تماس کوه به گراند کانیون پس از ساکن می شود ویروس

Shelly

جیک بیکن / آریزونا روزانه خورشید از طریق AP

در این مارس 27 سال 2020 عکس, صدفی, Clayton, مرکز, پیاده روی تا فرشته روشن دنباله در گراند کانیون پارک ملی Ariz., با فرزندان خود آدری Kuhar, 11, سمت چپ و کوپر Kuhar, 11. این پارک دارای بسته رستوران لژ بازدید کننده مراکز اردو و دیگر خدمات آن را به عنوان در انتظار تصویب از سوی دولت فدرال برای خاموش کردن.

فلاگستاف Ariz. — تماس های نصب شده در سه شنبه برای دولت فدرال به گراند کانیون پارک ملی پس از مقصد توریستی محبوب را دیدم آن اولین مورد از coronavirus در مهمان نوازی کارگر.

مردی که آزمایش مثبت برای COVID-19 زندگی در یک خوابگاه در داخل پارک و مشغول به کار در یکی از لژ های اجرا شده توسط یک پارک صاحب امتیاز گفت: گلن سفید سخنگوی پارک صاحب امتیاز دلاور شمال. این مرد شده و در انزوا برای چند روز.

اعضای کنگره و شهر و شهرستان و قبیله ای مقامات خواسته اند که دولت فدرال به تصویب یک درخواست از پارک به نگرانی های اجتماعی که فاصله نمی تواند حفظ شود.

“ما درک می کنیم که بستن یاد مقصد مانند گراند کانیون آسان نیست تصمیم, اما ما به شما التماس به انجام همه چیز را در قدرت خود را به اولویت بهداشت عمومی و نه با دخالت محلی گیری آگاهانه به نزدیک پارک است که” اعضای خانه در ایالات متحده در کمیته منابع طبیعی نوشت به داخل بخش.

ملت ناواهو نیز تمدید یک درخواست برای پارک نزدیک است. هر کسی به سمت پارک شرق Rim باید درایو را از طریق قبیله رزرو که تاکنون پنج کشته و نزدیک به 150 coronavirus موارد است.

گراند کانیون شامل بیش از 1900 کیلومتر مربع (4,920 کیلومتر مربع). بیشترین بازدید کننده را به حاشیه جنوبی که در آن بیش از 2000 نفر زندگی می کنند در طول سال. اکثر ساکنان کارکنان از خدمات پارک های ملی یا پارک concessionaires و خانواده خود را.

خدمات پارک گفت: از آن شده است مشاوره با دولت های محلی و مقامات بهداشت در تصمیم گیری برای خاموش کردن فردی پارک. هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود با توجه به گراند کانیون که از اواخر روز سه شنبه آژانس گفت.

خدمات چند باقی می ماند برای گراند کانیون بازدید کنندگان که می توانید وارد کنید بدون هیچ هزینه. این پارک دارای بسته کردن آن محبوب ترین مسیرهای پیاده روی پیاده روی و تعطیل اتوبوس رستوران ها شامل غرفه های اردو و بازدید مراکز. دستشویی باز باقی می ماند.

فروشگاه های مواد غذایی باز است و تنها چهار ساعت در روز. یک درمانگاه کوچک است که می تواند می تواند تحت الشعاع اگر coronavirus گسترش است و دیگر مصرف پیاده روی ،

سفید گفت که آزمایش مثبت کار کرده و تنها یک روز در طول سه هفته گذشته اما در یک زمان قبل از خدمات مهمان بودند به حالت تعلیق در Yavapai تسلیم. تسلیم و خوابگاه شدند و تمیز بودن شنبه و کارکنان هر که آمد به تماس با مرد بودند ارائه مسکن موقت در جای دیگر سفید گفت.

در سراسر خدمات پارک های ملی هفت کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 آژانس گفت. این رقم فقط شامل کسانی که کار برای آژانس و نه برای پارک concessionaires یا کارفرمایان است. خدمات پارک گفت: آن را نمی خواهد به انتشار نام این پارک به حفاظت از کارکنان حفظ حریم خصوصی.

چند تا از کشور محبوب ترین پارک های ملی بسته اند از جمله Yellowstone, Grand Teton, Great Smoky Mountains, Glacier, قوس و دره. برخی از کسانی که تماس ساخته شده بودند به درخواست فرمانداران و مقامات بهداشتی در این کشورها است.

در آریزونا رژیم صهیونیستی است. mlb ذکر شده است و پارک ها و زمین های گلف و سایر مناطق تفریحی به عنوان ضروری است. سخنگوی نیست پاسخ دادن به یک پیام سهشنبه پرسیدن که آیا فرماندار پشتیبانی بسته شدن گراند کانیون.

ائتلاف برای حفاظت از آمریکا در پارک ملی, یک سازمان به نمایندگی فعلی و سابق کارکنان پارک کرده در داخل کشور به تمام پارک ها برای محافظت از کارکنان که در برخورد با بازدید کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر