کالیفرنیا اقتصاد خلاق پشتیبانی از 2.68 میلیون شغل مطالعه می گوید:

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

کالیفرنیا اقتصاد خلاق بسته $209 میلیارد پانچ.

یک مطالعه راه اندازی شده توسط اوتیس کالج هنر و طراحی را نشان می دهد که دولت صنایع خلاق پشتیبانی 2.68 میلیون شغل ایجاد $209.6 میلیارد دلار درآمد نیروی کار و ارائه سالانه $650 میلیارد افزایش به طلایی اقتصاد دولتی است.

بیش از 1 میلیون نفر از کارگران به طور مستقیم شاغل در کالیفرنیا صنایع خلاق و دیگری 1.6 میلیون مشاغل غیر مستقیم به حمایت از این عملیات این مطالعه گفت. که حساب برای 15.4 درصد از دولت را به طور کلی اشتغال است. در لس آنجلس, صنایع خلاق به حساب حتی بزرگتر 16.3 درصد از کل کار پایه.

پس چه هستند این صنایع خلاق? این گزارش می شکند و آنها را به پنج دسته بندی:

  • معماری و خدمات مرتبط – خدمات تهیه پیش نویس و طراحی داخلی و زینتی و معماری فلز کار و تولید در میان دیگران
  • خلاق کالا و محصولات – مبلمان و تولید صنعتی, طراحی و ساخت اسباب بازی خدمات مربوط به تبلیغات در میان دیگران
  • سرگرمی و رسانه های دیجیتال – طراحی گرافیک و تصویر متحرک/تولید فیلم عکاسی تجاری و پردازش داده ها در میان دیگران
  • مد و پوشاک تولید طلا و جواهر تورگرداني انبوه و آرایشی و بهداشتی تولید و در میان دیگران
  • هنرهای زیبا و هنرهای نمایشی, هنر, گالری, موسیقی, گروه, رقص, شرکت ها و هنرهای زیبا مدارس, در میان دیگران

مد تنها خلاق بخش در جنوب کالیفرنیا است که دیده می شود ثابت کاهش دستمزد و حقوق و دستمزد و اشتغال با توجه به یک گزارش جدید.

جنوب کالیفرنیا دارای بزرگترین سهم (49%) از حقوق و دستمزد و حقوق و دستمزد کارگران در کالیفرنیا اقتصاد خلاق به لطف و پر جنب و جوش, سرگرمی, صنعت, هزاران عملکرد سالن های مد, منطقه و یک آرایه وسیعی از عملیات کسب و کار. این منطقه پس از منطقه خلیج (36.8%) سن دیگو و شهرستان ایمپریال (5.5 درصد) اینلند امپایر (3.1%), ساحل مرکزی و پایتخت منطقه (هر دو 2%) مرکزی دره (1%) و کالیفرنیا (0.2%).

جنوب کالیفرنیا نیز بزرگترین درصد از قرارداد کارگران در صنایع خلاق. منطقه استخدام 51.8 درصد از دولت در مجموع در حالی که منطقه خلیج استخدام 23.2%.

مد تنها خلاق بخش در Southland است که دیده می شود ثابت کاهش در دستمزد و حقوق و دستمزد و استخدام و قرارداد اشتغال است. همچنین کمترین پرداخت با میانگین دستمزد سالانه از $53,600 در سال 2018 است.

بزرگترین بخش اشتغال

سرگرمی و رسانه های دیجیتال در کالیفرنیا بزرگترین خلاق اشتغال بخش با 740,000 کارگران است. آن اضافه شده 120,000 شغل بیش از پنج سال گذشته و با حساب 71 درصد از دولت نیروی کار خلاق. ضبط صدا تحت افتد که چتر رشد در نرخ 22 درصد در طول پنج سال گذشته به خوبی outperforming نیویورک دولت 9 درصد اشتغال نرخ رشد بیش از مدت زمان مشابه.

مبتنی بر فن آوری های در حال تحول سریع این مطالعه گفت و منطقه خلیج شروع به رقیب جنوب کالیفرنیا به عنوان دولت, خلاق, کانون برای سرگرمی و رسانه های دیجیتال است.

“این دو بخش از دولت شروع به نگاه کنید بیشتر شبیه به یکدیگر گفت:” آدم فاولر مدیر تحقیقات در Beacon اقتصاد که در تهیه این گزارش. “با همه جریان سیستم عامل است که در حال ظهور پول انداخته بودن در تولید محتوای هر دو در اینجا در جنوب کالیفرنیا و در منطقه خلیج است.”

فرفره اقتصاد همچنان برای به دست آوردن کشش در سراسر کشور و به خصوص در اینلند امپایر به عنوان معماران و طراحان به دنبال قرارداد کار در افزایش نرخ این گزارش گفت:. امپراتوری داخلی است که تنها منطقه ای که در آن هر دو دستمزد و حقوق و دستمزد و استخدام و قرارداد استخدام شده اند در سراسر پنج خلاق بخش است.

این مطالعه اشاره می کند که در اورنج کانتی به دیزنی لند, قوی, خلاق, اکوسیستم خاص خود را دارد تقویت شده توسط یک گسترش سریع در خلاق کالاها و محصولات بخش که شاهد رشد دستمزد نزدیک به 25 درصد بین سال های 2013 و 2018. سرگرمی و رسانه های دیجیتال بخش اورنج کانتی بالاترین میانگین دستمزد سالانه در میان صنایع خلاق — حدود 90000 دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>