می توانم coronavirus از یک بسته تحویل از چین ؟

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

ساکنان در مرکز چین شیوع ویروسی مرموز قرنطینه می شوند. اما خود را از طریق پست و حمل و نقل نیست. می کند که در برخواهد داشت خطر است ؟

این یک سوال مشروع — به خصوص در کالیفرنیا — از آنجا که ما واردات بسیاری از محصولات از چین است.

اما مقامات بهداشتی آمریکا روز دوشنبه گفت که هیچ مدرکی برای حمایت از انتقال جدید کروناویروس از طریق کالاهای وارداتی است.

“به طور کلی به دلیل ضعیف بقای این coronaviruses در سطوح وجود دارد احتمال بسیار بسیار کم خطر گسترش از محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از یک دوره از روز و یا هفته در دمای محیط” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز کنترل بیماری های مرکز برای ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در صبح روز دوشنبه نشست خبری.

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس یا ویدئو در یک دستگاه تلفن همراه

حتی در سناریو مورد بدتر — می گویند یک عطسه فرد بسته بندی شده خود را 700 دلار با استفاده از اپل آی فون 11 خرید در آمازون و حمل به خانه خود را با هوا از طریق United Parcel Service و یا فدرال اکسپرس — آیا خطرناک است.

برای مطمئن شود, وجود ندارد, تحقیق در مورد خاص تابآوری از این ویروس به دلیل آن است که بسیار جدید است. اما مطالعات نشان می دهد که پسر عموی خود ویروس سارس و MERS تنها زندگی می کنند برای چند ساعت بر روی سطح یک جسم است. آنها در حال گسترش اغلب توسط قطرات تنفسی از فردی به فرد دیگر.

این به طور معمول طول می کشد حداقل سه روز برای یک بسته از چین به کالیفرنیا با توجه به UPS و فدرال اکسپرس. بنابراین این ویروس قادر نخواهد بود برای زنده ماندن طولانی به اندازه کافی به شما بیمار است.

آنچه در مورد حیوانات یا حیوانات محصولات وارداتی از چین ؟ CDC) ندارد و شواهد نشان می دهد آنها در برخواهد داشت خطر — اما حمل و نقل از حیوانات و محصولات حیوانی به ایالات متحده بسیار بیشتر شدت تنظیم شده از تجارت های دیگر مانند الکترونیک.

روز دوشنبه CDC گفت: نظارت بر 110 نفر در سراسر 26 متحده که ممکن است coronavirus اما گفت که هیچ مورد جدید تایید کرد یک شبه و خطر در ایالات متحده باقی می ماند.

دو مورد از بیماری گزارش شده در کالیفرنیا در لس آنجلس و اورنج کانتی. سه نفر دیگر تایید شده است در شیکاگو و سیاتل و تمپه, آریزونا.

“ما نمی دانیم که اگر این ویروس در رفتار دقیقا همان راه” به عنوان سارس و MERS گفت: r. schultze،. “اما وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از توانايی انتقال و هیچ موارد در ایالات متحده از کالاهای وارداتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de