فرماندار کالیفرنیا: اکثر مدارس به احتمال زیاد تا پاییز

Category: لاس واگاس No comments

iPads in Schools

باب Chamberlin/لس آنجلس تایمز / MCT

Pinacate مدرسه, دانشجو, ملیسا لوپز, 12, سمت چپ نگه می دارد او Chromebook به طوری که جاسمین Cadenes, 12, می توانید آن را ببینید در ناهار خود, جدول, Dec. 6, 2013 در پرریس کالیفرنیا.

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — اکثر مدارس کالیفرنیا به احتمال زیاد باقی می ماند بسته برای بقیه سال تحصیلی به دلیل جدید coronavirus رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز سه شنبه گفت.

تقریبا همه دولت های مدارس در حال حاضر تعطیل به عنوان پرجمعیت ترین دولت تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش ویروس و بقیه به زودی, او گفت:.

“من می خواهم برنامه ریزی و فرض آن است که بعید است که بسیاری از این مدارس چند اگر هر گونه باز قبل از تعطیلات تابستانی گفت: در یک کنفرانس خبری در جریان آنلاین.

“من نمی خواهم برای گمراه کردن شما به شش میلیون به علاوه کودکان و نوجوانان در سیستم ما و خانواده های آنها نیاز به برخی از برنامه های در زمانی که بسیاری از برنامه ها در حال حاضر محدود” گفت: Newsom, پدر چهار فرزند است. “اما با برنامه ریزی کودکان و نوجوانان است که برخی از چالش برانگیز ترین برنامه ریزی است.”

دولت برای اعمال فدرال چشم پوشی این بدان معناست که کودکان را به صورت آزمون های دانشگاهی هنگامی که آنها در نهایت بازگشت به مدرسه گفت: Newsom یک دموکرات است.

“ما فکر می کنم آن را کاملا نامناسب برای کودکان و نوجوانان به نگرانی در مورد آینده و در حال آزمایش است,” او گفت:.

Newsom گفت که او به خانه بازگشت دوشنبه پس از یک روز گیج کننده برای پیدا کردن یکی از دو دختر خود را 6 ساله کون گشاد, در اتاق او پر اسم حیوان دست اموز و بسیاری از ملافه های روی زمین به او گفت: در مورد مدارس بسته و که او نمی تواند در دیدن دوستان خود را.

“به او گفتم: ‘عسل, فکر نمی کنم مدارس در حال رفتن به دوباره باز’ ” Newsom گفت. “اگر من می توانم بگویم دختر من است و نه دختر خود بگویید … پس من نه صادق بودن و درست به مردم این ایالت کالیفرنیا است. پسر من امیدوارم که من اشتباه می کنم اما من باور دارم که به صورت.”

بسیاری از توقیف مدارس ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به ارائه وعده های غذایی به کاهش درآمد و دانش آموزان گفت: پس از دیدار با مقامات بیمارستان به بحث ramping تا “افزایش ظرفیت” برای رسیدگی به احتمال زیاد سیل coronavirus بیماران.

“ما اعتقاد داریم ما repurpose نه فقط ما اتاق عمل به پتانسیل ICU اتاق بود که ما گفتگو امروز برای دیدار با این بیماری همه گیر اما ما repurpose بسیاری از مدرسه ما سایت نه تنها برای جمع وعده های غذایی و مواد غذایی به رفتن اما همچنین به طور بالقوه آدرس این کودک مراقبت نیاز دارد,” او گفت:.

ارائه مراقبت از کودکان در زمانی که ساکنان قرار است به باقی می ماند به خوبی از هم جدا برای جلوگیری از گسترش این بیماری به ارمغان می آورد خود را با چالش های Newsom گفت.

کسانی که مراقبان “می خواهد به شخصا دنده محافظ مطمئن شوید اجتماعی فاصله انجام شده است, مطمئن شوید که ما نه تنها امن سایت اما مطمئن شوید که آنها سالم,” او گفت:.

او گفت: برخی از پول تایید توسط قانونگذاران ایالتی در روز دوشنبه می تواند برای کمک به این تلاش.

Newsom به قانون امضا شنبه لایحه ای که باعث می شود مطمئن شوید که هر مدرسه ای که می بندد به دلیل ویروس را حفظ خواهد کرد آن بودجه دولت است. که شامل 100 میلیون دلار برای مدارس به استفاده یا خرید شخصی دنده محافظ برای کارکنان و یا پرداخت برای تمیز کردن.

او همچنین امضا قانون به او اجازه می دهد به صرف تا 1 میلیارد دلار “برای هر آیتم برای هر هدف” مربوط به 4 مارس اعلام اورژانس و یا شیوع کروناویروس. در ابتدا Newsom خواهد شد که 500 میلیون دلار را صرف. اما او افزایش می دهد که هزینه های $50 میلیون بازه زمانی که او می گوید قانونگذاران در مورد آن حداقل سه روز در پیش است. این کاهش هزینه در $1 میلیارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>