کالیفرنیا 2020 رای گیری اقدامات عمدتا فراموش اور

چهار ماه از ماه نوامبر انتخابات — و فقط سه ماه تا ایمیل رای گیری آغاز می شود — نتایج تقریبا همه عمده کالیفرنیا نژادها مقرر از جمله یک برنده دموکرات نامزد assumedly جو بایدن.

این اقدام بزرگ خواهد بود 12 ایالت رای اقداماتی که ممکن است به طور گسترده ای در موضوع اما یک موضوع مشترک: انجام بیش از.

اما دو تا از اقدامات خواهد re-مبارزه با جنگ های قدیمی از جمله طرح های پیشنهادی به احتمال زیاد برای گرفتن نور افکن گزاره 15 و 16.

سابق برخورد که شده دم از سال 1978 هنگامی که رای دهندگان به تصویب گزاره 13 کالیفرنیا را یاد مالیات بر اموال محدود است.

کارمند عمومی اتحادیه می خواهید برای خنثیسازی گزاره 13 و اولیه خود تلاش گزاره 15, از بین بردن برخی از مالیات محدودیت از املاک تجاری مانند ساختمان های اداری و مراکز خرید. آن را بالا می برد تا آنجا که $12.5 میلیارد دلار در سال و با کسانی که سهام بالا, $100-میلیون به علاوه به احتمال زیاد صرف خواهد شد توسط طرفداران و مخالفان در تجاری املاک و مستغلات میباشد.

گزاره 16 قرار داده شده در انتخابات دموکراتیک توسط قانونگذاران را لغو گزاره 209 1996 اندازه گیری است که ممنوع استفاده از نژاد و قومیت یا جنسیت در دولتی اقدامات از جمله پذیرش کالج. بحث بر سر “اقدام مثبت” جمع آوری انرژی جدید با موضوع زندگی و دیگر اعتراضات در مورد نژادی و نابرابری.

گزاره 19 یک نسخه قانونی از قبلا ناموفق اندازه گیری شده توسط California Association of Realtors همچنین revisits گزاره 13 اجازه صاحبخانه بیش از 55 به خرید خانه های جدید و انتقال مشمول مالیات ارزش از خانه های قدیمی خود را به آنهایی که جدید.

بزرگ دیگری انجام دهید-بیش از اسپانسر شده از طرف قانون اجرای گروه را تغییر دهید قسمت های قبلی رای گیری اقدامات (گزاره 47 و 57) که کاسته تا در مجازات کیفری است. پیشنهاد 20 حامیان می گویند 47 و 57 آزاد بیش از حد بسیاری از مجرمانی که مرتکب جرایم جدیدی است.

پیشنهاد 25 یکی دیگر از عدالت کیفری اندازه گیری در میان یک بحث شدید در بیش از پلیس,’ درمان غیر سفید آمریکایی و یکی دیگر از انجام بیش از. حمایت از عوامل باند وثیقه همه پرسی را لغو مقننه را نقطه عطفی حذف پول نقد وثیقه که اصلاح طلبان گفت: تبعیض علیه متهمان فقیر.

گزاره 22 نیز تلاش برای خنثیسازی یک تصمیم قانونی در این مورد, مجلس, لایحه 5 که در پایین ترک خورده کارفرمایان استفاده می شود که غیر از حقوق و دستمزد کارگران مانند سوار-نقطه خدمات Uber و Lyft. آنها و متحدان خود را می خواهید به معاف خود را از AB 5 مفاد اما در صورت سفت مخالفت اتحادیه های کارگری.

دو سال پیش در لس آنجلس مسکن فعال مایکل Weinstein نمی تواند متقاعد کردن رای دهندگان برای از بین بردن محدودیت در اجاره محلی کنترل احکام و او را در این سال با پیشنهاد 21 تا حدودی نرمتر نسخه اما هنوز هم مخالف توسط صاحبخانه.

گزاره 23 یکی دیگر از احیای یک اندازه گیری را رد کرد و رای دهندگان. حمایت بهداشت و درمان اتحادیه اروپا آن را تحمیل سطح نیروی انسانی و سایر قوانین عملیاتی در کلینیک های که ارائه دیالیز مراقبت به کسانی که با معیوب کلیه ها.

دو سال پیش طرفداران حفظ حریم خصوصی کاهش یافته و اندازه گیری رای گیری با هدف حفاظت از کالیفرنیا’ اطلاعات شخصی در حمایت از قانون, اما آنها دوست نداشتن نتایج و پیشنهاد جدید, پیشنهاد 24 که به رفتن بیشتر است.

شانزده سال پیش در کالیفرنیا رای دهندگان تصویب 3 میلیارد دلار اوراق قرضه دولت موضوع برای تحقیقات سلول های بنیادی. پول همه صرف شده است و محققان پیش نویس گزاره 14, a 5.5 میلیارد دلار اوراق قرضه برای کالیفرنیا موسسه پزشکی احیا کننده.

کسانی هستند که 10 فراموش اور. این دو باقی مانده اقدامات گزاره های 17 و 18 خواهد تغییر دولت قوانین رای گیری اجازه می دهد felons به بازیگران آراء و اجازه می دهد 17 ساله به رای دادن در انتخابات مقدماتی اگر آنها را به نوبه خود 18 نوامبر انتخابات.

اجازه جنگ از اطلاعات و اطلاعات غلط آغاز خواهد شد.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net