کسب و کار قانونگذاران را فشار دهید برای گزینه های به بازگشایی در مینه سوتا

صاحبان کسب و کار و قانونگذاران ایالتی در روز دوشنبه خواست Walz دولت برای در نظر گرفتن گزینه های اجازه می دهد تا noncritical بخش از اقتصاد برای بازگشایی تحت دولت را به ماندن در خانه سفارش دهید.

فشار به کارگران اجازه بازگشت به شغل خود را با اضافی ایمنی و بهداشت اقدامات آمد هفته را به نظم و به عنوان فرماندار وزن, آیا دولت خواهد بود آماده به آب و موارد اضافی از coronavirus هنگامی که آن را به آسانسور ماه آینده.

مورد مجموع و تعداد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 دوباره رشد پنج شنبه, پیشرو مقامات دولتی را به احتیاط در برابر بیش از حد سریع بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

قانونگذاران ایالتی در دوشنبه در نظر گرفته شده یک لایحه که اجازه غیر ضروری کسب و کار ارائه یک طرح به وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی که چگونه آنها با خیال راحت می تواند بازگشایی کسب و کار خود و گروه را مجبور به بازگشت به آنها را ظرف سه روز مورد اینکه آیا آنها می خواهم چراغ سبز دریافت کنید.

“زمان است که از ذات و (برای) بسیاری از این, این اندازه گیری در روز در هفته” بهداشت ، اندرو Mathews, R-Milaca گفت. “و آنها نیاز به کار و درآمد به عنوان به زودی به عنوان آنها قادر به.”

چه کسی واجد شرایط

Mathews و دیگران را تحت فشار دولت اجازه می دهد تا تولید کنندگان آرایشگری و حیوان خانگی groomers در میان دیگران به بازگشایی کسب و کار خود را اگر آنها می تواند ثابت کند آنها باید مراحل را در محل به انجام این کار در حالی که حفاظت از کارگران و مشتریان.

صاحبان کسب و کار گفت: اعضای مجلس سنا شغل و رشد اقتصادی کمیته که گزینه خواهد بود برای کمک به آنها صبر کنید تا به تا و در حال اجرا با محدود کردن جریان درآمد. اقامت در خانه سفارش مجموعه به مرور مارس 4, اما رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: با توجه به گسترش آن با تغییرات.

“ما در حال از دست دادن مشتریان راست و چپ از آنجا که ما نمی توانیم در تولید و ارائه محصولات آنها نیاز دارید” گفت: باب Riegelman از Riedell اسکیت در بال.

وزارت بهداشت در روز دوشنبه گزارش داد که 2,470 Minnesotans باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و 143 مرده بود از بیماری و یا عوارض ناشی از آن. در مجموع 46,850 مردم شده بود آزمایش برای بیماری که از دوشنبه. و 511,398 کاربردی برای بیمه بیکاری پس از سفارشات با هدف شامل همه گیر را گسترش مجبور, میله, رستوران ها سالن های سالن های ورزشی و کسب و کارهای دیگر را ببندید.

رهبران JBS گوشت خوک پردازش گیاه در وورتهینگتون روز دوشنبه اعلام کردند که با نزدیک کارخانه خود به طور نامحدود با توجه به ده ها تن از موارد تایید شده بیماری در آن جامعه است.

سند کمیسر استیو گرو همراه با یک نماینده از مینه سوتا اتاق بازرگانی روز دوشنبه گفت: این لایحه تا به حال خوب مفاهیم در نظر گرفتن Minnesotans بازگشت به کار, اما می تواند به ایجاد مشکلات برای صاحبان کسب و کار و مقامات دولتی در نیاز به نوشتن و تصویب برنامه ای برای بازگشایی شده است.

3,300 پاسخ

بیشه گفت: سند مقامات مشغول به کار بودند که برای تعیین محل می تواند قادر به با خیال راحت بازگشایی میان همه گیر و گفت: “یک تماس برای توصیه در مورد چگونه به اجازه می دهد کسب و کار برای رفتن به کار تولید بیش از 3300 پاسخ.

“این را باید به یک رویکرد مشترک اگر ما در حال رفتن به آن را دریافت حق” بیشه گفت.

این گروه با صدور یک قالب از پتانسیل راهنمای کسب و کار در نظر گرفته نمی بحرانی تحت فرمان اجرایی به آنها را به بازگشت به کار پس از اقامت در خانه اندازه گیری آسانسور. هدایت توصیه teleworking برای هر کارمند که می توانید انجام غربالگری کارگران برای بیماری که آنها را وادار به کار و جداسازی هر کسی که اعتقاد به این بیماری تغییر فیزیکی تنظیم و برنامه اجازه می دهد تا به صورت 6 سر پا, بین کارگران افزایش بهداشت فردی و روش های ضد عفونی و استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی که در آن مناسب است.

Walz روز دوشنبه گفت او هنوز تصمیم نگرفته که آیا به گسترش دولت ماندن در خانه سفارش فراتر از زمان ممکن 4 پایان تاریخ بود اما با توجه به گزینه مورد آنچه که ممکن است مانند نگاه.

“ما همیشه به دنبال تغییر” Walz به خبرنگاران گفت:. “من در تلاش برای نخ سوزن بین امنیت عمومی و هوشمند مبتنی بر علم بازگشایی.”

قانونگذاران را ندارد اقدام در این لایحه دوشنبه اعلام کرد که از ادامه کار در سیاست با هدف کمک به کسب و کار بازگشایی در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im