کالیفرنیا coronavirus U-نوبه خود ‘مخرب’ ضربه به اقتصاد

 • دیزنی کارکنان اجرا می شود یک خط برای رسیدن به مجازی صف برای دنیای دیزنی در بازگشایی بعد از مرکز شهر دیزنی منطقه در آناهایم, CA, روز پنج شنبه, جولای 9, 2020.
  (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مهمان نوازی کارگران برگزار شد تظاهرات در هتل ها در سراسر لس آنجلس در روز چهارشنبه. آنها به دنبال یک مکث در بازگشایی هتل ها گفت: آنها نمی خواهند مجبور به بازگشت به کار اگر شرایط امن نیست.

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • با وجود چراغ سبز برای حرکت به فاز دو از بازگشایی برای Placer County, بسیاری از کسب و کار در مرکز شهر رزویل باقی می ماند بسته شده در مارس 14 سال 2020 است. عکس آن Wernikoff برای CalMatters

 • به عنوان دود شهرستان آبجوسازی است بازگشایی پس از همه گیر بسته شدن آن را گسترش داده و آن غذا منو و نصب یک بزرگتر پاسیو که به گسترش پارکینگ خود را با سخت فیزیکی فاصله مورد نیاز در شنبه, ژوئن 20, 2020.
  (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

 • در این دوشنبه 15 ژوئن 2020 فایل عکس سیاه و سفید جک فروشنده دنیس Lazos منتظر بازیکنان به عنوان او می ایستد پشت سد از جنس پلکسی گلاس در عمومی بازگشایی سن مانوئل کازینو در هایلند. سن مانوئل به تازگی اعلام کرد که آن را به طور موقت disallowing سیگار کشیدن در داخل و محدود کردن نوشیدن خدمات به دستگاه های حافظه و بازی های جدول. (فایل عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • خریداران راه رفتن در خیابان ویکتوریا باغ در رانچو کوکامونگا کالیفرنیا دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه تمدید بسته شدن میله و داخل سالن ناهار خوری در سطح ایالت و دستور ورزشگاه کلیساها و سالن های بسته در بسیاری از مکان به عنوان coronavirus موارد حفظ و افزایش در دولت است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • چتر و جداول برای رستوران شام نشستن همراه یک بسته Glassell خیابان در نارنجی درست در جنوب میدان در صبح روز جمعه 10 ژوئیه سال 2020 است. بسته خیابان اجازه داده رستوران به حرکت صندلی در خارج از منزل برای اجتماعی فاصله در طول COVID-19 و باز برای کسب و کار. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مشتریان خروج و ورود South Coast Plaza در Costa Mesa, CA, در دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom جدید اعلام تعطیلی با توجه به کروناویروس (COVID-19 شیوع).
  (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

کالیفرنیا برگشت و در راه خود را به جایی در نزدیکی کسب و کار به عنوان معمول است تقریبا رود تا حد زیادی مورد نیاز است اما هنوز هم “ویرانگر” ضربه به اقتصاد کالیفرنیا.

با توجه به همه زشت روند گزارش در این بیماری همه گیر است گسترش بسیاری از ما می دانستند که اقتصاد قرار بود به پرداخت قیمت — که آیا آن را از مصرف کننده انتخاب و یا مداخله دولت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در دوشنبه, جولای 13 صدور یک فرمان به جلو و عقب در reopenings برای داخل ساختمان عملیات, مراکز خرید, مراکز تناسب اندام و دفاتر و غیر بحرانی در بخش های ناخن و مو سالن و مکان عبادت است. Newsom عمل به عنوان شاهد به سرعت در حال افزایش coronavirus موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر پس از گسترده اقتصادی بازگشایی بیش از چند هفته گذشته.

فوری تجزیه و تحلیل توسط چندین جنوب کالیفرنیا کسب و کار کارشناسان و اقتصاددانان این است که Newsom را عقب نشینی لازم بود برای کمک به دولت و اقتصاد دوباره بجای اول برگشتن. بیش از حد بسیاری از مصرف کنندگان و کسب و کار به طور یکسان باقی مانده leery از یک قاتل همه گیر و محدود خود را صرف و استخدام. مردمی که نادیده گرفته مقرر به پوشیدن ماسک و حفظ فاصله فیزیکی از دیگران تنها تقویت نگرانی هر دو شخصی و مالی.

اقتصاددان علامت Schniepp کالیفرنیا اقتصادی هوا در سانتا باربارا بود مؤمن بزرگ در قدرت کالیفرنیا اقتصاد قبل از همه گیر رسید. او در ابتدا فکر اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر خواهد بود و مختصر. در هفته های اخیر هر چند او بیشتر نگران آن است که کسب و کار خواهد بود به راحتی قادر به دست آوردن مجدد خود را قبل از همه گیر قدرت است. روز دوشنبه خبر دیگری بود ،

“ویرانگر عمدتا به مصرف کننده اعتماد به نفس” او گفت:. “وارونه موجه یا نه پخش این مفهوم است که همه گیر است که خارج از کنترل و خطرناک است. این باعث می شود مصرف کنندگان به عقب نشینی بیشتر از الگوهای هزینه های خود را و آن است که به احتمال زیاد برای تولید یک دیگر دوره بهبودی برای آنها است.”

کالیفرنیا نرخ بیکاری افزایش یافت و به 16.3 درصد در ماه مه فقط زیر مارس رکورد بالا است. “در خانه ماندن” سفارشات بسته بسیاری از کسب و کار در اواخر زمستان و نگهداری کارگران دور برای بسیاری از بهار است.

محدود کار بازیابی را افزایش می دهد کلید سوالات. چگونه موارد مانند خانه پرداخت و یا اجاره پرداخت می شود زمانی که فدرال 600 دلار در هفته بیکاری به پایان می رسد جولای 31? با کالیفرنیا پیوستن به کشورهای دیگر در کاهش, اگر نه معکوس خود را pullbacks را محرک اقتصادی نیاز به تمدید?

“این است که ساخت لازم U-نوبه خود می گوید:” اقتصاددان آنیل پوری از Cal State فولرتون. “اما آن را تحمیل اقتصادی بیشتر درد و تاخیر بیشتر به عملیات عادی از اقتصاد دولتی است. امیدوارم آن را می تواند اجرا عاقلانه بیشتری نسبت سفت ‘داغ مناطق و مقدار کمی از دیگران است.”

ماسک کردن

نگاه, یک دلیل اقتصاد دولتی نمی تواند خود را بازیابند سابق قدرت قابل توجه سطح عمومی بی میلی به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله. این شیوه خوب پزشکی و همچنین به عنوان خوب برای کسب و کار بیش از حد.

آن را نیز به چالش کشیدن به حقه بازی چه چیزی می تواند دیده می شود به عنوان متضاد داد. نگاهی به غول South Coast Plaza مرکز خرید در کوستا مسا. این بسته اصلی آن خرید concourses اما مستاجران با دسترسی مستقیم در خارج از منزل می تواند هنوز هم استقبال خریداران. و بازار همچنان به ارائه منظقه خدمات وانت برای شرکت فروشگاه های.

بله, من می دانم که این برگشت سخت است اخبار برای بسیاری از صاحبان کسب و کار و کارکنان خود را. و من درک می کنم پرسیدن “چرا باید منابع مالی رنج می برند برای محافظت از دیگران است؟” این بحث می تواند تبدیل به یک روده-چرخاندن مرگ در مقابل دلار بحث است. در عین حال بدون در کوتاه مدت-درد-برای-بلند-مدت-به دست آوردن تفکر ویروس یا نمی خواهد برود یا ترساندن کردن تعداد غیر قابل تحمل از کسب و کار و مصرف کنندگان است.

“فرماندار ساخته شده حق تماس می گوید:” اریک Spangenberg رئیس UC Irvine, را, Paul مریج دانشکده کسب و کار که می بیند این چالش اقتصادی به عنوان آنچه که اساتید تماس بگیرید “مشکل عوام” — که در آن منافع خود overpowers بیشتر اجتماعی خوب است.

“اگر ما نگاه کردن برای خودمان کسی نیاز به انجام این کار. خوشبختانه Newsom نیست ترس به انجام آن است.”

در امروز بسیار تقسیم جهان به نوعی مبارزه فرماندار درخواست تبدیل به یک علت سیاسی. اما اگر “آزادی” است که هدف مورد نظر از ضرب و شتم همه گیر مردمی خواهد شد که به از دست دادن یک کمی به دست آوردن مجدد به طور کامل عملکرد اقتصاد است.

“ویروس رفتن نیست دور و آن را سیاسی گفت:” لوسی دونن مدیر عامل شرکت اورنج کانتی شورای کسب و کار. “با خیال راحت به بازگشایی کسب و کار ما باید نگاه به آن دسته از کشورهایی که با آن مواجه pandemic قبل از ما. آنها جهانی را در آغوش ماسک صورت و فاصله. و آنها در حال حاضر شروع به باز کردن. ما حتی از طریق موج اول این بیماری نشده است. ماسک کردن و نگه داشتن آن تا به سرعت عفونت هستند.”

اقتصاددان رابرت Kleinhenz موافق است که اقتصاد نمی خواهد به طور کامل بهبود می یابند تا ویروس موجود است.

“این است “یا” وضعیت. آن را یک “اگر-آنگاه” وضعیت” او گفت:. “اگر ما می تواند این ویروس را تحت کنترل از طریق رفتار مناسب و سپس بهبود مستمر امکان پذیر خواهد بود. تا آن زمان ما تعطیل خواهد شد, بازگشایی و پس از ساخت آن است که بسیار سخت تر برای کسب و کار به دوباره رفتن و به خطر انداختن بلندمدت بقا شانس بیشتر و بیشتری از آن کسب و کار. که خوب نیست برای اقتصاد محلی ما.”

نیاز به قابل پیش بینی

پیتر بلیسل که نظارت جنوب کالیفرنیا دفاتر JLL تجاری املاک و مستغلات کارگزاری می بیند امید در تلاش برای ایجاد کسب و کار بهتر در این بیماری همه گیر عصر.

“نه به تطهیر جدیت این, اما من همچنان به نوآوری در هر دو موجر و مستاجر سطح” مانند رو به رشد مفهوم فضای باز ناهار خوری به گسترش فضاهای عمومی مانند پیاده رو و پارکینگ ، کسب و کار خود را به تازگی رفت و پشت به در اتاق عملیات و اقدامات ایمنی لازم برای انجام این کار نشده بودند به عنوان دشوار است برای انطباق به عنوان در ابتدا می ترسید.

اما بلیسل شد بلانت. عدم اطمینان ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر بهداشت خطرات عمده چالش های کسب و کار. مذاکرات خود با حرفه ای املاک و مستغلات و همکاران در سراسر جهان نشان می دهد که سختگیرانه تر مستندات ممکن است لازم باشد برای به دست آوردن کنترل از coronavirus.

“به عنوان سخت به عنوان این چیزی است که به توان گفت برای گرفتن این چیز تحت کنترل که در آن وجود دارد برخی از پیش بینی. هنگامی که شما می دانید چشم انداز شما می توانید کار با آن است. چه می توانید انجام دهید روز به روز هفته به هفته.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de