کالیفرنیا ویترین تبدیل به یک نمونه ممتاز ویژه نمایش برای بازیکنان فوتبال

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

هنگامی که سابق UCLA مربی تری Donahue او برادر کوچکتر پت و یک گروه از داوطلبان راه اندازی کالیفرنیا ویترین دبستان فوتبال ترکیب در 2013, امید بود این چیزی است که می تواند در اطراف برای سال آمده است.

که امید است به واقعیت تبدیل شده.

هشتمین سالانه کالیفرنیا ویترین ترکیب یک روز رویداد به صورت رایگان برگزار شد و روز شنبه در وسیع پارک بزرگ اورنج کانتی در ارواین – محل سابق El Toro Marine Corps Air Station.

چندین دیگر از نمایشگاه ترکیبی از واقع در سراسر کشور است که کمک به سالمندان دبیرستان – و در حال حاضر نیز تاریخ و کالج رشته – پیدا کردن مدارس است که آنها را قادر به ادامه بازی خود را استخدام همراه با آموزش و پرورش خود را.

ترکیب شرکت کنندگان بازیکنان که برای یک دلیل و یا دیگر نادیده گرفته شد توسط ملت 120 بخش مدارس. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های دیگر در میان 487 بخش II, III و NAIA مدارس است که فوتبال برنامه.

حدود 30% از نمایشگاه و شرکت کنندگان تا پایان در یک کالج فهرست. در گذشته هفت سال 907 را ساخته اند آن را به سطح بعدی شده است وجود دارد و در مجموع حدود 28 میلیون دست در اشکال مختلف از کمک های مالی. به طور متوسط هر بازیکن است $29,000.

اولین ترکیب ایجاد شده توسط فیل اردوگاه هوستون دبیرستان مربی که در حال حاضر به طور منظم حضور در کالیفرنیا ویترین.

اردوگاه شاهد دست اول چگونه Donahue برادران و باند خود را از داوطلبان گرفته اند ایده خود را به یک سطح جدید.

“آنها انجام یک کار فوق العاده ای,” اردوگاه گفت.

این کمک می کند فوق العاده است که پت Donahue مدیر عامل Donahue-Schriber یک کوستا مسا املاک و مستغلات سرمایه گذاری شرکت است که صاحب و عمل برخی از 60 مراکز خرید در غرب ایالات متحده است. بسیاری از داوطلبان Donahue-Schriber کارکنان.

و آن را کمک می کند که یک مربی افسانه ای تری Donahue به عنوان کالیفرنیا ترکیب رسمی میزبان. او بیش از فقط یک نشانده. او در دست بود شنبه به ارائه مشاوره به مردان جوان در حضور و غیاب پس از آنها رفته بود از طریق سه ساعت به علاوه از صبح مته و قبل از جلسه با پایین بخش مربیگری کارکنان به نمایندگی از مدارس از سراسر کشور است.

“هنگامی که شما ملاقات با مربیان درمان آن را مانند یک مصاحبه شغلی” Donahue گفت: شرکت کنندگان. “ارائه دادن شرکت و نگاه آنها را به طور مستقیم در چشم است.”

شرکت کنندگان همچنین کارشناس آموزش از سابق کالج ستاره ها و بازیکنان NFL مانند سابق رم کارفرمایی جیم اورت اسقف سابق Amat UCLA و فیلادلفیا عقاب کارفرمایی جان Sciarra سابق UCLA Ram و دنور توسن گیرنده گسترده مایکل جوان و UCLA مت استیونس و وین کوک به ذکر چند.

بازدید مربیان کالج هر کدام یک کتاب لیست بیش از 500 ثبت نام ورزشکاران و اطلاعات همراه شامل درجه خود را-نقطه به طور متوسط. متوسط معدل کالیفرنیا ویترین شرکت کنندگان در گذشته است 3.08 و متوسط SAT نمره 1028. این کتاب همچنین به اطلاع مربیان اگر یک بازیکن در یک رایگان و یا کاهش می یابد ناهار برنامه است که نشان می دهد نیاز به کمک های مالی.

بسیاری از شرکت کنندگان باید برنامه های خاص در مورد آینده خود را. یعقوب رودریگز, چند منظوره مهارت-موقعیت بازیکن با معدل 3.5 از Segerstrom بالا در سانتا آنا گفت: او می خواهد به مطالعه pre-med به امید تبدیل شدن به یک متخصص بیهوشی. جورج Acuna یک کارفرمایی از وهیتیر مسیحی با یک 1310 SAT نمره می خواهد به مطالعه هنر و کسب و کار امید و ثروت طراحی سفارشی ساخته شده کفش های ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>