به عنوان 18th رئیس جمهور ایالات متحده, Ulysses S. Grant استقبال بازدید کنندگان به کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان در اواخر ورود هدایت می شدند تا طولانی جلوی خانه از طریق دروازه ورودی سالانه رئیس جمهور روز جشن در سیمی ولی نقطه عطفی در تاریخ دوشنبه, فوریه. 17.

  • کودکان را در یک گونی سیب زمینی مسابقه بر روی چمن در کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان در Simi Valley, CA دوشنبه 17 فوریه سال 2020 است. کتابخانه برگزار می شود سالانه آن روز رئیس جمهور جشن های ایران با تاریخی رئیس جمهور, بازی, باند, و مواد غذایی است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • مری تاد لینکلن, به تصویر کشیده, بدون مو, طوفان و آبه لینکلن به تصویر کشیده شده توسط J. P. Wammack, ژست برای عکس با مری ان Harasymowycz و نوه اش اولنا Harasymowycz, 8 هر دو Newbury Park, در کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان در Simi Valley, CA دوشنبه 17 فوریه سال 2020 است. کتابخانه برگزار می شود سالانه آن روز رئیس جمهور جشن های ایران با تاریخی رئیس جمهور, بازی, باند, و مواد غذایی است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • بازدید کنندگان استقبال by Ulysses S. Grant به تصویر کشیده شده توسط ادوارد Headington به عنوان آنها را وارد کنید و کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان در Simi Valley, CA دوشنبه 17 فوریه سال 2020 است. کتابخانه برگزار می شود سالانه آن روز رئیس جمهور جشن های ایران با تاریخی رئیس جمهور, بازی, باند, و مواد غذایی است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • تئودور روزولت به تصویر کشیده شده توسط پیتر کوچک استقبال بازدید کنندگان در مقابل دیوار برلین در کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان در Simi Valley, CA دوشنبه 17 فوریه سال 2020 است. کتابخانه برگزار می شود سالانه آن روز رئیس جمهور جشن های ایران با تاریخی رئیس جمهور, بازی, باند, و مواد غذایی است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • ابیگیل آدامز به تصویر کشیده شده توسط جودیت Helton می آموزد چگونه بازدید کنندگان برای کار با پشم در کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان در Simi Valley, CA دوشنبه 17 فوریه سال 2020 است. کتابخانه برگزار می شود سالانه آن روز رئیس جمهور جشن های ایران با تاریخی رئیس جمهور, بازی, باند, و مواد غذایی است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • جمعیت وارد کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان در Simi Valley, CA دوشنبه 17 فوریه سال 2020 است. کتابخانه برگزار می شود سالانه آن روز رئیس جمهور جشن های ایران با تاریخی رئیس جمهور, بازی, باند, و مواد غذایی است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

در انتخابات ریاست جمهوری مرکز آموزش مجازی, Abigail Adams — به تصویر کشیده شده توسط جودیت Helton زندگی تاریخچه مجری — عذرخواهی کرد که جان نمی تواند این رویداد با توجه به مسائل مبرم در کاخ سفید است. هیچ کس در حضور و غیاب به نظر می رسید به ذهن اما او به نظر می رسد مشتاق به دور از تازه ساخته شده و نماد آمریکا — احاطه به گچ مرطوب و شومینه که روشن شد 24 ساعت در روز برای خشک کردن دیوار.

نه به ذکر است او افزود نزد جورج واشنگتن که او اغلب در بر داشت حلق آویز در شرق ،

در خارج از منزل در کتابخانه مری ان Harasymowycz و نوه اش اولنا از Newbury Park شد همه لبخند هنگامی که آنها تا به حال شانس به دست آوردن یک تصویر گرفته شده با آبه لینکلن و همسرش مری تاد لینکلن — به تصویر کشیده شده توسط J. P. Wammack و طوفان.

این روز زیبا و رفیع تنظیم تشکیل شده و زمینه مناسب برای دیگر سنتی پیک نیک بازی ها و فعالیت های از قبیل سیب زمینی گونی مسابقه پرتاب بطری و نقاشی چهره.

تئودور روزولت — به تصویر کشیده شده توسط ادوارد Headington مخابره تحت خشن خود سوار کلاه به عنوان او ایستاده بود در نزدیکی یک تکه از دیوار برلین, غلبه بر, با یورش فرزندان پوشش تا او را ببیند.

شاید آنها می خواستند به شنیدن در مورد میدان معامله خود تلاش های حفاظت و یا عامل یک جرثقیل در کانال پاناما? هیچ معلوم شد آن بچه ها می تواند مراقبت کمتر در مورد هر یک از دستاوردهای خود را. همه آنها فقط حسرت برای یک شانس برای نگه داشتن خود را خرس عروسکی.

رایگان پذیرش رویداد همچنین شامل موسیقی توسط دوو واه سواران و پلیس لس آنجلس کنسرت گروه.

اگر چه معمولا شناخته شده به عنوان رئیس جمهور روز دوشنبه تعطیل است و هنوز هم از نظر قانونی واشنگتن تولد.

تعطیلات منتقل شد از Feb. 22 تا سوم روز دوشنبه در فوریه 1971 تحت شرایط یکسان شنبه تعطیلات عمل از سال 1968.

به دلیل تعطیلات می افتد بین Feb. 15 و 21 آن را هرگز نمی تواند سقوط واقعی سالگرد واشنگتن تولد در 1732.

اصطلاح رئیس جمهور آغاز شد و در حال نکردم در سال 1980 زمانی که خرده فروشان در ترکیب فروش که قبلا برگزار شده در رابطه با واشنگتن و لینکلن تولد.

لینکلن Feb. 12 تولد هرگز تعطیلات فدرال. 16 رئیس تولد یک تعطیلات در هشت ایالت از جمله کالیفرنیا.

این موزه واقع در 40 ریاست جمهوری, درایو, Simi Valley. www.reaganfoundation.org

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im