کالیفرنیا به فروش می رساند شهروندان خود را در مراقبت های بهداشتی

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

مانند کشتی های در حال عبور در شب مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت کالیفرنیا در حال گشت زنی در جهت مخالف در بهداشت و درمان هزینه می شود.

در ماه نوامبر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد مقررات جدید که تغییر قوانین برای تامین مالی سهم دولت از هزینه های پزشکی و ایمنی-net برنامه بیمه درمانی که در حال حاضر 13 میلیون نفر را پوشش می دهد حدود یک سوم از دولت و مردم.

قوانین و مقررات جدید به طور بالقوه می تواند هزینه کالیفرنیا از 25 میلیارد دلار سالانه در از دست فدرال بهداشت و درمان, بودجه, با توجه به وزارت مالیه.

مسئله این است که آیا کالیفرنیا می توانید پرداخت برای خدمات پزشکی با درآمد حاصل از مالیات ها و هزینه ها — مانند توتون و تنباکو مالیات موفق-مراقبت سازمان مالیاتی و بیمارستان تضمین کیفیت هزینه — به منظور جلب پایین تر فدرال تطبیق دلار است.

ترکیب مالیات مسافت در حدود 9 میلیارد دلار در سال برای دولت به صرف خدمات بهداشتی و درمانی تحت پوشش پزشکی.

فوق العاده مطابق بودجه از دولت فدرال باید سوخت گسترش خدمات پزشکی و تعداد افراد تحت پوشش آن است.

در ماه ژانویه در کالیفرنیا پزشکی دولتی مدیر ارسال یک تاول نامه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رقیب که پیشنهاد مدیکید مسئولیت مالی قوانین و مقررات “ویرانگر داشته اثرات به برنامه های دولت و بودجه” و “تحمیل بسیاری از جدید گزارش مورد نیاز است که بیش از حد سنگین و duplicative.”

دولت فدرال در حال حاضر مجاز دولت سازمان مدیریت مراقبت های مالیاتی خواهد شد که هزینه های دولت بیش از 1 میلیارد دلار در سال مالی که شروع می شود در 1 ژوئیه 2021 و نزدیک به 2 میلیارد دلار در سال بعد.

در همان زمان Newsom دولت بیمه افزایش هزینه های.

در Jan. 1 دولت جدید مورد نیاز برای افراد به بیمه خدمات درمانی و یا پرداخت شیب دار مجازات گرفت, اثر, همراه, جدید, حق, دولت, بیمه سلامت یارانه ها.

برنامه دولت پرداخت یارانه ها به افراد و خانواده هایی که درآمد تا 600 درصد سطح فقر فدرال بیش از حد به واجد شرایط برای یارانه های دولت فدرال.

برای سال 2020 افراد با یک نفر در خانواده خود می توانید درآمد تا $74,940. خانواده شش می توانید درآمد تا $207,540. حق بیمه ماهانه یارانه ها می تواند در مجموع بیش از $1,000.

این هزینه چقدر کالیفرنیا مالیات دهندگان ؟ آن را هرگز روشن چقدر حق هزینه خواهد شد زیرا هنگامی که مردم برای پیدا کردن آنها به عنوان آن را به افراد بیشتری ثبت نام.

تحت پوشش کالیفرنیا صرف میلیون ها دلار در تبلیغات و کمک رسانی به اطلاع بیمه ساکنان در مورد حکم و یارانه.

در این سال تحت پوشش کالیفرنیا علامت یو پی اس افزایش 41 درصد بیش از ارقام سال گذشته (که پایین تر با توجه به لغو فدرال مجازات).

تحت پوشش کالیفرنیا در حال حاضر می گوید که می خواهد را به نفع خود بیش از حدود 280,000 کالیفرنیا که به احتمال زیاد واجد شرایط برای دولت جدید یارانه ها, اما تصمیم به نگه داشتن خود را “خارج از بورس” سیاست.

دولت در مورد قطع شود از افزایش جریان فدرال بهداشت و درمان-مراقبت دلار صرف پول برای متقاعد کردن مردم که نمی خواسته برای یارانه ها است که آنها باید برای ثبت نام یارانه.

آن را خوب به می خواهید برای کمک به مردم, اما این غیر مسئولانه است بیش از هزینه های است که خطرات ویرانگر بودجه دولت در دوران رکود اقتصادی. قوه مقننه باید برخی از مرزهای در محل برای محافظت از مالیات دهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im