کسب و کار Extorted? مسلح به ایست های بازرسی در کاپیتول هیل? بله و همچنین مرسر جزیره برای فروش

As Trump wrote last night on Twitter: “These ugly Anarchists must be stooped IMMEDIATELY.”

به عنوان برگ برنده نوشت: شب گذشته در توییتر: “این زشت آنارشیست ها باید stooped بلافاصله.” Nathalie گراهام

آیا شما از شنیدن آخرین شایعه? با توجه به منابع ناشناس سیاتل پلیس دستیار ارشد دیانا Nollette دستور داده است تا کلمه “ساده لوح” به حذف از تمام لغت نامه ها در شش بلوک شعاع اطراف ایستگاه های خبری.

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

فقط شوخی بدون او نیست. اما او گفت که پلیس در حال گرفتن “حدیثی” گزارش های مسلح ID پست های بازرسی و اخاذی در اطراف کاپیتول هیل. او کلمه بود خوب به اندازه کافی برای KOMO فاکس نیوز و یک تعداد انگشت شماری از دیگر وبلاگ ها (همراه با چند صد نفر از کاربران توییتر که مشخصات عکس از ویژگی های بسته بندی در اطراف عینک آفتابی) همه آنها تکرار شایعه بدون درخواست “صبر کنید … آیا این درست است؟”

اگر چشم انداز مسلح توقف-و-frisks در CHAZ به نظر می رسد بیش از حد وحشتناک درست باشد که احتمالا به دلیل آن است. قدم زدن در اطراف محله در حال حاضر و شما خواهید پیدا کردن برخی از (کمی اتفاقی) باغ جامعه, گچ, هنر در پیاده رو و احتمالا کسی نواختن گیتار. وجود موسیقی و رقص. کسب و کار باز هستند البته به صورت محدود با توجه به کوروناویروس.

و این—پلیس هنوز در این محله انجام روال پلیس ، شب گذشته من به تماشای دو پلیس در برخورد با یک فرد که در برادوی است. آنها بکند و پرسید: “شما می خواهید برای رفتن به سم زدایی ؟” تا حرفه ای پزشکی وارد شده است. (بدیهی است که ما باید بودجه مددکاران اجتماعی برای مراقبت از این نوع مشکلات به جای پلیس!)

من به خارج از SPD برای اظهار نظر در مورد اتهامات. اولین رسانه شماره های ذکر شده در وب سایت خود را قطع شده است از ژانویه; دوم می رود به voicemail و من دقیقا نمی نگه داشتن نفس من برای دریافت یک تماس تلفنی. SPD استفاده می شود تا خود را با 911 تماس سیاهههای مربوط در دسترس عموم است اما به نظر می رسد آنها را متوقف کرده اند به روز رسانی آن را چند ماه پیش.

من همچنین ارائه یک درخواست برای هر پرونده مربوط به اخاذی بر روی تپه. انتظار می رود زمان پاسخ به درخواست من با توجه به SPD: شش تا دوازده ماه.

اما فقط در مورد این فکر می کنم برای یک لحظه. معاون رئیس پلیس می گوید که آنها شنیده ام “حکایات” در مورد باندهای مسلح رومینگ خیابان ها و مافیا به سبک shakedowns از کسب و کارهای محلی? حکایات? این است که آنچه پلیس در کسب و کار از شنیدن شایعات و سپس رفتن “لعنت که دیوانه”? آنها لازم نیست که هر گونه که می دانید مدرک ؟ و یا این است که فقط یک چیز تلویزیون های پلیس انجام دهید ؟

من چرا خبری محافظه کار می خواهد به رنگ CHAZ به عنوان نوعی از فاجعه Mad Max دولت است. بدیهی است که نویسندگان آن واقعا نمی مراقبت در مورد ایمنی از شش بلوک منطقه در کاپیتول هیل آنها فقط به دنبال هر داستان است که خود را توجیه بوت زدن. و اگر این داستان درست نیست آه خوب آنها را تکرار آن به هر حال.

پشتیبانی غریبه

(Hilariously برخی از محافظه کاران در حال عبور در اطراف ناشناس ق پست به عنوان مدرک از شکست در CHAZ رهبری است. این پست در واقع فقط کمی-reworded متن “anarcho-syndicalist” گفت و گو از مونتی پایتون و جام مقدس.)

ببین شاید اخاذی در واقع اتفاق می افتد. آن را غیر ممکن نیست. آن را نیز غیر ممکن نیست که باجگیرها اگر آنها وجود پلیس. تا کنون قانع کننده ترین شواهد از خطا به نظر می رسد به یک نظر ناشناس در یک وبلاگ—این است که تنها چیزی که دستیار ارشد است که از چیزی که او به عنوان خوانده شده آنلاین? چون من نوشتن یک وبلاگ در حال حاضر, و من می توانم نوشتن “نگهبانان مسلح نمی خواهد به من اجازه استفاده از حمام در کال اندرسون پارک تا زمانی که من فرانسوی را بوسید یک قطب تلفن” در حال حاضر این است که رفتن به باد در فاکس نیوز در چند ساعت ؟

به هر حال در اینجا یک تذکر مفید برای همکاران من در رسانه های خبری دیگر: من یک دوست که با این نسخهها کار با افرادی که تجربه طولانی مدت بیماری های روانی و گاهی اوقات او را در بر داشت که داستان آنها بگویید که می تواند سخت به درک. در این موارد او آموخته و آن را گاهی اوقات می تواند کمک به درخواست “است که چیزی است که درست است ؟ و یا چیزی است که سرگرم کننده را تصور کنید؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de