فرماندار کالیفرنیا مسائل ایالتی اقامت در خانه سفارش

توسط کاتلین RONAYNE و دان تامپسون

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) —

کالیفرنیا 40 میلیون نفر باید در خانه بمانند به طور نامحدود و سرمایه گذاری در خارج تنها برای ضروری مشاغل errands و برخی از ورزش و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: پنج شنبه هشدار داد که coronavirus را تهدید می کند به پایمال کردن دولت به سیستم پزشکی.

حرکت گسترده ترین توسط هر دولت تا کنون یک علامت تعجب در پایان یک هفته به طور فزاینده ای به حرکت تهاجمی به معنای نگه داشتن ویروس در بررسی وادار کردن مردم به دور ماندن از هر یک از دیگر به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است.

“من می توانم به شما اطمینان دهم خانه انزوا نیست ترجیح من انتخاب من می دانم آن را مال شما نیست اما لازم است یک” Newsom گفت: در یک شب در کنفرانس خبری جریان در رسانه های اجتماعی.

او اطمینان داد که ساکنان آنها “هنوز هم می توانید بچه های خود را در خارج از تمرین حس مشترک اجتماعی و فاصله. شما هنوز هم می تواند راه رفتن سگ خود را.” رستوران وعده های غذایی می تواند هنوز هم تحویل داده می شود به منازل.

اعلام این خبر پس از انتشار نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن Newsom هشدار داد که ویروس پخش شد به سرعت و در نهایت می تواند به آلوده کردن بیش از نیمی از جمعیت این ایالت. سخنگوی بعد توضیح داد که این رقم را به حساب تهاجمی کاهش تلاش های که ساخته شده اند.

فرماندار گفت که او انتظار ندارد پلیس مورد نیاز خواهد بود برای به اجرا درآوردن اقامت خود را در خانه سفارش و گفت: “فشار اجتماعی” در حال حاضر منجر به اجتماعی فاصله در سراسر کشور.

“من باور نمی کنم مردم کالیفرنیا باید گفت: از طریق اجرای قانون است که آن را مناسب فقط به خانه منزوی,” او گفت:.

این دموکرات است که به سختی یک سال به دوره اول خود را نیز به نام تا 500 سرباز گارد ملی برای کمک به توزیع مواد غذایی است. این حرکت در می آید و پس از خرید و وحشت منجر به خطوط گسترده در برخی از فروشگاه های مواد غذایی.

Newsom همچنین مشخص یک سری از مراحل را با هدف فراهم کردن فضای بیشتر برای بیماران بیمارستان.

او گفت: دولت گرفته شده بیش از یک 357-تخت ورشکسته بیمارستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به زودی اعلام خواهد شد خرید یک اندازه مشابه بیمارستان در جنوب کالیفرنیا و ممکن است استفاده از خوابگاه در دولت کالج ها و دانشگاه ها. او همچنین خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به اسکله نیروی دریایی 1000 بیمار در بیمارستان رحمت کشتی در بندر لس آنجلس.

Coronavirus است گسترش از طریق عطسه و سرفه. وجود دارد حداقل 1,030 موارد تایید شده در کالیفرنیا و 18 نفر فوت کرده اند با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Newsom را در سطح ایالت منظور پس از, استان ها و جوامع پوشش حدود نیمی از جمعیت این ایالت در حال حاضر صادر شده مشابه حکم. او گفت: محدودیت است “باز” به دلیل آن می تواند افزایش امید کاذب اگر او شامل یک پایان تاریخ.

او با ارائه یک بارقه گفت او که اصلا انتظار آن را خواهد گذشته “بسیاری از سال.”

فقط قبل از Newsom این ایالت اعلام لس آنجلس اعلام کرد آنچه که مقامات وجود دارد به نام “امن تر در خانه” سفارش که انجام همان محدودیت.

“ما در مورد وارد شدن به یک راه جدید برای زندگی در اینجا در لس آنجلس” شهردار اریک Garcetti گفت. “چه کار می کنیم و چگونه ما آن را انجام دهد و اگر ما این حق را تعیین خواهد کرد چه مدت این بحران به طول می انجامد.”

در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بیمارستان کشتی Newsom گفت: کالیفرنیا عفونت نرخ دو برابر شدن هر چهار روز در برخی از مناطق که 56 درصد از جمعیت این ایالت می تواند قرارداد این ویروس در بعد از هشت هفته خواهد بود که بیش از 22 میلیون نفر است. او بعدها گفت: “اکثریت قریب به اتفاق نمی خواهد که علائم” و خوب خواهد بود اما که تا 20 درصد می تواند در بیمارستان بستری شود.

“اگر ما با این لحظه ما واقعا می تواند خم منحنی” از افزایش موارد Newsom گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه برای برخی افراد به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود.

بسیاری از افراد بازیابی — کسانی که مبتلا به بیماری خفیف در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

همچنین پنج شنبه, Newsom خواسته ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا رهبران برای 1 میلیارد دلار برای حمایت از دولت های محلی و سیستم های بهداشتی. او گفت که پول مورد نیاز خواهد بود برای انجام کارهایی مانند تنظیم دولتی و موبایل و بیمارستان و گزینه های مسکن برای کمک به مردم به لحاظ اجتماعی فاصله و آزمایش و درمان برای افراد بدون بیمه درمانی.

او همچنین خواسته برای کمک به طوری که دولت می تواند گسترش مزایای بیکاری فراتر از حد معمول 26-هفته حد گسترش کمک های غذایی و برنامه های, منابع برای بی خانمان ها و جوامع قبیله ای و افزایش مهد کودک برنامه های. او در ادامه پرسید: برای کمک به مدارس کمک به بودجه های محلی و ایالتی و حمل و نقل و امداد.

“در حالی که کالیفرنیا محتاطانه ساخته شده است قابل ملاحظه صندوق روز بارانی بیش از ده سال گذشته اثرات اقتصادی این اورژانس خاصی به این معنی است که دولت و آن 58 شهرستانهای را به مبارزه برای حفظ برنامه های ضروری و خدمات,” او نوشت.

Newsom زودتر اعلام کرد 150 میلیون دلار از $1 میلیارد اضطراری دولت تخصیص خواهد رفتن به سوی افراد بی خانمان کردن خیابان ها. او تخمین زده است تا 60000 دولت را بی خانمان می تواند آلوده.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که Newsom گفت تا 20 درصد از افراد آلوده به ویروس coronavirus نه 20000 نفر می تواند در بیمارستان بستری شود.

___

آسوشیتد پرس نویسنده آدم پرتو کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im