Cal State Northridge رئیس جمهور می گوید 2 دانش آموزان در حال آزمایش برای coronavirus

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

رئیس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج با ارسال نامه ای به دانشگاه و جامعه گفت که دو دانش آموز در حال آزمایش برای coronavirus.

“من نوشتن شما در این شب برای به اشتراک گذاشتن اخبار است که دو نفر از اعضای دانشگاه ما جامعه در حال آزمایش برای COVID-19. افکار من با آنها و خانواده خود را به عنوان آنها دریافت مراقبت های پزشکی نیاز به آنها گفت:” نامه از دایان, Harrison, دانشگاه, رئیس جمهور.

این دو دانش آموز به توافق خود جدا و منتقل شدند و به محلی در یک مرکز پزشکی برای COVID-19 تست روز پنج شنبه با توجه به هریسون نامه.

“از آنجا که این دانش آموزان بودند که هر دو در خود به انزوا ما Klotz دانشجویی مرکز بهداشت پرسنل پزشکی بر این باورند که خطر بیشتر انتقال کم است” این نامه گفت. “ما به دنبال لس آنجلس وزارت بهداشت پروتکل و تصویب هر بهداشتی و تمیز کردن مورد نیاز برای هر یک از مناطق آسیب دیده از مسکن. هنگامی که ما یاد بگیرند که نتایج حاصل از تست ما اطلاع رسانی به شما از هر پردیس اثرات. در این زمان وجود دارد همچنان به هیچ تایید COVID-19 موارد در CSUN.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>