می تواند یک تله محافظت از شما را از Coronavirus?

Does this count as a face mask?

آیا این تعداد به عنوان یک ماسک صورت? عکس مت Baume

همه ما در حال انجام بهترین های ما برای تنظیم دراز مدت زندگی در یک بیماری همه گیر اما یک گروه در میان ما ممکن است منحصر به فرد آماده برای این عجیب و غریب دنیای جدید: Furries.

“من فکر می کنم که furries بیشتر آماده برای پوشیدن ماسک برای یک دوره طولانی از زمان و من فکر می کنم که furries بیشتر عادت به تعامل با دوستان آنلاین می گوید:” Jaspersoot یک EMT. “بسیاری از ما دوستان شما در سراسر جهان و در حالی که ما نمی توانیم یکدیگر را در منفی ما هنوز هم می تواند استفاده از اختلاف و یا نرم افزار های مشابه به صرف زمان با هم.”

حمایت

ویژه NOIR— غرور Edition 6/27: یک POC انواع نشان می دهد جشن POC هنرمندان!

بدون تحقق آن کل کشور است شروع به اتخاذ همان عادات که furries تمرین شده اند برای سال. بنابراین باید همه ما فقط به در و تبدیل کامل در furries به عنوان یک ماده در سلامت عمومی?

خزدار پزشکی کارگران سریع به اشاره است که هر کس باید به بهداشت و درمان کارگران و CDC برای توصیه های پزشکی نه محلی خود را خزدار. “وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات غلط هنوز هم که من در تله رسانه های اجتماعی به صورت روزانه در مورد این ویروس می گوید:” Chatah که با این نسخهها کار برای یک شرکت در حال توسعه بالقوه COVID-19 واکسن.

این است که یک جامعه در حال حاضر عادت کرده اند به برخی از تغییرات در شیوه زندگی ما تا به حال به کاوش در چند ماه گذشته است. بسیاری از furries راه جلوتر از بقیه از ما وقتی که می آید به صورت پوشش — هر چند این مهم است به یاد داشته باشید که fursuits فراموش حمل و سلامت خود را از خطرات.

“اماتور, زن و شوهر سر چند لایه و ساخته شده در یک میزبان کامل از مواد مختلف و سبک می گوید:” Doc انواع پستانداران گوشتخوار دله پزشکی دکتر که اغلب پرسش و پاسخ در مورد سلامت در توییتر. او اشاره می کند که سر می تواند به حداقل رساندن قطرات اسپری از یک فرد آلوده. درست مثل پارچه ماسک شما (امیدوارم) همه پوشیدن زمانی که شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی “هر چیزی را بدون مهر و موم مهر و موم و به اندازه کافی فیلتر کوچک است که بیشتر در مورد حفاظت از دیگران از آنچه شما را نسبت به محافظت از شما را از دیگران است.”

وجود دارد یکی دیگر از مزایای پوشیدن fursuits, Jaspersoot می گوید. “آنها ما جلوگیری از دست زدن به ما هستند.” بیشتر چه, جعلی خز می تواند به ایجاد یک سطح است که ذرات چسبیده به جای دست خوش پیشامد میشه از طریق هوا.

“بهترین توصیه من می توانم به کسانی که مایل به اماتور, زن و شوهر در طول این بیماری همه گیر است که به پوشیدن ماسک در حالی که استیلای می گوید:” Jaspersoot. “این می تواند یک فولاد هیچ دلیلی برای N95 یا P100 مگر اینکه شما در حال fursuiting در COVID-19 بال خود را به بیمارستان محلی است.” علاوه بر این “ضد عفونی کردن کت و شلوار خود را با حداقل 80% الکل و دستهای خود را پس از دست زدن به کت و شلوار خود را.”

اما حتی اگر اماتور, زن و شوهر سر و محصولات مانند Bandanimals (bandanas با حیوانات شکلک ها بر روی آنها چاپ شده) ممکن است ارائه برخی از محدود حفاظت خزدار جامعه به طور کلی گرفته شده همان احتیاطی که بقیه کشور و لغو اجتماعات بزرگ.

These two are being healthier than the people behind them. But fursuits are not PPE, say furry medical experts.

این دو هستند که سالم تر از مردم پشت سر آنها. اما fursuits نیست PPE می گویند خزدار کارشناسان پزشکی. عکس مت Baume

“کوچکتر گردهمایی با اعتماد مردم شده اند که به کاهش خطر باید باشه” می گوید: Doc انواع پستانداران گوشتخوار دله “اما تحمل صفر برای غیر قابل اطمینان و یا افراد جدید باید اجرا شود در این زمان است. سوپر پخش هستند یک چیز است و باعث شده صدها نفر از مرگ و میر در برخی از موارد است.”

داخلی meetups به خصوص خطرناک به دلیل گردش هوا که قوانین عادی خزدار کنوانسیون (همانطور که در عکس بالا از چند سال به عقب). Coronavirus شده است یک اختلال عمده برای سال 2020 بسیاری از منفی — Anthrocon که به تساوی نزدیک به ده هزار furries به فیلادلفیا شد, یکی از ده ها تن از منفی لغو این سال است. در پاسخ جامعه بسیج در سراسر آنلاین, حوادث مانند CouchCon, Furality و KeepCalmCon, در میان دیگران.

“من از دست منفی بسیار می گوید:” سوریه یک پرستار پزشک. “متاسفانه بزرگتر meetups مانند منفی هستند که در اواخر فاز فعالیت همراه با کنسرت ها و جشنواره ها و به احتمال زیاد به رخ می دهد تا زمانی که ما یک واکسن. من فکر می کنم من می تواند با تمرکز بر کوچک گردهمایی با دوستان هنگامی که همه چیز شروع به باز کردن بیشتر! من فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به دریافت خلاق با حلق آویز کردن و دیدن مردم برای بقیه سال, اما من می دانم که یک چیز — کسانی که برای اولین بار منفی پشت جاوا rager.”

“من باور ندارم که لغو شد overreactions می گوید:” Jaspersoot “و به غیر از برخی از افراد من باور دارم که fandom است واکنش مناسب به این ملی همه گیر.”

در بخشی که به دلیل fandom است کاربران در سراسر طیف گسترده ای از صنایع و رشته های از جمله مراقبت های بهداشتی. “کسانی از ما در زمینه های پزشکی قطعا کمک به صدای عقل به ماندن در داخل و قرنطینه. این بود که تنها تقویت زمانی که یک عضو از جامعه ما یکی از دوستانم و کارولینای شمالی, EMT, Narka گذشت از COVID-19.”

او نه تنها از دست رفتن غم انگیز در جامعه است. Wikifur تا کنون شمارش دو نفر دیگر از اعضای جامعه که گذشت از coronavirus-علل مربوط به تازگی هر چند با بیش از یک صد هزار مرگ و میر در ایالات متحده تلفات تقریبا قطعا بالاتر است.

Doc انواع پستانداران گوشتخوار دله اشاره می کند که در هر جامعه وجود دارد یک تقسیم بیش احتیاطی مناسب و تقسیم به طور کلی متناسب با همراه خطوط سیاسی. “که گفت: آن را مانند 75-80% به نظر می رسد با توجه به چیزهایی که به طور جدی” او می گوید. “Furries سریع به گسترش اطلاعات به راحتی قابل هضم فرمت های و خلاقیت است که تقریبا همیشه به سمت ساخت بهتر جامعه, ساخت furries آگاهانه تر و نوع دوستانه… مردم ارزش و انجام کارهایی برای جامعه و رفاه عمومی بر منافع شخصی و یا راحتی.”

در حال حاضر یکی از مورد علاقه من حساب توییتر است که از خاکستر, سگ گله اسکاتلندی, یک ER پرستار در شیکاگو که پست های فیلم های که ارائه یک نگاه اجمالی کمی به آنچه آن را مانند به کار در یک بیمارستان در حال حاضر. وجود دارد چیزی است که بی وقفه جذاب در مورد جیک جیک-ابراز کارتون سگ صحبت کردن در مورد عصبی ارزیابی و 18 سنج IVs و فشار خون.

“من فکر می کنم ما همه می توانند از یکدیگر یاد بگیرند نه فقط مردم آموزش از furries,” سوریه می گوید. گوش دادن به کارشناسان در این خصوص کارشناسان با CDC که و پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که این هر روز. هر فرد ماده اقدامات و شما آن را مدیون خودتان به عنوان یک فعال و تحصیل کرده مصرف کننده از سلامت خود را به نگه داشتن خود و عزیزان خود را امن است.”

پشتیبانی غریبه

در حال حاضر, آن را غیر ممکن می دانم که زندگی می تواند به حالت عادی بازگشت — برای furries و یا هر کس دیگری.

“حتی هنگامی که ما برای اولین بار کنوانسیون پس از این قفل کردن من به شدت توصیه به پوشیدن ماسک در همه زمان ها و decontaminating خود را اماتور, زن و شوهر و لباس با aerosolized ایزوپروپیل (الکل) می گوید:” Jaspersoot. “سرعت خود را و نه به خطر اندازد ایمنی خود را فقط به یک زمان خوب است.”

یکی خزدار داروساز من صحبت کرد که خواست ناشناس باقی می ماند خلاصه آن را به خوبی. “Fursuits,” او گفت:, “آیا نمی PPE.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net