کالیفرنیا باید به سرعت عمل برای رسیدگی به بحران مالی

بازار سهام کاهش یافته و 33 درصد در سه هفته گذشته. این تحول عظیم مالی خواسته است که قانونگذاران کالیفرنیا را سریع اقدام به امن دولت در امور مالی.

در نظر بگیرید که در کالیفرنیا سالانه درآمدهای مالیاتی بسیار نامتعادل. آنها تکیه بیش از حد به شدت در 1 درصد از جمعیت این ایالت است که به تولید نیمی از آن مالیات بر درآمد شخصی لطف بیشتر به سود سرمایه. خوب دستاوردهای آن در حال حاضر از بین رفته است.

در همان زمان در کالیفرنیا کارمند عمومی صندوق های بازنشستگی بودند به شدت سرمایه گذاری در بازار سهام است. و حتی بدون 33 درصد کاهش در ارزش تهی دست بازنشستگی بدهی از این بودجه بالغ بر صدها میلیارد دلار است.

اضافه کردن به که فوق العاده ای در زمینه بازنشستگی و بدهی های کالیفرنیا محلی و به ما رسیده برای یک فاجعه مالی.

در سال گذشته کارکنان تولید مالی صحت رتبه بندی و تحلیل از دولت به عنوان شهرستان و شهر دولت ها و مدارس. نتایج سرسام آور است. تمام گفته ها قبل از سقوط بازار سهام در چند هفته گذشته در کالیفرنیا شد و در حال حاضر نزدیک به نیم تریلیون دلار در قرمز.

اضافه کردن به این رود عظیم هزینه های کاهش شیوع کروناویروس از جمله گسترش امکانات بهداشتی را از دست داده درآمدهای مالیاتی از توقیف کسب و کار و افزایش بیکاری و کمک های عمومی گسترش دولت عملیات اضطراری, مسکن بی خانمان و دیگر به احتمال زیاد هزینه های.

به عنوان تنها کالیفرنیا قانونگذار آموزش دیده به عنوان یک CPA, من می توانم به شما بگویم که اگر ما به سرعت عمل کالیفرنیا می تواند تجربه یک بار-در-یک-عمر بحران نقدی که فلج بودجه دولت برای سال آمده و تاثیراتی منفی در سیستم های بازنشستگی برای میلیون ها نفر از آن بازنشستگان.

در اینجا چند مورد از توصیه های من:

1. ساخت پول نقد اضافی ذخایر به سرعت بررسی تمام وضعیت فعلی هزینه های پیدا کردن مناطق از هزینه های است که می تواند حذف شود و یا به تعویق افتاد و به تاریخ آینده است.

2. ارائه تنها 401(k) طرح جدید استخدام.

3. کار بازگشت بودجه شده در سال های اخیر قبل از نیاز به در سراسر-هیئت مدیره کاهش هزینه اما مقدار کمی بهداشت و درمان.

4. آماده شدن دولت و کارکنان محلی برای پتانسیل اخراج.

5. در نظر گرفتن دستمزد انجماد و یا کاهش.

6. حذف “گذشته-در-اولین-out” پروتکل هنگام اجرای اخراج.

ما دیده ایم مالی meltdowns مانند قبل از این. بیست و پنج سال پیش اورنج کانتی را نادرست سرمایه گذاری نقدی توازن درون منفجر. شهرستان برای ورشکستگی زمینه حفاظت از تبدیل شدن به بزرگترین ورشکستگی شهری در تاریخ آمریکا یک رکورد است که برگزار می شود برای 17 سال است.

در آن زمان به عنوان یک بخش خصوصی CPA من هشدار داد مقامات منتخب در مورد بحران های آینده. پس من منصوب به خزانه دار-جمع آوری مالیات به اصلاحات بخش مالی و کمک به آن را از ورشکستگی که ما 18 ماه بعد بدون افزایش مالیات.

بعد در طول رکود بزرگ من یک اورنج کانتی سرپرست. من می دانم که چقدر سخت است این است که تخمگذار کردن برخی از 1,000 شهرستان کارکنان. آن دردناک بود.

در نهایت آخرین چیزی که دولت نیاز است که افزایش مالیات و اوراق قرضه بیشتر. رای دهندگان در حال حاضر صحبت در مارس 3, انتخابات, خوشبختانه شکست بسیاری از مدرسه اوراق قرضه در سطح ایالت است که به طور معمول خواهد گذشت. بزرگترین بدترین بازیکن میدان شد گزاره 13 15 میلیارد دلاری ایالت مدرسه باند که از دست داد 54 درصد به 46 درصد است. اوراق قرضه محلی از دست داده و همچنین. رای دهندگان می دانستم که وجود دارد به اندازه کافی بدهی و مالیات.

از آن زمان به کوچک — کاهش هزینه های از بین بردن بدهی و کاهش نرخ مالیات برای افزایش مشمول مالیات فعالیت است. اجازه دهید در حال حاضر برنامه ریزی و آماده شدن برای آینده مالی موج جزر و مدی. کالیفرنیا خواهد بود بسیار بهتر برای آن است. آنها ابلاغ خود را حل و فصل از طریق اخیر خود رای.

John M. W. Moorlach R-کوستا مسا, نشان دهنده 37 منطقه در کالیفرنیا سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im