کالیفرنیا قانونی رهبران دولت پشت ‘sleeper hold’ بان کی مون

توسط DON THOMPSON

ساکرامنتو — کالیفرنیا مجلس و سخنران کلیدی دیگر قانونگذاران در روز شنبه حمایت این قانون ایالتی برای پلیس به استفاده از یک نوع از گردن نگه دارید که مانع از جریان خون به مغز, یک پیشنهاد است که به نظر می رسد به فراتر از هر کشور دیگر.

عمده اجرای قانون گروه را بلافاصله می گویند اگر آنها را در مخالفت با این حرکت که می آید پس از یک های مختلف محدودیت های استفاده شده توسط پلیس مینیاپولیس شد, مقصر مرگ جورج فلوید تحریک مداوم در سراسر کشور تظاهرات.

با این حال اداره پلیس لس آنجلس اعلام کرد فوری توقف در آموزش و استفاده از نگه دارید تا زمانی غیر نظامی مدیره از پلیس کمیسیون می توانید نقد و بررسی این مسئله است. ادارات پلیس در حومه شهر پاسادنا و ال مونته و در سانتا آنا در اورنج کانتی نیز به حالت تعلیق در استفاده از این تکنیک است.

مجمع سخنران آنتونی رندن تایید قوانین که همکار دموکرات مجلس مایک Gipson گفت: او را به اصلاح و آن را غیر قانونی به استفاده از chokeholds و یک شریان کاروتید داری تاکتیک به زور بازداشت یک مظنون.

“ما … باید برای تغییر فرهنگ از نیروی بیش از حد به نظر می رسد که وجود دارد در میان برخی از اعضای اجرای قانون” رندن گفت: در یک کنفرانس خبری. “این لایحه به پایان خواهد رسید وحشیانه یک روش است که پلیس با استفاده از برای مهار مردم است.”

این روش همچنین به عنوان شناخته شده sleeper hold شامل اعمال فشار به طرف گردن با یک دست. این می تواند تقریبا بلافاصله بلوک جریان خون در شریان کاروتید و رندر کسی ناخودآگاه اما می تواند باعث آسیب جدی و یا مرگ اگر جریان خون محدود شده است بیش از حد طولانی است.

“این روش ها و تکنیک های هستند که قرار است برای صرفه جویی در زندگی می کند اما آنها نمی — آنها را به زندگی” گفت: Gipson.

کلرادو و ایلینوی اجازه استفاده از نگه داشتن تنها اگر پلیس گمان نیروی کشنده به توجیه و گفت: کهربا Widgery یک عدالت کیفری تحلیلگر کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی در حالی که تنسی اجازه می دهد تا استفاده از آن اگر به معنای دیگر داری بی اثر شده است. Washington, d. C., ممنوعیت مشابه نای نگه دارید اما اجازه کاروتید نگه دارید تحت شرایطی که در آن نیروی کشنده مجاز است.

کشورهای دیگر با استفاده از کلی تر زبان حقوقی, او گفت:, و آن را روشن کنید اگر در کالیفرنیا پیشنهاد اجازه خواهد داد که هر گونه استثنا به دلیل Gipson نه آزادی واقعی از زبان خود بیل.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه گفت: او ثبت خواهد Gipson لایحه آن است که اگر مورد تایید قانونگذاران و دستور دولت پلیس برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آموزش افسران نحوه استفاده از گردن نگه دارید.

دموکرات کنگره در روز دوشنبه نیز معرفی قانون با هدف اصلاح شیوه های پلیس از جمله ممنوع کردن برخی از تاکتیک های پلیس از جمله chokeholds.

اگر چه قوه مقننه است که تحت کنترل دموکرات ایالت اسکات وینر گفت: اجرای قانون اصلاحات “فوق العاده سخت به جلو حرکت کند.” او همچنین با اشاره به پیشنهاد قانونی که محدود کردن زمانی که پلیس می تواند با استفاده از گلوله های لاستیکی.

این جای خواب نگه بان حمایت شد دوشنبه, سیاه, لاتین آسیایی و جزایر اقیانوس آرام یهودی و تجاوز قانونی قفقاز. رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز در بیانیه ای گفت که “اکنون زمان آن است که به یک مکالمه به ممنوعیت chokeholds و شريان کاروتيد محدودیت در سطح ایالت.”

این پیشنهاد نیز پشتیبانی شده توسط کالیفرنیا انجمن پزشکی زیرا دارای “می تواند misapplied و botched به راحتی گفت:” دریافتی رئیس جمهور دکتر لی Snook.

یک مشکل است و دارای ضرب می تواند باعث بدتر شدن زمینه مسائل مربوط به سلامت Snook گفت: چیزی است که پلیس می تواند در مورد دانم در خار از لحظه ای است.

“این یک روش سخت است برای انجام…اما موثر است که به طور موثر استفاده شود” گفت: برایان تعجب جمهور از رتبه و فایل افسران صلح انجمن تحقیقات کالیفرنیا است که نشان دهنده بیش از 77,000 افراد و 930 انجمن.

ارتباط خود را به احتمال زیاد به تسلیم به سازمان به نمایندگی از روسای پلیس و کلانتر است که تعیین می کند چه روش افسران و نمایندگان مجاز به استفاده از.

این کلانترها’ association گرفته شده نه یک موقعیت در بخشی به دلیل آن دیده نشده و جزئیات این رابطه گفت: Cory Salzillo. روسای’ انجمن را یک موضع اما گفت: “دردناک نمونه” استفاده از زور وادار ستاد در سراسر کشور در سال های اخیر “برای توسعه دستورالعمل های دقیق در تکنیک های خاص از جمله کاروتید داری.”

افسران هنوز هم باید از ابزارهای مختلف برای کنترل مظنون اگر نگه ممنوع است تعجب گفت: اعم از دستورات صوتی برای شب چوب اسلحه تیزر, اسپری فلفل و سلاح گرم است. سناتور. ماریا النا Durazo لایحه co-نویسنده گفت: 23 کالیفرنیا, سازمان های اجرای قانون در حال حاضر محدود به استفاده از آن در چند هفته گذشته.

روز جمعه در سن خوزه رئیس پلیس ادی گارسیا گفت: گروه او هنوز هم اجازه می دهد تا کاروتید نگه دارید به عنوان آخرین گزینه قبل از نیروی کشنده. او در روز دوشنبه در بیانیه ای گفت که گروه او در حال حاضر ممنوعیت chokeholds — که او گفت: در حال متمایز از کاروتید نگه می دارد. Chokeholds اعمال فشار از جلو و توقف فرد از تنفس در حالی که کاروتید نگه می دارد از طرف.

گارسیا گفت: این بخش به روز رسانی وزارت سیاست از جمله ساخت آن را روشن است که chokeholds نمی تواند با استفاده از اعمال فشار با هر بخشی از بدن از جمله زانو ، فلوید درگذشت, پس از طولانی فشار بر روی گردن خود را از یک افسر زانو.

مارول خواست کالیفرنیا قانونگذاران به آن را روشن است که پلیس هنوز هم می توانید “انجام آنچه آنها نیاز به انجام به صرفه جویی در خود را دارند.” او گفت: قانونگذاران باید در نظر اجازه می دهد آن استفاده مداوم در شرایط خاص به عنوان مثال که در آن پلیس یا مارشال هوایی را محدود به گزینه های برای کنترل یک مظنون سرنشین هواپیما.

Gipson یک افسر سابق پلیس بود در میان قانونگذاران گفت که آنها امیدوارند که کشورهای دیگر را به دنبال خواهد داشت کالیفرنیا رهبری در ممنوعیت نگه دارید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de