While را به میز کنار تخت من آمد در سراسر یک زن و شوهر از اسباب بازی است که رشد کرده بود گرد و خاکی از عدم استفاده از: وسیله ارتعاش و نوسان گلوله من به صورت رایگان است که به لرزش در آید من تا به حال زیاد مشکل بستن آن را; و خاموش-نام تجاری خرگوش ساخته شده است که من احساس می کنم نیاز به مدفوع و هر زمان که من آن را در درون من.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

همانطور که من جمع آوری آنها را به پرتاب در سطل زباله یک لامپ رفت: به جای فدا کردن این ابزار از لذت به Great Pacific Garbage Patch می تواند من بازیافت آنها ؟

پس از به طور خلاصه اسکن گوگل, چشم انداز تاریک و دلگیر به نظر می رسید. بین المللی کسب و کار مانند Lovehoney در انگلستان و به عنوان شما در کانادا قبول (تمیز) با استفاده از اسباب بازی های جنسی, بازیافت, اما گزینه های در اینجا در ایالات متحده آمریکا شد و یا ناقص به عنوان جهنم از بین رفته و یا حتی نمی باید یک نشانی مناسب ذکر شده است. در کوتاه مدت وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که خود را در سیلیکون, سامان بازی نمی خواهد فقط به برخی از شخص که می خواهد به خر خر کردن آن است.

“متاسفانه واقعیت بازیافت, اسباب بازی های جنسی است که آن را یک فرآیند ساده مانند بازیافت یک نوشابه می گفت:” لیزا فین یک مربی در Babeland. در حالی که برخی از اسباب بازی های جنسی مواد مانند فولاد ضد زنگ و شیشه ای بوروسیلیکات قابل بازیافت هستند در اکثر امکانات, اگر, ابزار جنسی, دارای یک موتور شما گه از شانس. برخی از زباله های الکترونیکی مکان ممکن است قبول یک موتور از یک جدا, ویبراتور, اما پاره شدن آن كس جدا است و یک وظیفه است.

“به دانش من وجود دارد این است که بیشتر علاقه و آرمان نسبت به بازیافت اسباب بازی از واقعی وجود دارد شرکت هایی که انجام بازیافت” کارول ملکه یک مربی در Vibes خوب به من گفت. “بخشی از مشکل این است که رابطه منفی squeamishness و سلامت نگرانی در بخشی از است که در واقع می تواند انجام [e-بازیافت].”

Drat. پس چه هستند شما را به انجام اگر شما می خواهید به مهره و همچنین پایدار ؟ برخی از پیشنهادات:

باید اسباب بازی های جنسی ارز با صمیمی گروهی از نزدیک ترین دوستان و دوستداران.
شما حتی می توانید حذف همه آنها با هم فقط به مطمئن شوید که هر کس خود را به علت سعی و کوشش. ملکه نشان می دهد که این بهترین کار را برای اسباب بازی های ساخته شده از جامد غیر متخلخل مواد مانند فلز یا شیشه و یا سیلیکون اسباب بازی است که شما می توانید در یک قابلمه آب جوش و یا شناور روان شناسی است که می تواند از بین برود پایین. شما احتمالا باید جلوگیری از به اشتراک گذاری اسباب بازی ساخته شده از سنگ و یا حاوی سیلیکون. و هنگامی که در شک انداختن کاندوم در آن (مورد استفاده) پسر بد.

آنها را تبدیل به هنر یا خانواده مفید اشیاء.
من درک می کنم که انجام ایمن ابزار سکس تعویض است بپرسید و شاید حداقل جذاب راه حل است. اما صنایع دستی!? در حال حاضر ما در حال صحبت کردن است. چنگ زدن به یک بطری از طلا یا نئون اسپری رنگ و چسب تفنگ و قدیمی متال, آنال, پلاگین کاملا کار خواهد کرد به عنوان دستگیره در و کت دندانه دار کردن. برخی از ایده های دیگر: خود را به نوبه خود به یک کدی آویز دستبند دارنده یا doorstop. اگر کسی می پرسد سوال فقط می گویند: “این هنر کودک!”

استفاده از آن برای ماساژ بخش دیگری از بدن خود را.
فقط به خاطر اینکه شما آشغال بی حوصله و با آن معنا نیست که خود را در حد شانه به دنبال کت و شلوار.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

صرفه جویی برای یک اسباب بازی است که شما گذشته و چندی است که ساخته شده از مواد است که نمی خواهد به شما صدمه دیده و یا محیط زیست است.
غرفه اگر شرکت شما از خرید—مانند آلمان مبتنی بر سرگرم کننده, کارخانه—آگاهانه است در مورد بسته بندی به عنوان به خوبی. فین پیشنهاد رفتن شارژ به باطری اسباب بازی ها معمولا از موتور است که به عنوان نمی خواهد آخرین طولانی است. به علاوه شما در حال کمک به باتری زباله. هدایت از ژله لاستیک و سایر مواد ارزان که حاوی فتالات و نسبت به پلاتین-سیلیکون درجه شیشه ای یا استیل dildos.

نگه داشتن آنها را راندند در پشت خود را کنار تخت کشو برای تمام ابدیت.
اگر آن را هنوز هم وجود دارد زمانی که شما می میرند و می توان آن را به عنوان یک یادگار موروثی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im