کالیفرنیا دادستان کل می پیوندد تماس برای پلیس اصلاحات

توسط DON THOMPSON

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — دادستان کل خاویر بکررا روز جمعه اعلام کالیفرنیا برای ایجاد یک راه برای پایان دادن به اجرای قانون مشاغل از افسران پلیس که در تعامل جدی سوء رفتار همراه با دیگر تغییرات در تاکتیک ها و آموزش در پی هفته ملی بازداشت معترضان به خشونت پلیس.

اما او را متوقف کوتاه از حمایت های پیشنهادی به دفتر بررسی های پلیس با استفاده از زور و sidestepped سوال در مورد در سراسر کشور را به کاهش بودجه ادارات پلیس.

بکررا یک دموکرات پشتیبانی سلب دور افسران آموزش گواهینامه اگر آنها از کار اخراج شده از یک سازمان به طوری که آنها نمی تواند در استخدام سازمان های دیگر. او همچنین گفت: آژانس باید برای تکمیل تحقیقات خود را به اتهام سوء رفتار و حتی اگر افسران ترک, جلوگیری, یک عمل است که اجازه داده است برخی از برای رفتن به محل کار در جاهای دیگر.

“در این مرحله کالیفرنیا ندارد یک سیستم در محل برای decertify صلح افسر” بکررا گفت. “این می تواند هر تعداد از اشکال …. قطعا وجود دارد خواهد بود یک فرایند به دلیل نیاز در هر decertification. وجود خواهد داشت مجموعه ای از حقایق و شواهد است. وجود دارد خواهد بود برای ارائه به طوری که یک داور در این قادر خواهد بود برای رسیدن به یک تصمیم.”

بسیاری از طرح های دیگر در استفاده-از-نیروی آینه طرح ملی, او گفت:. دیگران در تاریخ 18 ماه به زمانی که او در اتاق توصیه می شود تغییرات به ساکرامنتو اداره پلیس بعد از دو افسر به ضرب گلوله Stephon, Clark, سیاه خرابکاری گمان می برند که آنها گفت: آنها فکر می کردند که تلفن همراه او بود که برگزاری یک تفنگ.

آنها عبارتند از: نیاز به افسران به مداخله اگر آنها را به یک همکار با استفاده از نیروی بیش از حد; آموزش افسران به د-تشدید درگیری و استفاده از زور به عنوان آخرین چاره و محرومیت استفاده از هر جسمی که دارای خفه کردن مظنونین’ خون یا اکسیژن.

بکررا بیشتر وجود دارد گفت: باید محدودیت زمانی افسران می توانید با استفاده از لاستیک گلوله گاز اشک آور اسپری فلفل و باتوم به کنترل تظاهرات توده مانند آنهایی که roiled این کشور در پی مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در ماه مه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن.

او پیوست و تماس با برخی از کالیفرنیا مدنی رهبران برای بازنگری در نقش پلیس در پاسخ به گزارش های که شامل رفتار مجرمانه.

“آن را باید تعجب هیچ کس که با شما تماس کسی است که آموزش دیده برای اجرای قانون از جمله استفاده از نیروی سپس وجود دارد می تواند یک نتیجه که در آن نیروی استفاده شده است در یک وضعیت که در آن حتی ممکن است شامل رفتار مجرمانه” بکررا گفت.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد در روز پنج شنبه گفت: ماموران متوقف خواهد شد در پاسخ به چیزهایی مانند اختلافات بین همسایگان گزارش در مورد افراد بی خانمان و نظم و انضباط مدرسه مداخلات.

شهردار ساکرامنتو دارل استاینبرگ در روز دوشنبه پیشنهاد داشتن سرمایه شهرستان در طول دو سال آینده ایجاد یک غیر نظامی جدید گروه برای پاسخ به چنین تماس به جای داشتن پلیس پاسخ دهد.

ساکرامنتو نیز تعیین یک بازرس کل مستقل بررسی افسر-درگیر تیراندازی و استفاده از زور است که منجر به آسیب جدی بدن و یا مرگ استاینبرگ گفت. او تایید قوانین توسط مجلس کوین مک کارتی یک دموکرات از ساکرامنتو که ایجاد یک بررسی مستقل واحد در بکررا را به بررسی استفاده از نیروی موارد و دنبال کردن اتهامات جنایی.

بکررا خود را رفتن نیست که کنون گفت که او از افزایش را ظرفیت موجود برای “مشترک بررسی” از سازمان های محلی’ سیاست ها و شیوه های.

لس آنجلس وکیل منطقه جکی Lacey گفت: بزرگ موانع جلوگیری از تعقیب پلیس هستند قانون اجازه استفاده از نیروی کشنده و یک گرایش از منصفه به افسران نفع شک.

اما او گفت که او دوباره با توجه به داشتن یک گروه از محققان رسیدگی به تیراندازی پلیس هستند که از افسران خود آژانس است.

“آنچه جورج فلوید انجام داده است و آنچه در این بحث انجام داده است من فکر می کنم ‘راه بهتری وجود دارد?’ چرا که مردم به نظر می رسد به نوشته این روند گفت:” آسوشیتد پرس در مصاحبه ای در روز جمعه. “ما باید نگاه وجود دارد راه های دیگر به طوری که مردم بیشتر ایمان در آن است. چرا که به وضوح در برخی از مردم نیست.”

سه پلیس کالیفرنیا اتحادیه های کارگری روز یکشنبه اعلام کرد حمایت خود را از اصلاحات و مقابله با های اخیر انتقاد که مانند اتحادیه های کارگری در سراسر کشور شده اند موانع شلیک خطرناک یا نژادپرستانه افسران و تغییرات دیگر.

“پلیس اتحادیه های کارگری باید در ریشه کن کردن نژاد پرستی در هر کجا که آن را ميپرورد و ریشه کن کردن هر نژادپرستانه فرد از حرفه ما گفت:” پلیس لس آنجلس محافظ لیگ, San Jose افسران پلیس انجمن و سان فرانسیسکو افسران پلیس انجمن در یک بیانیه مشترک. “نیز وجود دارد برخی از افرادی که نمی دارای خلق و خوی به اعضای اجرای قانون است.”

آنها خواهان ایجاد یک پایگاه داده ملی از افسران اخراج ناخالص سوء بنابراین سازمان های دیگر نمی خواهد آنها را استخدام; ملی استفاده-از-نیروی استاندارد; و د-تنش های آموزشی برای افسران.

آسوشیتد پرس نویسنده برایان Melley کمک از لس آنجلس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de