نه در حال سقوط به زمین با Brainworms خزنده از گوش خود را بایدن برنده سی ان ان بحث

Category: سیاتل No comments

The debate didnt do much to help Sanders win the primary.

بحث نکرده بود به کمک ساندرز برنده اصلی. ماریو تاما / گتی ایماژ

به عنوان بسیاری از کشور مشغول خیساندن وحشت لوبیا و یا داشتن libs توسط هواپیما صندلی توالت در طول مرگبار گیر دموکرات سناتور جو بایدن و برنی ساندرز رو در یک بحث در سی ان ان جمعه شب.

پس بایدن خیلی پیچیده نژاد برای نامزدی حزب دموکرات بحث خدمت سه ممکن است توابع. (1) به ساندرز یکی از آخرین فرصت برای نشان بایدن به عنوان یک اثر دموکرات مبتلا به زوال شناختی در نهایت قبل از رکوع کردن و فشار دادن او را به حمایت از قطعات پلت فرم خود را. (2) درمان schadenfreude برای ساندرز حامیان. (3) نشان می دهد این کشور که حزب دموکرات صرف نظر از آن داخلی ایدئولوژیک تفاوت این است که حزب راست را به کمر در سال 2020 است.

برخی از این نوع اتفاق افتاد. برخی از این نیست. اجازه دهید بیش برجسته است.

• به طور کلی ساندرز انجام آنچه او بهترین کند که کانال خشم آمریکایی ها نا امید با یک نظام سیاسی نامناسب برای دیدار با بحران رو به جهان است. بایدن انجام آنچه او می کند بهترین است که پروژه آمادگی با استفاده از کلمات “اتاق وضعیت” و “خروش” به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. هر چند او بارها و بارها سعی کنید به چرخش خود رکوردی که من مطمئن هستم که به هیچ وجه دوباره به او امد و شد زیاد بایدن نمی افتد به زمین و شروع به نوشتن به عنوان brainworms از crawled از گوش های خود را, بنابراین من حدس می زنم این بدان معناست که او به دست آورد که بدان معنی است که او به احتمال زیاد خواهید رفت و برگشت روز سه شنبه مقدماتی به عنوان انتظار می رود. من به عنوان استدلال بر Blabbermouth هفته گذشته ساندرز بود هرگز به نوبه خود مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف با بحث عملکرد او تنها نیست که نوع سیاستمدار—اما آن را به ارزش یک شات.

• اخبار شب بود بایدن ارتکاب به چیدن یک زن به عنوان همسر در حال اجرا و نصب یک زن در دیوان عالی کشور است. هر چند او نمی دهد هر گونه اطلاعات روی صحنه رقبای احتمالی عبارتند از: بهداشت ، کامالا هریس دیابت ctq, حق رژیم صهیونیستی است. استیسی آبرامز و دیگران اما همه ما می دانیم که آن را برای رفتن به Selina مایر. ساندرز hedged گفته او “در تمام احتمال” انتخاب یک زن اما او می خواست به مطمئن شوید که او مترقی که حس می کند با توجه به نیاز به یک معاونت مایل به فشار مدیکر برای همه از طریق آشتی.

• برخی از رسانه ها با نظر ستایش اعلام به عنوان یک پیروزی برای زنان و دختران در همه جا که ممکن است آن را اگر او انتخاب می شوند در حالی که دیگران اشاره کرد قطع ارتباط بین راه بایدن در مورد زنان و راه او…بوییدن و آنها را بدون اجازه آنها و اکراه پذیرای حق خود را انتخاب کنید.

• در coronavirus بایدن گفت که او می خواست به ارسال و ساندرز گفت: او می خواست به ارسال پول به مردم فقیر و کارگران “کل.” نه جواب به نظر می رسید برای پاسخگویی به نیاز از لحظه ای که بایدن طرح مبهم به نظر می رسید و نماینده ریاضی ارائه شده ساندرز طرح یک رویای دور. Troublingly بایدن قرض مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت در بحران گفت: ما باید درمان گسترش ویروس مانند یک “حمله از خارج از کشور.” سیاسی به دست آوردن او همچنین unhelpfully decoupled بنیادی مشکلات ما immiserating سیستم بهداشت و درمان از زمان مبارزه برای رسیدگی به شیوع اشاره کرد که ایتالیا یک-سیستم پرداخت و آن را کمک به آنها. ساندرز در نهایت به اطراف کردم با این استدلال که این نشان می دهد شیوع افراطی “dysfunctionality” از سیستم فعلی ما اما خوب بخشد آمد کمی بیش از حد دیر است.

• در یک نقطه ساندرز اشتباه ابولا با کروناویروس اما پس از آن بایدن آن را به نام سارس که دقیقا نمی آسایش اضطراب ملت است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• در یک سری از تنش گسترش مبادلات ساندرز فشرده بایدن در سوپر پکس و در خود ضبط تماس برای کاهش امنیت اجتماعی است. ساندرز بازجویی نمی رسید راه سناتور. الیزابت وارن بازجویی از مایک بلومبرگ انجام داد هر چند شما می توانید بگویید که او آن را می خواستم. ایده این بود که به تانک بایدن را امانت آشکار می شود او را به mercurial سیاستمدار او همیشه بوده است اما بایدن قادر به مقابله با حملات رکورد خود را با حمله به ساندرز در رکورد خود را با اسلحه. علاوه بر این بایدن تمایل به کاهش امنیت اجتماعی در گذشته نمی تحریک مردم ساندرز نیاز به نوبه خود در تاریخی در شماره های اولیه پس از آن به نظر می رسید مانند تلاش بود به ضرب ناقص از ابتدا.

• حق داشتن خط در تغییر آب و هوا ممکن است به نوبه خود از رای دهندگان سندرز و سندرز قطعا برنده است که بخشی از این بحث است. بایدن گفت که او می خواست دوباره وارد پاریس آب و هوا پیمان ممنوعیت حفاری دریایی و حد هر fracking. ساندرز صحبت کردیم تا سبز آمریکا به عنوان تنها راه رو به جلو است.

• ارز مورد electability خیلی خلاصه تا دولت از این مسابقه به عنوان آن می ایستد. ساندرز استدلال کرد که بایدن ممکن است برنده اصلی, اما او باید برای افزایش مشارکت مردم با Latinos و افراد جوان اگر او می خواهد به نفع خود ، در یکی از خود را قوی تر لحظات بایدن گفت: انرژی از حزب بود با او که در آن است. بایدن فکر می کند که به دلیل رای دهندگان “درک می کنم من می دانم آنچه باید انجام شود” که آنها نمی, به عنوان توسط این واقعیت است که ساندرز به عنوان او گفت: در حال برنده شدن در بحث سیاست اگر نه مسابقه اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>