامین کننده ایشان و نمی تواند آنها را توصیه به اندازه کافی. و موج خوراکیهای یک دیگر است. آنها نسبتا جدید است و آن را فقط باور نکردنی شکلات. و تنوع! این خیلی خوب است. من حتی نمی تواند… من نمی توانستم خواب دیدم که وجود دارد می تواند یک خوراکی این خوب است.

مورد علاقه خود را چه از خود شکلات ؟
من به یاد داشته باشید که نام آنها, اما وجود دارد یک کره بادام زمینی وجود دارد کارامل مهره یک تاپیک تافی یکی… او نسل سوم پیوند از نظر فیزیولوژیکی و فقط مانند یک زن شگفت انگیز. آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال برای آنها شروع به انجام شاهدانه محصولات آنها واقعا آن را نمیفهمد.

چه کمک می کند تا شما را از طریق روز به روز و نه به خود در قرنطینه?
ما CBG ترکیب!

این است که چه ؟
آن است که یک محصول است که ما ایجاد شده است. آن را تا 16 درصد CBG و CBG-یک مثل مادر بزرگ از همه کانابینوئیدهای. CBG-یک کانابینوئید که این گیاه باعث می شود و سپس بر اساس ژنتیک گیاه و محیط زیست, گیاه منتشر شده این آنزیم ها که تبدیل CBG-یک به دیگر کانابینوئیدهای چه که CBD-یک یا THC-A یا THC-VA و بنابراین برخی از گیاهان از لحاظ ژنتیکی بیشتر تولید CBG-چرا که آنها نمی باید به عنوان بسیاری از آنزیم و یا آنها به پایان برسد و بعد مردم برداشت آن قبل از آن به طور کامل تبدیل به THC. در هر صورت CBG کاهش بسیاری از عوارض جانبی منفی از THC و آن را به عنوان شناخته شده CBGiggles به دلیل آن را به ارمغان می آورد شما خیلی خیلی شادی.

آیا من در مورد این غریبه?
بله! ما برای اولین بار متوجه شدم که این یک ترکیب مهم زمانی که ما راه اندازی شد یکی از محصولات ما به نام من کجا دوچرخه و Lester سیاه یک داستان در آن است. این نخستین بار بود که ما تا به حال دیده می شود بیش از 3 درصد CBG و ما فقط تا به حال قریب به اتفاق پاسخ از بازار مردم گفت: “این به طور جدی به من کمک کرد و اضطراب و افسردگی و مرا بسیار خوشحال است.” بنابراین پس از آن ما شده است به دنبال و به دنبال محصولات که ما می تواند عصاره که بیشتر CBG فقط بنابراین ما می توانید ببینید چه چیزی آن را انجام داد.

و شما کشف هر چیزی ؟
ما در نهایت با این سحر و جادو و نسبت آن در مورد سه به یک نسبت از THC به CBG. آن را به فروش می رساند تمام وقت در فروشگاه زیرا مردم واقعا از آن بهره مند شوند. و به خصوص در حال حاضر هنگامی که شما به دنبال چیزی است که از طریق زمستان هنگامی که شما به اختلال عاطفی فصلی ، من شخصا استفاده از آن در همه زمان ها. آن را به من کمک کرد بسیار کمی. اما ما تا به حال چنین پاسخ قاطع به آن هستند و بسیار بسیار سپاسگزار برای یادداشت های مثبت است که از طریق وب سایت ما از مردم صحبت کردن در مورد چه مقدار از آن به آنها کمک می کند.

آن را حتی اختلال عاطفی فصلی—در حال حاضر آن را بیشتر شبیه به جهان است پایان دادن به اختلال.
دقیقا. این چیزی است که شما نیاز به آخرالزمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de