می توانید سازندگان صرفه جویی در جنوب کالیفرنیا مسکن از coronavirus جست و خیز کردن?

  • آمریکا آتش سوزی جنگل خدمه مبارزه با آتش را با آتش آنها به عنوان مجموعه ای بزرگ نتیجه معکوس برای قطع شمال پهلو از توماس آتش در نزدیکی رز دره منطقه تفریحی در روز شنبه. Dec. 9, 2017 در لس پادرس ملی جنگل. توماس آتش گسترش یافته است به نزدیکی 150.000 هکتار است. (عکس توسط Gene Blevins برای لس آنجلس DailyNews/SCNG)

  • آمریکا آتش سوزی جنگل خدمه مبارزه با آتش را با آتش آنها به عنوان مجموعه ای بزرگ نتیجه معکوس برای قطع شمال پهلو از توماس آتش در نزدیکی رز دره منطقه تفریحی در روز شنبه. Dec. 9, 2017 در لس پادرس ملی جنگل. توماس آتش گسترش یافته است به نزدیکی 150.000 هکتار است. (عکس توسط Gene Blevins برای لس آنجلس DailyNews/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • آمریکا آتش سوزی جنگل خدمه مبارزه با آتش را با آتش آنها به عنوان مجموعه ای بزرگ نتیجه معکوس برای قطع شمال پهلو از توماس آتش در نزدیکی رز دره منطقه تفریحی در روز شنبه. Dec. 9, 2017 در لس پادرس ملی جنگل. توماس آتش گسترش یافته است به نزدیکی 150.000 هکتار است. (عکس توسط Gene Blevins برای لس آنجلس DailyNews/SCNG)

Homebuilders شد نادر نقطه روشن در غیر این صورت دلتنگ مارس برای جنوب کالیفرنیا بازار مسکن است.

این بدجور سخت به تشویق هنگامی که جدید-فروش خانه در شش شهرستان منطقه سقوط 11.5 درصد به عنوان coronavirus ديگر اقتصاد است. DQNews گزارش سازندگان فروش برای 1,226 خوابگاه جدید در ماه گذشته کمترین مارس از سال 2012.

اما توجه داشته باشید آنچه اتفاق افتاده است در بازار فروش مجدد: تنها 12,600 موجود در خانه ها و آپارتمانهای فروخته شده — پایین 33% در یک سال است. آن را به بدترین مارس برای جنوب کالیفرنیا homebuying در DQNews سوابق قدمت آن به سال 1988. بدتر از اواسط 1990s رکود مسکن. بدتر از حباب ترکیدن رکود بزرگ روز.

جنگ برای خنثی کردن coronavirus دارای چکش بسیاری از اقتصاد هزینه کالیفرنیا بیش از یک پنجم از آن شغل است. این نوع از کسب و کار اختلال به معنای حداقل 1-در-14 وام گیرندگان وام مسکن در سراسر کشور برخی به دنبال خانه-پرداخت شکیبایی. این جای تعجب نیست که آن را ترسناک زمان به خانه شکارچی اقتصادی صحبت کردن. همان را می توان گفت در مورد بهداشت ترس بیش از حد.

در میانه آشفتگی سازندگان یک کلید برای تماشای این دلیل است که آنها در واقع فروش خانه برای زندگی. یک دلیل بزرگ موجود فروش به شدت کاهش یافت: بسیاری از صاحب خانه ها — عرضه موجود resales به خرید کشیده خواص خود را خارج از بازار است.

بنابراین سازندگان اگر چه یک تکه کوچک از این بازار محلی باید محصولات خود را به نمایش و فروش به مردمی که شغل پایدار و طمع در طول تاریخ کم نرخ تامین مالی.

فراموش نکنید که سازندگان باید یک قلاب: خانه “جدید” هنگامی که “پاکیزگی” است که در تقاضای بالا تازه ساخته شده مسکن می تواند آرامش.

و سازندگان نیز می تواند ارائه دهد آنچه معمولا به عنوان یک بدهی های مالی: پایان رسید اما خانه unsold. این “سریع حرکت می کند-در خانه” یا “QMIs” در صنعت lingo — معمولا کشیدن بر سود.

“عدم موجودی در رساله طرف اجازه داده است سازندگان آسان سهم بازار ضبط” گفت: علی گرگ صنعت ساختمان تحلیلگر Meyers, LLC. “چه شد یک کلمه چهار حرفی طول رکود بزرگ (QMIs) در حال حاضر مشغول به کار در سازندگان به نفع به عنوان برخی از مصرف کنندگان به دنبال استفاده از شدت کم نرخ وام مسکن.”

مردمی واسطه خانه های جدید نیز به نظر می رسد مایل به تخفیف. منطقه ای جدید-صفحه اصلی متوسط قیمت فروش $بود 558,250 تا تنها 1 ٪ در سال است. کالیفرنیای جنوبی قیمت متوسط برای خانه های موجود $بود 572,000 تا 7 درصد در یک سال و موجود آپارتمانهای’ متوسط بود $470,000 تا 6 درصد است.

تحقیقات از Meyers نشان می دهد حدود دو سوم از سازندگان در حال ترویج “سازش” — ارائه می دهد برای کمک به هزینه های اختتامیه نرخ بهره و یا ارتقاء. و بی سر و صدا شاید شما پیدا کردن یک چند برش قیمت در کندتر-فروش پروژه های.

“وجود دارد هیچ عمیق تنزیل. اما در پشت درهای بسته, شما احتمالا ممکن است دیدن برخی از مشوق ها 2% یا 3% می گوید:” لئونارد میلر مدیر عامل شرکت اورنج کانتی-بر اساس سازنده خانه جدید شرکت. “اگر شما باید موجودی شما برش می پردازد.”

به یاد داشته باشید مارس است که فقط یک ماه است. فروش بسته نمایندگی خرید تصمیم گیری تا حد زیادی ساخته شده قبل از “همه گیر” و “اجتماعی فاصله” شد و بخشی از هر روز فکر می کردم. و سازندگان کوچکتر از متوسط فروش ضرر و زیان شد تا حد زیادی با توجه به دو شهرستان: San Bernardino (تا 41 درصد در سال) و سن دیگو (8٪).

سازندگان محلی نیز از دست بازار نفوذ آنها یک بار لذت می برد.

بله خود 9 درصد سهم از فروش محلی در مارس شد تا از 7 ٪ از یک سال پیش. اما قبل از رکود بزرگ — از سال 1988 تا 2007 — تازه ساخت و ساز خوابگاه نمایندگی 15.5% تمام جنوب کالیفرنیا خانه های به فروش می رسد.

به فروش می رسد

باز کردن یک پروژه خانه در وسط یک بیماری همه گیر است که شاید کمی زمان بد.

به یاد داشته باشید مارس? قبل از ما تا به حال ابزارهای جدید و قوانین در مورد چگونه به کاهش شخصی نقاط تماس برای خرید و فروش خانه در طول یک بیماری همه گیر.

صفحه اصلی جدید شرکت. عرضه آن استرلینگ جامعه در رانچو میشن ویجو در آن زمان با هیچ هیاهو. دو ماه بعد از مرحله اول است “فروخته شده” شرکت می گوید: با 14 خانه های تحت قرارداد.

آن متوسط فروش پشت سر هم و قرارداد بسته نشده می پردازد. اما آن را فراهم می کند سازنده برخی از اعتماد به نفس برای شروع ساخت و ساز برنامه ریزی برای بسیاری از باقی مانده 46 تعداد زیادی.

“بهتر است از آنچه ما را پیش بینی کرده اند می گوید:” مدیر عامل شرکت میلر.

استرلینگ تک خانواده خانه های جدا شده بخشی از یک دراز مدت استراتژی توسط بسیاری از homebuilders به حرکت به دور از بزرگتر “McMansion” سبک خانه های محبوب فقط چند سال پیش. ثروتمند خریداران به دنبال multigenerational زندگی تبدیل شده اند به مراتب کوچکتر از قسمت جدید-صفحه اصلی خرید.

استرلینگ خانه های باریک در بسیاری تقریبا از 4000 متر مربع و در مجموع در یک معمولی راه اندازی با یک سنتی در جلوی خانه و دو ماشین گاراژ. دو داستان در خوابگاه نگه دارید تا به پنج اتاق خواب و چهار سرویس بهداشتی در آنجا که 2,595 فوت مربع از فضای زندگی.

قیمت شروع “از اواسط$800,000 s” و آمار کنجکاو نقطه شیرین در جنوب اورنج کانتی برای حرکت کردن خانه شکارچیان به دنبال هر چیزی در زیر $1 میلیون نفر است.

میلر می داند که رقبا در حال ساخت معاملات به حرکت خانه. اما نه در استرلینگ. میلر انتظار قیمت گذاری به افزایش است.

ویروس ترس مجبور به خانه جدید به لغو استرلینگ مارس 21 “افتتاح” جشن. این شرکت به سرعت retooled فروش آن فرآیندهای زیر “در خانه ماندن” دولت مقررات برای حفاظت از سلامت خانه شکارچیان و فروش کارکنان به طور یکسان.

تورهای مجازی و قوی بازاریابی آنلاین تبدیل به هنجار شده برای اولین بار به نظر می رسد در تمام خانه فروش. خانه جدید در ابتدا مرتب خصوصی نمایش آن بدون کمک از یک دفتر فروش. آن را در حال حاضر ارائه می دهد در محل کمک های مناسب اجتماعی فاصله.

میلر می پذیرد مارس بود ترسناک زمان با کمی خریدار علاقه به هر گونه املاک و مستغلات. مارس به ارمغان آورد برخی از شکارچیان خانه بازگشت. شاید این turnabout در توفنده قیمت سهام او نشان می دهد.

“پس از عید پاک در هر هفته بدست کمی بهتر است,” او می گوید. “ما تشویق می شوند.”

در حال حاضر استرلینگ قابل توجه فروش موفقیت در چیست, در غیر این صورت خسته کننده دوره است. اما خانه جدید مقامات فراموش اعتراف به چند خصلت است که به استرلینگ یک لبه.

این آخرین محله ساخته شود در Esencia تکه رانچو میشن ویجو — محبوب کارشناسی ارشد-جامعه برنامه ریزی شده است که نمی خواهد هر گونه دیگر خانه های جدید تا اوایل سال 2022. و بسیاری از کسانی که استرلینگ خریداران در حال حاضر ساکنان در جای دیگر در رانچو میشن ویجو.

در سراسر این استاد جامعه برنامه ریزی شده و سازندگان قرار داده و 28 خانه های تحت قرارداد در حصیر را در سه هفته اول. که از 47 سال پیش از آن اما آن را نیز 27 درصد از Esencia باقی مانده خانه های سمت چپ به فروش برساند.

“ما را خوشحال و برای دیدن چنین سازگار خانه فروش می گوید:” نادین Corrigan جامعه است معاون رئیس جمهور از بازاریابی است.

پوشش نقره ای?

در عصری که در آن خریداران و فروشندگان در حال پیدا کردن چالش های به پایان رساندن یک معامله — از به طور ناگهانی ضربه زننده دهندگان به از دست دادن شغل به طور کلی skittishness — فروش بسته ممکن است بهترین شاخص بازار مسکن درست است سلامت.

اما “پیش فروش” ردیابی — برگه امضا قرارداد فروش در “سپردن” روند می تواند پیش بینی آنچه در آینده برای معاملات. و این معاملات در خط لوله آمار ارائه هیچ نشانه ای از یک جهش سریع.

این مایرز’ ردیابی از سازندگان محلی فروش سرعت است و ملول. در ماه آوریل پیش فروش در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای شد پایین 55 درصد از سال قبل است. Inland Empire معاملات در حال پیشرفت بودند خاموش 53%.

که بدتر از یک چوب خط حساب کردن از escrows مربوط به خانه های موجود از Realtor.com: مارس قطره در چهار استان ها در بازه زمانی از 39 درصد در اورنج کانتی به 24 درصد در سن برنردینو.

این نوع از ترسناک اعداد است که کمک به توضیح زیادی کاهش در یک صنعت شاخص اعتماد به نفس از انجمن ملی سازندگان خانه. خوش بینی در میان توسعه دهندگان در کشورهای غربی کاهش یافت و به هفت سال اخیر در ماه آوریل و سپس با فروتنی “بازگشت” در ماه مه … دوم-کمترین خواندن از سال 2012.

به عنوان یک نتیجه سازندگان در حال انجام آنچه انجام می دهند زمانی که آنها عصبی: برنامه ای برای کاهش بیشتر محصول. روز از ساخت “تنظیمات” خانه به عنوان یک شرط بندی در فروش آینده طولانی هستند ، هیچ منبع گسترده ای از unsold در آن زمان خانه های جدید به باتلاق بازار است.

ایالت سازندگان ظ 4,060 مجوز جدید برای خانه های تک خانواری در ماه مارس با توجه به بانک فدرال رزرو سنت لوئیس. که 40% کاهش از فوریه پس از رکود اقتصادی بالا و بزرگترین ماه افت در سوابق قدمت آن به سال 1988.

مایر علی می کند پیدا کردن آنچه که او را دیدم به عنوان یک “پوشش نقره ای” برای خانه های جدید است.

“پایان مارس است و ممکن است برداشت یک بیت” او اشاره کرد. “هیچ جا در نزدیکی بازگشت به سطوح سالم اما بهبود, با این وجود. و با کمال تعجب با افت در فروش برخی از سازندگان در انجمنها را انتخاب کنید که در واقع افزایش قیمت. مسکن محلی بیشتر از همیشه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de